המגבר של הגיטרה לא עובד יותר,צריך המלצה למשהו חדש.תקציב 2000 שח". - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המגבר של הגיטרה לא עובד יותר,צריך המלצה למשהו חדש.תקציב 2000 שח".

andrey12341

Recommended Posts

לא מגיע לגיין מטורף? אז חבר, כנראה שלא שמעת על Mesa Boogie...

http://www.youtube.com/watch?v=v71_d-TjaR8

הוא מדגים שם קלין ודיסטורשן כבד.. הכל מייסה :) (למרות שפה הוא לא דוחף עד הסוף, יש למגבר הזה עוד מה לתת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כמו שלך באותו מחיר רק 65 וואט...

מה כבר כל כך טוב במנורות?,לפי חברים יש הבדיל גדול רק בקלין ואני מנגן בקלין אוליי רק 20 %,עד עכשיו הייתי עם מגבר של פנדר 10 וואט על קלין הוא דיי בסדר אבל האוברדרייב שיש לו היה על הפנים- כמו רדיו שבור.

ד.א יש לי squier fender strat שזה בעיקרון גיטרה לבלוז אז אני לא יודע איך היא תתמודד עם דיסטוקשיין כבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע יש לו סינגל בגשר. וגם אם לא, זה לא האמבאקר איכותי, סתם משהו.

באמת לא שווה להשקיע כ"כ על מגבר כזה לכזאת גיטרה.

YOT, את MESA מכיר טוב, ניגנתי על כמה וכמה. הבעיה פה היא שאתה יכול להגיע לגיין מאוד כבד- אבל זה פשוט שוחק מנורות. אני לא יודע אם משתלם לקנות מגבר כזה אם אתה יודע שהוא ידרוש ממך הרבה תחזוקה בגלל אופי הנגינה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, ניגנתי לא מזמר על Fender hot rod deluxe פשוט לגמרי, אבל עם אפקט מנורות עצבני עליו (שעולה לא מעט ד"א, וגם קירק האמט משתמש באפקט הזה) והיה עצבני מאוד...

מגבר מנורות+אפקט מנורות = לא רע בכלל...אם אני רק אזכר של איזה חברה היה האפקט הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אני לגמרי בעד מנורות, מחכה ליום שבו אני אוכל להשקיע ולקנות אחד טוב.

אבל זה הרבה כסף....

אגב,אני אשאל פה, למרות שאולי כדאי לפתוח ת'רד חדש....בהעדר כרטיס קול נורמלי במחשב, מה הדרך הכי טובה להקליט גיטרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיטרה שלך היא לא בדיוק מטאליסטית, גם עם מגבר ייעודי יהייה לך קשה להוציא דיסטורשן חזק..

אני במקומך הייתי חוסך כסף, מוכר תגיטרה וקונה בסביבות 2500 שקל איזה ג'קסון או איבנז שייתנו לך מטאליסטי כמו שצריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נמצא עכשיו בלי מגבר אז מגבר אצלי עכשיו בעדיפות ראשונה.

אני לא ממש רוצה להחליף גיטרה כי עם דיסטורשיין כבד זה לא כזה "לא מטאליסטי" כמו שאמרת,אני לא ממש צריך פוואר אקורדס כמו בשירים של פנטרה או איזה להקת death metal אני עכשיו יותר בכיוון של סולואים כמו הסולו שיש בnutshell של alice in chains אם אתה מכיר,ובקליפים שלהם למלווה יש fender costum עם 2 האמבקרים.אז חשבתי אוליי לקנות אהמבקרים ופשוט לעשות מוד לגיטרה שלי(חבר אמר לי שפשוט לא שווה להשקיע בגיטרה בשווי 1200 שקל אבל בכל זאת לקנות שתי האמבקים זולים יעלו לי לא יותר מ150 שקל).

והאיבנז הזולות(מתחת ל3000) כולן על הפנים... אז אין מצב שאני יקנה אייבנז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיבנז הזולות RG370 הן בכלל לא על הפנים - במיוחד אם הן יפניות.

בגיטרה שלך אני בחיים לא הייתי משקיע כל כך הברה (חפירת מקום להאמבקרים והחלפת פיקאפים) - היא פשוט לא שווה את זה.

אם אתה לחוץ למגבר - תקנה משהו ב-400 שקל שיחזיק אותך ותתחיל לחסוך לציוד שייתן לך את מה שאתה מבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתקן, איבנז זולות *מסויימות* לא על הפנים, דווקא לא הRG הזולות, אלא הS למינהן. הם טיפה יותר יקרות מהRG הכי זולות, אבל גיטרות טובות.

אם באמת יש לך להשקיע, הRG היותר יקרות( 4000+) גיטרות ממש מעולות (לי יש אחת, RG2550, השקעה מעולה),רק החלפת פיקאפים בעתיד...

ובאמת לא כדאי להשקיע בגיטרה כזאת, חוץ מזה ש"האמבאקר" ב איזה 150 שקל זה ממש רע, וזה כבר איזה 20% מהשווי של הגיטרה. אז לא שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעייה כספית אין לי פשוט אני לא רואה את עצמי משקיע את כל הכסף בגיטרה + מגבר,יש לי עוד מלא דברים שאני צריך...

מה שבטוח גיטרה אני לא מחליף בקרוב.

מגבר אני חייב דחוף כי אין לי לא לגיטרה ולא למחשב.

איך המגבר שלך כשמחברים אותו למחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...