Dell 2007wfp vs. viewsonic vx922 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2007wfp vs. viewsonic vx922

adebisi

Recommended Posts

שלום.. אני קונה עכשיו מחשב חדש המותאם לכרטיסי ה-DX10, עם כרטיס מסך ביניים (x1950pro) עד שירדו מחירי ה-DX10 .

אני מעוניין לקנות מסך, אך יש לי בעיית תקציב.. בסביבות ה-2k...

בהתחלה חשבתי על לקנות viewsonic vx922, קראתי עליו ביקורות והבנתי שהוא מסך מצויין.

עכשיו ה"אבל" הגדול- אבללל הבנתי שלא כדאי לקנות מסך 19' אם קונים כרטיס מסך חזק כ"כ (כגון gts/gtx) ... שצריך מסך יותר גדול או משהו בשביל לראות הבדלי ביצועים.

האם זה נכון?

עכשיו, (להתחייס למצב כאילו יש לי כבר gtx למשל, כי זה כנראה מה שיהיה לי או יותר חזק אפילו) מה כדאי לי לעשות? יש איזשהו מסך בסביבות ה-2k היותר מותאם למחשב שלי? או שמסך יותר גדול בתקציב הזה הוא כנראה לא איכותי ועדיף להישאר עם ה-vx922...

שמעתי על ה- Wide 2007 WFP.. או משהו כזה... אבל הוא 16ms לא? איך זה ישפיע על משחקים? חשוב להזכיר שהמחשב והמסך מיועדים **למשחקים** ואני רוצה את הביצועים הכי טובים, בלי מריחות וכל הדברים שקיימים במסכי LCD לא איכותים. אני לא רוצה לקנות מסך גדול אבל שיש לו מריחות ודברים כאלה.. אז כבר עדיף 19' איכותי..

בבקשה תעזרו לי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כרטיס כזה חזק אתה יכול לשחק גם עם הגדרות גראפיקה גבוהות וגם ברזולוציה גבוהה, ולכן עדיף להנות ממסך גדול

בסביבות ה 2000 שח אתה יכול לקנות מסך "20 L204WT

או 2007WFP שהוא קצת יותר יקר ואומרים שהוא יותר טוב...

"20 עדיף מ "19

עם מסך קטן תוכל לשחק עם הגדרות גבוהות אך זה יהיה בזבוז משהו? תוכל לשחק על מסך 20 24 אינטש בכיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עוד קצת תגובות.. עדכנתי את הכותרת שתתאים יותר לתשובות ומה שאני מחפש... תודה

ובבקשה תגובות קצת יותר מפרטות... שאני אהיה משוכנע.. כי זאת לא קניה פשוטה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יכול להגדיל את התקציב הדל יהיה השקעה טובה יותר לזמן ארוך.

מדובר במסך (אך יכול להגיע בתור PVA) בעל זמן תגוגבה שחור לבן של 16ms וזמן תגובה אפור-אפור של 6ms

הוא בשימוש ע"י הרבה גיימרים ובינתיים אין תלונות עליו בקשר לקורונה ובעיות אחרות.

בתור אחד שמשתמש באח הגדול שלו ה 2407 (בגודל 24") בעל פאנל PVA אני יכול להגיד לך שזה תענוג

במשחקים ובייחוד באלו שתומכים באופן טבעי במסך רחב.

ה הוא פשרה למי שאין את הכסף להשקיע במסך בעל פאנל יותר טוב.

יחס הניגודיות של הדל טוב בהרבה מה בגלל שימוש בפאנל VA/IPS

זמן התגובה של הדל מקביל ואף טוב מזה של מספר מסכי TN בגודל 20" (אין לי מידע ספציפי לגבי ה LG)

הארגונומיקה/מעמד של הדל הרבה יותר טוב ויפה משל .

למסך של כניסות המתאימות לממירים הדיגיטליים של יס/הוט.

בכל מקרה אם אתה מסתכל לעבר הכרטיסים החזקים כדאי להשקיע במסך שיתן לך לראות יותר פרטים ולשחק ברזולוציה

יותר גבוהה מאשר מסך 19" רגיל או רחב אשר קטן יותר מ19" רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם משחקים יותר משרואים סרטים עדיף לקחת את ה2007FP מסך מלבני 1600X1200

מה זה השטויות האלה

במשחקים יותר עדיף רחב כי רואים יותר שטח, ובfps זה יכול להציל את התחת שלך הרבה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה כמה תמונה אתה מאבד(יותר נכון להגיד שאתה לא מרוויח) אם אתה משחק במסך רגיל..

