מעוניין לשדרג מחשב ורוצה לדעת מה הפרוצדורה לגבי כמה דברים כנסו יש לי מלא שאלות - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לשדרג מחשב ורוצה לדעת מה הפרוצדורה לגבי כמה דברים כנסו יש לי מלא שאלות

RammsteiN

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ורציתי לישאול אם יהיה לי הבבדל גדול בין הלוח אם שך 16 ערוצים כיאלו אם להחליף גם אם אני ממש ירגיש בהבדל של ה16 X SLI

תמיד כדי להביא מחו"ל אם יש לך את האפשרות זה חוסך המון כסף רק תיזכור שכדי לממש את האחרויות אתה צריך לשלוח את זה להם.

אני עשיתי את זה עם הלוח אם שהגיע DOA (לקח לי שבועיים לקבל אחד חדש חזרה).

אתה מתכוון לX16?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ן אני מתכוון ל16 ערוצים אויה אחריות מה אני צריך אחריות כאילו שזה עוזר מכה אם נשרף לך וואי איזה דיכאון זה היה לי פעם מקרה כזה לקח לי משהו כמו 3 שבועות וכן מה לגבי ה16 ערוצים האם אניא קבל הבדל יותר משמעותי ואם אני לקוח את הלוח אם הזה

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=15&l3=226&model=744&modelmenu=1

איזה זכורנות של 2 GB הכי הכי הכי מומלץ ואני זוכר שאז לקחתי של קורסאיר ממש המליצו לי עליהם עם השבבים TCCD וBH 5 מה שלי יש זה BH5 אז מה מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ן אני מתכוון ל16 ערוצים אויה אחריות מה אני צריך אחריות כאילו שזה עוזר מכה אם נשרף לך וואי איזה דיכאון זה היה לי פעם מקרה כזה לקח לי משהו כמו 3 שבועות וכן מה לגבי ה16 ערוצים האם אניא קבל הבדל יותר משמעותי ואם אני לקוח את הלוח אם הזה

http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&l2=15&l3=226&model=744&modelmenu=1

איזה זכורנות של 2 GB הכי הכי הכי מומלץ ואני זוכר שאז לקחתי זכרונות של קורסאיר ממש המליצו לי עליהם עם השבבים TCCD וBH 5 מה שלי יש זה BH5 אז מה מומלץ

לוח טוב אבל חבל להשקיע כל כך הרבה כסף על לוח ל939.

תחשוב בכיוון הC2D זה הבדל עצום בביצועים וגם תוכל לקחת .

לגבי השבבים של הזיכרונות כיום מדובר על D9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לדתע מיה ההבדל באמת שיתן לי לוח אם של 16

ואם שווה לי להשקיע בו או להשאל עם הלוח הנוכחי

או שתיקח לוח שתומך בC2D. או שתמתין קצת לירידת מחירים של הC2D צריך להיות בסביבות ה40% ואז תיקח לוח + מעבד.

לגבי אתה יכול לקחת עכשיו או לחכות לR600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבל זה כבר להחליף את כל המחשב אני לא רוצה בגלל זה אני שואל מה ההבדל הרציני בין הSLI 16 ל8 שה8 זה מה שיש ל כרגע

אם ובאמת ההבדל יהיה רציני בין ה16 ל8 אני במאת אחליף למשהו של אינטל אם לא אז אני אשאל אם מה שיש לי כרגע אגדיל ל2 GB אכניס 8800 GTS

וFX60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...