איך אתם מסבירים את מצב הטמפ' בe6600 שלי ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם מסבירים את מצב הטמפ' בe6600 שלי ?

Yaron Corlione

Recommended Posts

תוכנה מאוד אמינה למעבדי קונרו - היא פשוט מודדת את הטמפ' ב- (כל אחד מהם) עצמו, בליבה ממש.

התוכנה משתמשת באותו חיישן שהביוס משתמש (לא?) ובכל זאת איך בביוס הטמפרטורות נמוכות בעשר מעלות?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במאמץ? (אם כן, מאמץ ע"י TAT?)

במנוחה.

באיזה CLOCK ואיזה מתחים?

3.6GHz עם 1.45 וולט.

התוכנה משתמשת באותו חיישן שהביוס משתמש (לא?) ובכל זאת איך בביוס הטמפרטורות נמוכות בעשר מעלות?...

זה מה שאני לא מבין :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עכשיו להריץ מאמץ ע"י TAT, ותגיד לנו מה הטמפ'.

משהו פה קצת מפריע לי, אני חושב שעוד יש בעיה עם המגע של הסינק עם המעבד...

לא אחי, אני ניסיתי לשחק עם זה והקירור יושב בול. אולי בסוף שבוע אני ישייף את הנחושת של הנינג'ה כדי להחליק את הבסיס עוד יותר.

את הבדיקה אני לא רוצה להפעיל עם TAT זאת התוכנה היחידה שמפילה לי את המחשב והיא מעלה את הטמפ' בשתי שניות ל70 (לפני ההחלפת משחה) ואני לא יודע כמה עכשיו.

אני נראה לי שיש משהו לא בסדר עם התכנה הזאת של . לא נראה לי שהיא תואמת לכל הלוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אחי, אני ניסיתי לשחק עם זה והקירור יושב בול. אולי בסוף שבוע אני ישייף את הנחושת של הנינג'ה כדי להחליק את הבסיס עוד יותר.

את הבדיקה אני לא רוצה להפעיל עם TAT זאת התוכנה היחידה שמפילה לי את המחשב והיא מעלה את הטמפ' בשתי שניות ל70 (לפני ההחלפת משחה) ואני לא יודע כמה עכשיו.

אני נראה לי שיש משהו לא בסדר עם התכנה הזאת של . לא נראה לי שהיא תואמת לכל הלוחות.

אז תריץ ORTHOS ותגיד לנו לאיזה טמפרטורה אתה מגיע והאם הבדיקה עוברת בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במהירות סטוק, במאמץ ע"י TAT, המחשב נופל?

אם כן, לך לחנות ותדרוש החלפת מעבד בטענה (וכמובן הוכחה) שהמעבד מתחמם יותר מדי.

בינתיים זה מה שאני חושב עליו, או המגע של המעבד עם הסינק אבל אתה אומר שהוא יושב טוב אז אני לא יכול להתווכח איתך...

רגע רגע, איך יושב אצלך הנינג'ה? המאוורר נמצא מימין לגוף (מכניס אוויר) או משמאל לגוף (מוציא אוויר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם במהירות סטוק, במאמץ ע"י TAT, המחשב נופל?

אם כן, לך לחנות ותדרוש החלפת מעבד בטענה (וכמובן הוכחה) שהמעבד מתחמם יותר מדי.

בינתיים זה מה שאני חושב עליו, או המגע של המעבד עם הסינק אבל אתה אומר שהוא יושב טוב אז אני לא יכול להתווכח איתך...

רגע רגע, איך יושב אצלך הנינג'ה? המאוורר נמצא מימין לגוף (מכניס אוויר) או משמאל לגוף (מוציא אוויר)?

ת'אמת לא בדקתי בסטוק עם הTAT אבל בספיד פאן בסטוק אני על 23-24 מעלות.

והמאורר בקידמת הנינג'ה, תראה בתמונה בצד :)

לאיזה טמפ' הוא מגיע בתוכנות מאמץ אחרות?

עם S&M הגעתי ל45 מעלות אחרי שעה וחצי שזה נראה לי הכי הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...