תמונה בפורמט (רגיל) 5:4.

54qy6.jpg

תמונה בפורמט (רחב) 16:10.

1610vb9.jpg

שים לב להבדלים ולתוספת לתמונה. כמובן שצריך לקחת בחשבון את התוספת בכוח מחשוב שאתה זקוק לו על מנת לשחק כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכנס ואציין בשלב זה כי התמונה העליונה רצה בממוצע ב 60-80 פריימים בשניה (רזולוציה 1280X1024)

התמונה התחתונה רצה דיי קבוע על 20 (!) פרימים בשניה ובקטעים עמוסים יכולה לרדת יותר נמוך (רזולוציה 1920X1200)

מדובר בכרטיס X800XTPE ב AGP והמשחק הוא Half-Life 2 Episode One.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגיד יש משחק גבד שלא עובד לי משהו על wide, אז אני פשוט יכול ללחוץ שם על משהו כמו שעשית ולשחק על פורמט מסך רגיל עם שיפור בביצועים?

והפיכת הפורמט למסך לא wide כאילו מקטינה את הרזולוציה? לא הבנתי כל כך מה זה עושה שם... זה לא נראה רזולוציה שונה.. זה פשוט נראה כמו חלק נסתר.. מישהו מוכן להסביר מה כאילו קורה שם ולענות על השאלה המודגשת? ;D

עד כה אתם עוזרים לי מאד מאד :yelclap:

עריכה: וואו בזמן שכתבתי את זה אז ענית לי בערך על השאלה כבר 0.o טלפתיה!

אבל אני אשמח אם תוכל לענות לי גם בצורה מסודרת :D

והרזולוציה לא אמורה להיות 1600x1150 או משהו כזה? (לא 1200)

ואם המשחק לא תומך ב-wide אז אפשר פשוט לשים על פורמט רגיל? 0.o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך ללחוץ אפילו. הדרייבר של את זה.

המצב של המסך הוא מצב ASPECT או 4:3.

המצב הזה הוא לגבי הפעלת יישומים שלא ברזולוציה הנאטיבית של המסך הרחב- אם זה 20" בד"כ הרזולוציה הטבעית תהיה 1680X1050 ואם 24" אז 1920X1200.

כאשר תפעיל את מצב הASPECT הזה המסך ישמור על הרזולוציה האנכית של המסך למשל 1050, ויקטין את התצוגה האופקית באופן כזה שימלא את המסך בכמות הפיקסלים של 1280X1024 למשל.

כך אתה מקבל מעין תצוגה נאטיבית, אבל עם פסים שחורים בצדדים (PILLER BOXES).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..אם זה בא על חשבון ביצועים במשחק כבד במיוחד אני מוכן לשחק עםpillar box

ומה בקשר ל-ATI? כי דיברת על בדרייבר של .. אולי השאלות שלי מטומטמות אבל אני ממש לא מבין בזה וצריך לדעת :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה בקשר ל-ATI? :-[

איך הדבר עובד שם?

וכל המצב של ה-pillar boxes מתבטא בביצועים טובים יותר פשוט במחיר הפסים השחורים?

הדרייבר של בא לעשות את העבודה הזאת למסכים שאין בהם את מצבי העבודה האלה.

אם יש לך כרטיס מסך של ATI פשוט ניתן לבצע זאת דרך ה-OSD (תפריט) של המסך.

וכן, הדבר מתבטא בביצועים טובים יותר בגלל שאתה מריץ את המשחק ברזולוצה נמוכה יותר, ולכן פחות עומס על המשחק.

שמע..אם זה בא על חשבון ביצועים במשחק כבד במיוחד אני מוכן לשחק עםpillar box

תראה כל אחד והעדפותיו. לי אישית זה בכלל בכלל לא נוח לשחק במצב הזה. הפסים השחורים הללו נותנים אשלייה של מסך לא רחב שבו הפעלת את המצב הזה. כאילו לקחו תמונה ריבועית רגילה ולחצו עליה בצדדים. יש אשלייה כאילו מתחו את התמונה למעלה ולמטה.

מצד שני, לא ניסיתי לשבת ולשחק עם המצב הזה זמן ממושך, כך שיכול להיות שאני אתרגל לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...