לאן אתם הולכים בשנה החדשה? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאן אתם הולכים בשנה החדשה?

CrossFire

Recommended Posts

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עושה על האש עם כול החברים\חברות\יזיזות, מה שכולל הרבה הרבה אולכוהול :silly: :ylsuper:

איזה חנון מי שנשאר בבית, בחיאט צאו החוצה יא בתולים שכמוכם! :nixweiss:

צודק, אבל יש אבל, המורות אמרו לנו אם אנחנו לא באים ביום שני אז יתנו לנו מזה על הראש בצורה לא רגילה, הרשמה כפולה...... וכל זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו אחד שחושב שאנחנו חוגגים חג לא יהודי תקרא תתגובה שלי.

ולכל אלה שלא באים בגלל שיש בית ספר:

מה אתם ילדים קטנים? כאילו שמישהו יבוא לביצפר?

אצלנו שנה שעברו באו 5 ילדים מכל השכבה ולא אין לנו רוב רוסיים/ברית המועצות לשעבר בשכבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורות אמרו לנו אם אנחנו לא באים ביום שני אז יתנו לנו מזה על הראש בצורה לא רגילה, הרשמה כפולה...... וכל זה...

רק לא זה!!! :lol:

אפשר לחשוב, כולה להבריז (עוד) יום אחד... מקסימום אני אבוא לבצפר עייף.

ואני יוצא לאן שהחברים שלי יצאו, אני ספונטני. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי, כנ"ל si-nom.

אתה רוסי ואתה לא משתכר ביום הזה, מה אתה דפוק?!

זה חוסר כבוד לאלי האלכוהול!

אנחנו העם הרוסי, העם הנבחר של אל הוודקה! וזה היום הכי קדוש לנו!

הנה ציטוט של אחד הנביאים הראשיים שלנו (שהוא במקרה גם השכן האכוהליסט של חבר שלי):

"בלט, אני רוצה וודקה! יש לך 5 שקל, אני נותן לך בלט אישה שלי, ואתה בלט נותן 10 שקל, בשביל אני שותה טוב? "

תראה את הנחישות שלו לקיים את המצווה הזאת, הוא מוכן למכור את אישתו תמורת הזכות לקיים מצווה, צדיק אמיתי לא כמוך!

ואתה לא שותה בגלל שאתה לומד מתמטיקה והיסטוריה. מי צריך מתמטיקה והיסטוריה זה סתם מקצועות שהשטן המציא בשביל

להתעלל בילדים קטנים ולמנוע מהם לקיים מצוות, מצוות כמו להשתכר ולהשתין על הדלת של השכן.

לצערי אחרי שקראתי את התגובה שלך המצב שלך הוא אחד הקשים שראיתי, אתה מקולל! הכבד שלך שייך לשטן!

ויש רק דבר אחד שיכול להציל אותך, מישהו טהור (כמוני) שישתה בשבילך כוסית היום הקדוש ההוא.

אז תשלח לי בדואר עד ה 31 סכום של סמלי של 199$ ואני מוכן לקחת על עצמי את המשימה הקשה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו אחד שחושב שאנחנו חוגגים חג לא יהודי תקרא תתגובה שלי.

ולכל אלה שלא באים בגלל שיש בית ספר:

מה אתם ילדים קטנים? כאילו שמישהו יבוא לביצפר?

אצלנו שנה שעברו באו 5 ילדים מכל השכבה ולא אין לנו רוב רוסיים/ברית המועצות לשעבר בשכבה

ברית המועצות חחחחח..... :lol: :lol: :lol: :lol: אצלנו יש איזה 60% רוסים איזה מעצבן זה, כל אחד זורק מילה ברוסית וזה משגע לי את הראש :bash:

מתי יבינו שצריך לדבר עברית כמו כולם? כל האשכנזים, מרוקאים, עיראקים כבר למדו... הם לא?

הנה ציטוט של אחד הנביאים הראשיים שלנו (שהוא במקרה גם השכן האכוהליסט של חבר שלי):תראה את הנחישות שלו לקיים את המצווה הזאת, הוא מוכן למכור את אישתו תמורת הזכות לקיים מצווה, צדיק אמיתי לא כמוך!

ואתה לא שותה בגלל שאתה לומד מתמטיקה והיסטוריה. מי צריך מתמטיקה והיסטוריה זה סתם מקצועות שהשטן המציא בשביל

להתעלל בילדים קטנים ולמנוע מהם לקיים מצוות, מצוות כמו להשתכר ולהשתין על הדלת של השכן.

לצערי אחרי שקראתי את התגובה שלך המצב שלך הוא אחד הקשים שראיתי, אתה מקולל! הכבד שלך שייך לשטן!

ויש רק דבר אחד שיכול להציל אותך, מישהו טהור (כמוני) שישתה בשבילך כוסית היום הקדוש ההוא.

אז תשלח לי בדואר עד ה 31 סכום של סמלי של 199$ ואני מוכן לקחת על עצמי את המשימה הקשה הזאת.

מה זה שעת סיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה ציטוט של אחד הנביאים הראשיים שלנו (שהוא במקרה גם השכן האכוהליסט של חבר שלי):תראה את הנחישות שלו לקיים את המצווה הזאת, הוא מוכן למכור את אישתו תמורת הזכות לקיים מצווה, צדיק אמיתי לא כמוך!

חחח אתה מכור :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...