צריך המלצה לגיים פאד - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לגיים פאד

avieini

Recommended Posts

מי שפה קצת מבין בגיים פאדים למחשב כמובן בבקשה שיעזור לי למצוא גיים פאד נחמד

משו בסגנון של הפלייסטיישן עם שני סטיקים אנאלוגיים ועוד כפתורים שכמו בפלייסטיישן L1 L2 R1 R2

ואני מקווה שאתם מבינים למה אני מתכוון החברה לא כל כך חשובה התקציב שלי הוא עד 100 אז אם יש לכם הצעות טובות

אני ישמח מאוד על העזרה תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהה שייטטט טוב יש למישהו הצעות החלטתי ללכת על משו יותר טוב

ואני מוכן לשלם יותר השאלה מה עדיף גיים פאד עם רטט ו10 כפתורים ב200 שקל

או גויסטיק בלי רטט אבל עם 12 כפתורים (משו בסט..) ב160 שקל שניהם logitech

מה דעתכם? יש הבדל בין 10 ל12 כפתורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה על מה אתה מדבר.

ואם אתה מוכן להשקיע 200 שקל, אני הייתי שוקל להזמין מחו"ל ( אני יכול לת לך אתר מסוים שהזמנתי ממנו ) את השלט של 360, הוא השלט הכי טוב!!!

הוא מתאים ליד פשוט כמו כפפה!!! הוא עשוי מחומר נעים, הוא לא קטן, והאנאלוג השמאי שלו נמצא במיקום הכי טוב שיכול להיות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה על מה אתה מדבר.

ואם אתה מוכן להשקיע 200 שקל, אני הייתי שוקל להזמין מחו"ל ( אני יכול לת לך אתר מסוים שהזמנתי ממנו ) את השלט של 360, הוא השלט הכי טוב!!!

הוא מתאים ליד פשוט כמו כפפה!!! הוא עשוי מחומר נעים, הוא לא קטן, והאנאלוג השמאי שלו נמצא במיקום הכי טוב שיכול להיות!!!

והוא מתאים ל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המה שני השלטים שאני מתלבט ביניהם:

הבלי רטט 12 כפתורים 163 ש"ח :

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/IL/EN,CRID=2225,CONTENTID=12243העם רטט 10 כפתורים 200 ש"ח:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2225,CONTENTID=8674

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, רטט הוא דבר מאוד חשוב ( לי לפחות ), ובנוסף לשלט עם הרטט יש גומי בידיים שזה אחלה לנוחיות.

אומנם אם לשלט עם הרטט אין 4 לחצנים אחוריים אז זה מאוד חבל, תבדוק את זה, כי לפי המספור, הלחצנים 9 ו-10 הם נמצאים איפה שה-start וה-select והם ממש קטנים ולא נוחים, אומנם באחת התמונות רואים שדווקא יש לפחות 2 לחצנים מאחורה, תבדוק את העניין, זה מאוד חשוב.

ומאיפה אתה מתכוון לקנות אותם?

ואני מציע לך לקנות בחו"ל, זה הרבה יותר זול ( כולל משלוח ), ותוכל לקנות שלט אלחוטי ב-200 שקל או את השלט של 360

והוא מתאים ל ?

כן, יש לו חיבור USB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בר ראשון לשלט עם הרטט יש L1 L2 R1 R2

אני בטוח דבר שני מחו"ל אני לא רוצה להזימן כי:

א. אני לא בטוח שזה משתלם מבחינת כסף

ב. אחריות וכד' זה בעיה

ג. הזמן עד שזה יגיע והדמי משלוח כבר יהרסו לי תחשק לא?

ליודע נראה לישהרטט הוא פצצתי

ואגב מה זה 360? מה היתרונות? איזה חברה וכמה הוא עולה?

ובקשר לזה שלפני בדתקי בכל שאר האתרים כולל האתר של לוגיטק ואין שם שום דבר לגבי

מחשב הכל מדובר לגבי ויש לי תחושה שאני צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=6338&catid=931

אם הייתם שמים קצת יותר תשומת לב לפרטים הקטנים הייתם רואים שרשום - "תאימות למחשב ו : פלייסטיישן 2, פלייסטיישן........."

על מה אתה מדבר? זה לא תואם למחשב!

בר ראשון לשלט עם הרטט יש L1 L2 R1 R2

אז אחלה, שווה!

אני בטוח דבר שני מחו"ל אני לא רוצה להזימן כי:

א. אני לא בטוח שזה משתלם מבחינת כסף - להפך, זה יוצא הכי זול ( אם אתה יודע מאיפה להזמין ), לדוגמא הגיימפאד שהזמנתי מחו"ל עלה לי עם משלוח 200 שקל, בעוד שבארץ הוא עולה 300 בלי משלוח.ב. אחריות וכד' זה בעיה - אין לך כלכך מה לדאוג בקשר לאחריות, אם אתה קונה שלט איכותי, הוא יחזיק בלי שום בעיה להרבה שנים!

ג. הזמן עד שזה יגיע והדמי משלוח כבר יהרסו לי תחשק לא? - המשלוח לא כזה ארוך, זה מגיע תוך משהו כמו שבועיים.ליודע נראה לישהרטט הוא פצצתי

ואגב מה זה 360? מה היתרונות? איזה חברה וכמה הוא עולה? - ה-360 זה כאילו הגיימפאד של XBOX360, והוא של microsoft מן הסתם ( למרות שיש של עוד כמה חברות צדדיות ). ביתרונות שלו כבר כתבתי לך, ואני חייב להדגיש שהוא מתאים ליד כמו כפפה!! גדול ונוח!!! מחומר טוב! והנאלוג השמאלי שלו התחלף במקומות עם החצים וזה ממש ענק!ובקשר לזה שלפני בדתקי בכל שאר האתרים כולל האתר של לוגיטק ואין שם שום דבר לגבי

מחשב הכל מדובר לגבי פלייסטיישן ויש לי תחושה שאני צודק

קח קישור לגיימפאד של 360- http://www.xbox.com/en-GB/hardware/x/xbox360controller/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...