לאן אתם הולכים בשנה החדשה? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אתם הולכים בשנה החדשה?

CrossFire

Recommended Posts

מה זה שעת סיפור?

אתה מפחד ממורים, אני לא באמת מצפה שיהיה לך משהו כמו חוש הומור.

למזלך אל הוודקה מרפא גם את זה אחרי בערך חצי בקבוק.

חחח אתה מכור :silly:

אני לא מכור אני טהור!

במיוחד בשבילך אני מוכן להוריד את המחיר ל 160$

בשנה החדשה אני יהיה בבסיס הכי נידח והכי גבוה בדרום שממוקם על הר (הר שגיא למי שמכיר) -

יתחיל עם הבחורות ממודיעין שדה , הן נראות לי חרמניות אשש!

במקרה שלך, יש משהו טוב יותר מוודקה, וודקה זה שקוף מדי.

פעם לפני הרבה הרבה שנים (כשכדור הארץ עוד היה שטוח), כמה צדיקים התפללו לאל הוודקה ואז אחד מהם קם

ואמר "בלט, אני רוצה לזיין", אל הוודקה שמע את זעקתו ושלח לארץ משקה בשם יין, זה משקה מיוחד שנועד בשביל

לגרום לנקבה לא לחשוד בזכר שמנסה לשכר ולזיין אותה, בגלל שהוא נחשב ל"רומנטי", במילים אחרות זה סוס טרואני.

ואני יכול הגיד לך מניסיון שסוסים טרואנים מאוד עוזרים כשאתה עושה "Penetration test".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

AsD[eyal]:

אני קרוב לאשדוד, אתה מוזמן. [ובעצם כול מי שרוצה לבוא]. :yelclap:

CrossFire:

OMG! הרשמה כפולה?!? מה הם מטורפים? אתה חייב ללכת!!!!!!!111אחדאחדאחד!!11...5 :kopfpatsch:

[מצטער שאני כותב ככה, אבל איך מצטטים הודעות ליפני 3 עמודים? :nixweiss:].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפחד ממורים, אני לא באמת מצפה שיהיה לך משהו כמו חוש הומור.

למזלך אל הוודקה מרפא גם את זה אחרי בערך חצי בקבוק.

במקרה שלך, יש משהו טוב יותר מוודקה, וודקה זה שקוף מדי.

פעם לפני הרבה הרבה שנים (כשכדור הארץ עוד היה שטוח), כמה צדיקים התפללו לאל הוודקה ואז אחד מהם קם

ואמר "בלט, אני רוצה לזיין", אל הוודקה שמע את זעקתו ושלח לארץ משקה בשם יין, זה משקה מיוחד שנועד בשביל

לגרום לנקבה לא לחשוד בזכר שמנסה לשכר ולזיין אותה, בגלל שהוא נחשב ל"רומנטי", במילים אחרות זה סוס טרואני.

ואני יכול הגיד לך מניסיון שסוסים טרואנים מאוד עוזרים כשאתה עושה "Penetration test".

ספר עוד סיפור אני אשמח לשמוע.... :)

AsD[eyal]:

CrossFire:

OMG! הרשמה כפולה?!? מה הם מטורפים? אתה חייב ללכת!!!!!!!111אחדאחדאחד!!11...5 :kopfpatsch:

הם דיברו איתנו כזה ברור שזה נכנס לי כזה לראש עמוק עמוק.... טוב סה"כ עוברים שנה זה לא מי יודע מה אירוע חגיגי, רק המספר משתנה מ-06 ל-07 ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AsD[eyal]:

CrossFire:

פשוט תלך לעמוד וכתוב בצד : "צטט" ... ליד כול הודעה כתוב :"צטט"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברית המועצות חחחחח..... :lol: :lol: :lol: :lol: אצלנו יש איזה 60% רוסים איזה מעצבן זה, כל אחד זורק מילה ברוסית וזה משגע לי את הראש :bash:

מתי יבינו שצריך לדבר עברית כמו כולם? כל האשכנזים, מרוקאים, עיראקים כבר למדו... הם לא?

מה זה שעת סיפור?

התרבות הרוסית הרבה יותר מפותחת מכל מה מהזכרתה, יש יותר אתרים ברוסית יותר ספרים ברוסית יותר ברוסית,השפה הרבה יותר עשירה. יש סיבה טובה לדעת רוסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבא שעושה הודעה עם משפט למעלה, רווח באורך חצי עמוד, ועוד משהו למטה, יחטוף מכות ממני אישית.

מה עושים ב 31/12? הולכים לישון. יש ב 1/1 בי"ס -___- מקסימום איזו מסיבת-ועידת מסנג'ר עם חברים מחו"ל |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרבות הרוסית הרבה יותר מפותחת מכל מה מהזכרתה, יש יותר אתרים ברוסית יותר ספרים ברוסית יותר ברוסית,השפה הרבה יותר עשירה. יש סיבה טובה לדעת רוסית.

מסכים ומחזק

חח לפעמים אני לא יודע איך לתרגם מילה מרוסית לעברית כי בערית פשוט לא קיימת מילה לזה

ןCROSSFIRE אני לא רואה סיבה למה אני לא צריך להשתמש בשפה שאני יודע; זה שאתה לא יודע זה לא אומר שאסור לי לדבר בה. ומה עם כל הארגנטיניים שמדברים בספרדית גם להם אתה מעיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה החדשה אני יהיה בבסיס הכי נידח והכי גבוה בדרום שממוקם על הר (הר שגיא למי שמכיר) -

יתחיל עם הבחורות ממודיעין שדה , הן נראות לי חרמניות אשש!

ההודעה הזאת שווה חתימה.

זה הדבר הכי משעשע שקראתי השבוע :lol::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבא שעושה הודעה עם משפט למעלה, רווח באורך חצי עמוד, ועוד משהו למטה, יחטוף מכות ממני אישית.

מה עושים ב 31/12? הולכים לישון. יש ב 1/1 בי"ס -___- מקסימום איזו מסיבת-ועידת מסנג'ר עם חברים מחו"ל |:

קפוץ לאיזור, נארגן קצת סטארים, פלאשים... האא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים ומחזק

חח לפעמים אני לא יודע איך לתרגם מילה מרוסית לעברית כי בערית פשוט לא קיימת מילה לזה

ןCROSSFIRE אני לא רואה סיבה למה אני לא צריך להשתמש בשפה שאני יודע; זה שאתה לא יודע זה לא אומר שאסור לי לדבר בה. ומה עם כל הארגנטיניים שמדברים בספרדית גם להם אתה מעיר?

אם תשים לב אתה לא רואה עיראקי ועיראקי מדברים בערבית לעומת רוסים הם אפילו מדברים לידך ברוסית וזה לא יפה.... פשוט יש לי כמה חברים רוסים והם מדברים לידי ברוסית וזה לא נוח לי כי אני מרגיש זר לידם.. ::) ::) זה ממש שהם לא משתפים אותך כי הם יודעים שאתה לא יודע רוסית

זה הבעיה האחד והיחידה שהייתי רוצה לשנות אצל רוסים, שהם ידברו עברית כמו כל אחד ושיכבדו אנשים שלא יודעים עברית כשהם נמצאים לידם :hi: :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי, כנ"ל si-nom.

גמני רוסיה :smile1:

ידידה שלי הזמינה אותי לצאת איתה בסילבס

מעניין מה גרם לה אחרי חצי שנה להתקשר אלי ולומר לי את זה ::)

נשמע שאין לה עם מי להתנשק בסילבסטר או אולי היא רוצה להכנס לך למכנסיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...