Dell 2007wfp vs. viewsonic vx922 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2007wfp vs. viewsonic vx922

adebisi

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מפיסטו רשמתי לך הודעה בפרטי היום.. ועוד אחת עכשיו :s05:

לא שמתי לב שזה אתה חח.. אתה יכול בבקשה לענות לי על מה שרשמתי לך שם? מצטער ששלחתי 2 עותקים

חחחח fighter לא חשבתי שה-W מייצג wide

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באגירה, האם HL2 תומך בבפורמט רחב? אם כן, תוכל בבקשה להראות תמונה של המסך עם משחק שלא תומך בפורמט רחב או לתת חוות דעת על המסך עם משחקים שלא תומכים ?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה אבל לפי הקישור שהבאתי בזאפ, הW לא מייצג WIDE כי רשום ששניהם רחבים.

ה-W כן מייצג WIDE - הרזולוציה של ה-2007WFP היא 1680X1050 וזאת לעומת רזולוציה של 1600X1200 ב-2007FP. ולשני הדגמים יש חיבור DVI (בניגוד למה שרשום ב-ZAP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חשבתי ככה אבל לפי הקישור שהבאתי בזאפ, הW לא מייצג WIDE כי רשום ששניהם רחבים.

וזאפ אמר לי על טלוויזיית 4:3 שזה לא רחב בעלת תדר ריענון של 50 הרץ שהיא 16:9, זאת אומרת, רחבה

אז מה, נאמין לכל מה שזאפ אומר? אתה יודע כמה טעויות בנתונים יש שם?אני תמיד נכנס ללינקים של החנויות כדי לבדוק עד כמה הנתונים נכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באגירה, האם HL2 תומך בבפורמט רחב? אם כן, תוכל בבקשה להראות תמונה של המסך עם משחק שלא תומך בפורמט רחב או לתת חוות דעת על המסך עם משחקים שלא תומכים ?

תודה :)

ובכן הנה מספר דוגמאות למשחקים שלא תומכים בצורה טובה.

1. Flatout 2 תומך כביכול באופן טבעי במסך רחב אך הוא למעשה מותח את התמונה לצדדים באופן אחיד. זה השיטה הכי גרועה מכיוון שאתה רואה פחות מהמשחק

על מסך רחב מאשר על מסך רגיל שכן רוחב הצפיה במסך רחב ובמסך רגיל זהים אך החלקים העליונים והתחתונים של התמונה נמחקים במסך הרחב.

כמו כן עדיין נראה כי התמונה נמתכת במצב רחב.

1920X1200

f1610ws0.jpg

1280X1024

f54vc7.jpg

2. 1942 - DesertCombat

מדובר על משחק ישן לפני שיצאו מסכי LCD רחבים ובלי תמיכה אפילו במצב 5:4 של מסכי LCD רגילים. המשחק פשוט מותח את התמונה אפילו אם מדובר ברזולוציה

טבעית.

1920X1200

bf1610ps5.jpg

1280X1024

bf54rg6.jpg

התמיכה של HL2 נחשבת בין הטובות ביותר במסכים רחבים, ניתן לבחור במצב 16:10 או 16:9 בהתאם למסך וכו.

הרבה משחקים לא הגיען עם תמיכה במסך רחב בהתחלה, לדוגמא FEAR אך אחרי עדכון 1.08 (למיטב זכרוני) טופלה הבעיה

וכיום יש תמיכה במסך רחב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-W כן מייצג WIDE - הרזולוציה של ה-2007WFP היא 1680X1050 וזאת לעומת רזולוציה של 1600X1200 ב-2007FP. ולשני הדגמים יש חיבור DVI (בניגוד למה שרשום ב-ZAP).

כנראה שטעיתי..בפעם הבאה אני לא יקשיב לזאפ...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...