המגבר של הגיטרה לא עובד יותר,צריך המלצה למשהו חדש.תקציב 2000 שח". - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המגבר של הגיטרה לא עובד יותר,צריך המלצה למשהו חדש.תקציב 2000 שח".

andrey12341

Recommended Posts

אז ככה המגבר שומש גם לגיטרה וגם למחשב,עכשיו שיש לי שתי מחשבים בחדר אני צריך שיהיה בו 3 יציאות, אחת לגיטרה אחת למחשב 1 ואחת למחשב 2 חשוב שיהיה בו כמה אפקטים אבל זה לא כזה חשוב כי תמיד אפשר לקנות בנפרד והסאונד בנפרד תמיד יותר טוב מאשר אפקט שבא עם המגבר.

תודה למי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

transtube זה סדרה. לי יש את הBANDIT, אבל זה ממש לא 1500 שקל. הENVOY די בתקציב.

מגברים מעולים, ולא רק למטאל ורוק, אפשר להוציא ממנו הכל, גם צלילים בלוזיים מעולים,אבל זה כבר קשור גם לגיטרה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-Envoy, אחלה מגבר - אבל לא קל להוציא ממנו צלילים בלוזיים.

מולטיאפקט יעזור כאן.

בנוגע למגבר - יש 2 ערוצים (קלין ודיסטורשן), לדיסטורשן יש 3 פרסנטים:Vintage, Modern ו- High Gain. לקלין יש גם 2 פרסנטים: Modern ו-Vintage.

המגבר הוא 40W, יש 2 כניסות Input (אחת Low Gain והשניה High Gain), יש Reverb לא רע בכלל, יציאת וכניסה לחיבור Foot Switch (צריך לקנות בנפרד).

וכע, זה המגבר שלי

magberlv5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

YOT

פיקאפ צוואר, כניסת LOW GAIN במגבר,HIGH GAIN בסלקטור של הדיסטורשין, PRE GAIN על 4-5

ריוורב 4-5ץ מספיק בלוזי על גיטרה טובה,אבל אני לא כל לך בטוח שEMG זה הבחירה הנכונה לבלוז.

ותחליף לכניסת LOW GAIN בגיטרה, וMODERN בדיסט', יותר נורמלי עם פיאפים כמו שלך.

אנדריי, תמצא לי מגבר מנורות ב2000 שקל, בבקשה. לא PREAMP מנורות. אלא מנורות טהור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, אתה יכול למצא מגבר מנורות יד שניה לא רע בכלל בשביל 2000 שקל..

ואני תמיד על Modern בדיסט' - יש דיסטורשן עצבני ככה בסגנון מטאליקה פאנטרה..

ובכל זאת, הגיטרה שלי לא בדיוק בלוזית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יד שניה זה עניין אחר, מנורות יד שניה אף פעם לא נראה לי דבר בטוח במיוחד.

וכן,ג'אקסון עם פיאקפים אקטיביים זה לא בדיוק בלוז.

לדעתי רק חבל שאיבדת כמעט כל גיוון בצלילי לטובת דיסט טוב שאתה לא ממש מנצל אותו עם מגבר כזה בכל מקרה.

גיטרה יותר וורסטילית לדעתי הייתה השקעה יותר טובה. מצד שני,הכל עניין של טעם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנגן בעיקר מטאל (עם יציאות פה ושם לקלפטון ועוד חביבים אחרי) לכן השילוב הזה נהדר בשבילי

יש מצב שבעתיד אני אחליף מגבר למגבר מנורות (משאלה שלי) ואז הכל יהייה שונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו את זה ועוד ב2000 שח"

http://www.musical-instruments.co.il/catalog/product_info.php/cPath/27_47/products_id/444

מה דעתכם יש משהו יותר משתלם ביחס ביצועים\מחיר?

ואם אני קונה מגבר אז אני קונה ללפחות לאיזה 7 שנים קחו בחשבון שזה לא מחשב שמחליפים כל שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי, אתה עדיין בשלב גיבוש הזהות המוזיקלית שלך, ואתה תגלה שבסופו של דבר כל מי שממשיך לנגן (בין אם כתחביב או כמקצוע) עובר למגבר מנורות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 שנים? טוב שלא הגזמנו. אלא אם כן אתה מנגן כבר איזה 10 שנה ואתה יודע טוב מאוד מה אתה צריך- מצד שני, אם כן, לא היית שואל כאן.

וכן, בסופו של דבר הרבה עוברים למנורות(למרות שאני לא אבין איך זה עוזר למטאליסטים, מגבר מנורות לבד לא מגיע לכזה גיין מטורף,צריך להוסיף פדאל, ואז הדיסט כבר לא מהמנורות וזה לא אותו דבר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...