DDR2-800 4-4-4-12: G.Skill vs Geil ? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR2-800 4-4-4-12: G.Skill vs Geil ?

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מניח שמדובר בטריק שיווקי אם הם "לא מתחייבים לשבבים" . מה ההגיון שיחליפו צ'יפים ? בהתחלה משיקים עם שבבים "the best" ואחרי שכולם הספיקו להתרשם ולערוך את מבחני הבצועים הם מורידים רמה בשקט?! :pissed: זה גובל בנוכלות !

בכל אופן אני ישאל את המוכר נראה מה הוא יודע.

אני מקווה שהזכרונות יעבדו יפה. איך באמת אני יכול לברר עצמאית אילו צ'יפים מתחבאים מאחורי ה"מסכה" הכתומה מבלי להסירה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה למה קשה לדעת אילו שבבים מסופקים עם כל זכרון אלה לבדוק לפי שבוע יצור

אני עדיין מחכה לD9 שיגיע לארץ אין במלאי יותר מידי זמן

עריכה:

אני מדבר על ה-GEIL ULTRA 800MHz בגירסת CL4 (ה-CL3 עד כמה שידוע לי לא השתנו וגם קוראים לדגם ULTRA PLUS)...

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=124283

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=126512&highlight=geil+ultra+6400

http://ramlist.ath.cx/ddr2/ - סוף סוף הרשימה חזרה לתפקד

פספסתי את זה....

גם פה רשום שאין D9 יותר בGEIL CL4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים וערב טוב לכולם !

אני אעשה סדר בדברים כי כבר נשבר לי ה !@# מהזכרונות של GEIL שבבעלותי.

כרגע תקועים במחשבי סטיקים שסביבם כל ההמולה GEIL ULTRA 800 MHZ CL 4-4-4-12

נרכשו בארץ מהיבואן CDLOG . כמו שחלקכם המבין עניין העיר קודם אתם הולכים לקבל חתול בשק.

חלק מהסטיקים באים על בסיס MICRON וחלקם על בסיס ELPIDA כמו שלי למשל ! במידה ותקבלו ELPIDA אין לכם יותר מדי מה לעשות איתם כי OC ויציבות לא תשיגו אפילו ב MHZ אחד בודד מעל הSTOCK בנוסף תתקלו באי נעימות קטנה --> הSPD שלהם צרוב כ PC5300 -667 MHZ

ד"א.. הם רצים אצלי על P5B DLX ו E6600 .

לאחר התכתבות עם GEIL וביקורים מרובים בפורום של GEIL נודע לי שניתן ואפשר לזהות מה טיבם של ה צ'יפים שמתחת לגופי קירור.. את זה ניתן לברר לפי הברקוד שנמצא על המדבקה הלבנה שעל גוף הקרור...אבל לצערי ולצערכם את זה כבר תוכלו לדעת פוסט מורטום :-) ... ד"א התמיכה של GEIL נותנת את השירות הזה .. תשלחו להם את המספר הסידורי ותקבלו את סוג הצ'יפים... רק שמשום מה לוקח להם שנים לענות !

בקיצור. התאכזבתי מהזכרון ! ניסיתי עשרות קומבינציות של תדרים וטיימינגים וידי וכשלתי ביציבות ! לסיכום ! אם תצליכול להריץ את הסטיקים הללו במהירויות STOCK תגידו תודה !

ולכל מי שיש לו הערה או הסתייגות נא לא להתבייש ולשלוח הודעה ל ICQ 27086783 או אי מייל icq27086783@gamil.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

באמת מעניין איך צ'יפים שונים באים באותן הספסיפיקציות.

בכל מקרה היום קיבלתי את ה-geil ultra שהזמנתי, גם שאלתי את המוכר והוא בכלל היה מופתע שאמרתי לו על D9.

על החבילה היה רשום "GIFT PART PC" בשווי 25$ כמו שהובטח.

ברגע שאני יקבל את שאר החלקים אני יבדוק את הזכרון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה באיזה צ'יפ תשתמשו 2.3V הוא עדיין לא בטווח המסוכן לעבודה ב-24/7.

לפי דיון שקראתי ב-XS מבחור שמבין עניין בזכרונות, נאמר שהגבול של המתח לזיכרון עומד על 2.4V.

מעבר למתח הזה יש סיכון גדול מאוד לקיצור החיים של הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...