צריך עזרה בקניית אל פסק... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקניית אל פסק...

Zimer

Recommended Posts

שלום, יש ברשותי 2 מחשבים ומדי פעם בחורף יש קפיוצת של פחות משנייה שפשוט דופקות ריטסרט למחשב, וגם יש לפעמים כאלו שמכבות את המחשב אבל הנורה אומרת שהוא כאילו דלוק.

בכל מקרה אני צריך אל פסק, לשתי המחשבים, אם ההפרש לא משמעותי במחיר אז גם למסכים זה יהיה טוב, 2 מסכים CRT 17".

בעקרון אם אני לא טועה הספקים של המחשבים שתיהם הם 450W ג'נריים, מחשב אחד הוא P4 2.6 והשני P4 1.7.

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, יש ברשותי 2 מחשבים ומדי פעם בחורף יש קפיוצת של פחות משנייה שפשוט דופקות ריטסרט למחשב, וגם יש לפעמים כאלו שמכבות את המחשב אבל הנורה אומרת שהוא כאילו דלוק.

בכל מקרה אני צריך אל פסק, לשתי המחשבים, אם ההפרש לא משמעותי במחיר אז גם למסכים זה יהיה טוב, 2 מסכים CRT 17".

בעקרון אם אני לא טועה הספקים של המחשבים שתיהם הם 450W ג'נריים, מחשב אחד הוא P4 2.6 והשני P4 1.7.

תודה לעוזרים.

תמיכה גם במסכים מקפיצה מאוד את ההספק הדרוש ואתהעלות מן הסתם או בכל מקרה מקצרת את זמן הגיבוי של הסוללה

אתה צריך את האל פסק לשמירת מידע בהפסקת חשמל? כי אם כן אתה די חייב גיבוי למסך גם

אם זה רק להעביר את הכמה שניות של ההפסקת חשמל כדי למנוע ריסטרט אז המסכים לא קריטיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איך הולכים המחירים בזה, בגלל זה שאלתי פה. אם אתם יכולים תתנו כמה הצעות בכל מני מחירים.

בקשר למסכים, ת'אמת אני פחות צריך את הקטע של השמירה, אין פה כל כך הרבה הפסקות חשמל גדולות, ככה שהמסך לא כל כך משנה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו... זה יוצא יקר ביותר.

כל מחשב צריך 650VA? אמממ ונגיד שבעתיד יהיה לי מחשב חדש, זה יחזיק גם אותו?

ועוד משהו, כמה זמן מחזיק כזה אל פסק? ואם צריך להחליף בו איזה חלק אחרי כמה זמן וכמה עולה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...