בעיה בהתקנת אובונטו עם כ.מסך 8800 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת אובונטו עם כ.מסך 8800

adamshar

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

ברשותי מחשב עם כרטיס מסך 8800 של . כאשר אני ניגש להתקנת 6.10 32BIT, אני מקבל הודעה כי לא ניתן להפעיל את ה-X SERVER ולא ניתן להפעיל את ההתקנה. אני מניח שזה אולי בגלל שזה כרטיס יחסית חדש או משהו כזה... היש למישהו עצה? ניסיתי לחפש פתרונות בגוגל, אבל כל מה שמצאתי זה פתרונות לאנשים שכבר מותקן להם והם החליפו את הכ.מסך, אבל אף אחד עם הבעיה של אי הפעלת ה-X SERVER בהתקנה עצמה...

נ.ב.

אני מתקין במקביל ל-WIN...

ניסיתי גם ב-SAFE MODE אך השגיאה חוזרת על עצמה...

עריכה: הפעלה של sudo dpkg-reconfigure xserver-xorg ובחירה של VESA או NV אינה עוזרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מפעיל במצב סרבר?

תנסה רגיל...

לא רוצה לפגוע או משהו אבל אין לך מושג על מה אתה מדבר נכון? :-X

פותח הדיון, כנראה תצטרך להשתמש בalternate install, ואחרי ההתקנה (אם אובנטו שוב לא תזהה טוב את החומרה) להגדיר את הxorg במצב טקסטואלי

אם תצטרך עזרה בעניין הזה תחזור אלינו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז מתבקשות כמה שאלות:

1. האם לאחר התקנת הדיסק האלנרנטיבי אקבל מערכת זהה לזו שהייתי מתקין עם הדיסק הרגיל (אני מניח שכן, אבל...).

2. האם ניתן יהיה להתקין דיסק זה מבלי לפגוע בחלונות המותקנת כבר על המחשב (שוב, מניח שכן, אבל...).

3. לאחר שהשגתי את הדיסק, מה בדיוק אני עושה.... ? (כלומר, מדריך מקוצר להתקנה טקסטואלית אם מישהו מכיר).

נ.ב. ניסיתי גם להוריד את הדייבר האחרון של NV ואז להתקין ולא עובד, פעם עם DRI ופעם בלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה להבין נכון:

הכוונה בהתקנה טקסטואלית היא ממשק טקסט, ולא לשורת פקודה מוזרה של .

ועוד שאלה: אם ישנה בעייה בהתקנת הלינוקס כעת, מה יהיה לאחר ההתקנה עם הדיסק האלטרנטיבי ? אקבל תצוגה ? (מזכיר שהבעיה עם הדרייבר לכ. מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד לא יודע אם זה יעבוד או לא, וכבר מניח שזה לא..

בכל אופן, דבר ראשון אתה צריך לדאוג שיהיה לך .

השאלה הבאה שלך תהיה איך לעשות את זה, אז אל תשכח לספר איך אתה מתחבר.(תשתית+סוג מודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה עם האינטרנט (כבלים בנתב בחיבור חוטי + NETVISION) כי כבר הצלחתי לגשת לאינטרנט כאשר קיבלתי את ההודעת שגיאה (כשלחצתי על צירוף מקשים לקבלת שורת פקודה הייתה לי גישה לאינטרנט...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד לא יודע אם זה יעבוד או לא, וכבר מניח שזה לא..

בכל אופן, דבר ראשון אתה צריך לדאוג שיהיה לך .

השאלה הבאה שלך תהיה איך לעשות את זה, אז אל תשכח לספר איך אתה מתחבר.(תשתית+סוג מודם).

1. רשמתי בכדי לחסוך זמן. מה הבעיה ?

2. יש ראוטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...