מעוניין לשדרג מחשב ורוצה לדעת מה הפרוצדורה לגבי כמה דברים כנסו יש לי מלא שאלות - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג מחשב ורוצה לדעת מה הפרוצדורה לגבי כמה דברים כנסו יש לי מלא שאלות

RammsteiN

Recommended Posts

אני רצית לשדרג את המחשב שלי להגדיל ל2 GB להחליף מעבד מהסדרה של FX אבל ככה בעוד קצת זמן שיפול השוק והדולר יגרד את ה3

בקיצור יש לי דילמה אני רוצה2GB אבל הלוח אם שלי תומך ל400 עכישו השאלה מה יקרה אם אני אביא משהו בין MHz 500 ל600 איך מקנפגים אם זה בכלל אפשרי ומה הפרוצדורה ולגבי כרטיס מסך אני מחפש משהו חריף של 7950 G2 XXX

שזה ספינת הדגל ולהכניס אותו בSLI אם מה שיש לי כרגע ואם זה בSLI אם זה כרוך בלהחליף את הספק הנוכחי ואם אניא תקין את אני מצפה שהוא ירוץ לי כמו מטוס אפילו יותר ממה שעכישו רץ עליו הXP מכיוון שהבנתי שהויסטה יורד בו FPS במשחקים כי הוא מלבד הגרפיקה הוא טוחן עוד הרבה אז ככה שיהיה לי לעתיד הרחוק יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להחליף ל2GB

עכישו מה ששאלתי זה מה קורה אם כרגע יש לי 400 MHZ של 1GB

מה קורה עם אני מביא 2GB במהירות של נגיד 630 MHZ

איך אני עושה שהלוח אם יתמוך במהירות הזאת וכל זה אם אין בעיה או שזה אוטומאטי ואם אי רוצה להביא לי עוד כרטיס מסך והכניס אותו בSLI אם צריך להחךליף ספק

ויש לי חבר שגר בלונדון הוא סיפר לי שהוא הביא שם וזה טחן את המחשב אבל עבד מצויין רק במשחקים זה קצת קרע את המחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תרשום איזה מפרט יש לך כרגע.

אתה לא יכול לגרום ללוח שתומך ב400 לתמוך ב 667. הלוח שלך כנראה תומך בDDR ולא בDDR2.

כדי שתוכל להרכיב תצטרך לקנות לוח חדש שתומך בו בתושבת של AM2. לא ממש ממולץ.

אם כבר תשדרג את המחשב וזהו, למרות שזה תלוי איזה מחשב יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראושן המפרט שלי רשום מתחת לשם שלי משמאל דבר שני לא התכוונתי לDDR2

כי אני ידוע שזה DDR1 התכוונתי לשים DDR1 במהירות מעל 400 MHZ והלוח תומך ב400 אז מה עושים אם אני מביא משהו מעל 400 ושהוא DDR1

איך עושיםש הוא יתמוך בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראושן המפרט שלי רשום מתחת לשם שלי משמאל דבר שני לא התכוונתי לDDR2

כי אני ידוע שזה DDR1 התכוונתי לשים DDR1 במהירות מעל 400 MHZ והלוח תומך ב400 אז מה עושים אם אני מביא משהו מעל 400 ושהוא DDR1

איך עושיםש הוא יתמוך בזה

צודק לא שמתי לב.

בכל מקרה זיכרונות של 667 זה רק .

ואם הלוח שלך לא תומך אין מה לעשות חוץ מלקנות לוח שכן תומך או לקנות עוד סטיק של כמו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני אומר לך שיש מעל 400 DDR1

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4516

בעבודה בסטוק אין סיכוי שאתה מפעיל אותם ב437MGHZ כאלו מיועדים לOC(עזוב שהם מיותרים הם גם נותנים תדר נמוך מאוד מעל ה-400 זאת אומרת רק 37MGHZ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מחפש לפחות 2 GB אם מישהו כיול לתת לי משהו של קורסאיר נורמלי בדיוק כמו מה שיש לי רק 2 GB אותו CL מומלץ ומה לגבי אם אני רוצה את הכרטיס מסך הזה עם אותו הספק האם זה כרוך בהחלפה ואם כן אני קונה את הספק שלך רק תגיד לי איפה אתה גר THEOG

יש לי אותו אפילוא ני כיול לקנות ממך באותו היום גם אם אתה גר בחיפה כי אני גר בתל אביב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אני מחפש לפחות 2 GB אם מישהו כיול לתת לי משהו של קורסאיר נורמלי בדיוק כמו מה שיש לי רק 2 GB אותו CL מומלץ ומה לגבי אם אני רוצה את הכרטיס מסך הזה עם אותו הספק האם זה כרוך בהחלפה ואם כן אני קונה את הספק שלך רק תגיד לי איפה אתה גר THEOG

יש לי אותו אפילוא ני כיול לקנות ממך באותו היום גם אם אתה גר בחיפה כי אני גר בתל אביב

אני לומד באוניברסיטאת ת"א ככה שאני כל יום חוץ מיום שישי שם.

בכל מקרה בשביל זה יש פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...