Vista Vs XP - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vista Vs XP

משתמש כבד

Vista Vs XP  

1799 הצבעות

1. 1. Vista Vs XP

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:kopfpatsch: אלוהים אדירים על מה אתם מדברים ?!?!

כל אלו ששיבחו את - יצא לכם להשתמש בה בכלל ?

יציבות ? אמינות ? מערכת קלה ?!?!?!

על מה אתם מדברים ??

התקנתי אותה ליומיים בדיוק, עם מערכת די חדשה AMD64 עם 2 ג'גה . יציבות בXXX שלי ! המערכת קרסה לא פעם ולא פעמיים, אמינות עוד יותר בXXX שלי !!! שינויים קשים בעומס המערכת בלי סיבה נראית לעין. מערכת קלה ?!?!?! קלהההה ?!?!?! אנשים זה כבר לא רמה שאני אגיד שאתם צריכים משקפיים אתם צריכים פסיכיאטר דחוף ! מה שויסטה בהחלט לא זה קלה מבחינת משאבים.

להפעיל ויסטה עם ג'יגה זכרון זה כמו להפעיל עם 128 . אפשר, אבל זה מקרטע.

אין מצב שאני מתקין את הפיל הלבן הזה מתוצרת מייקרוסופט לפני שיוצא לו SP1 לפחות.

בשביל אפקטים גראפיים (כן, זה הייתרון היחיד של נכון להיום, זה והעובדה שהמחשב שלך מחמם את החדר יותר כשהוא מפעיל ויסטה) אפשר להחליף סקינים ולהשתמש בתוספים לXP לא צריך חדשה. ואל תדמיינו ייתרונות אחרים ממוחכם הקודח תנסו את הדרעק הזה בעצמכם ותראו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה לקחו שהמערכת יציבה ובטוחה יותר אני לא יודע.

אבל הדבר היחיד שהמערכת מחדשת זה DX10 ואפשרות להציג תיקיות מרחפים כמו שהבנתי.

כל השאר אפשר ליישם ל- (יש לי כרגע סקין של ויסטה עם רוב האפקטים)

אגב לא יודע מה עם אחרים, אבל אצלי המערכת לא קורסת לעולם - גם לא נפרץ אצלי שום דבר ואני לא חוטף וירוסים (פעם חטפתי טרויאן אבל זה מטעות שלי)

מבחינת DX10, זה טריק כי אני לא רואה סיבה למה אי אפשר לשחרר גרסה ל-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מעריך שויססטה יותר טובה,הרי מיקרוסופט כתבו אותה מאפס כדי לשפר את האבטחה ודברים כאלה.אבל עדין אין טעם לעבור אליה-היא שואבת זכרון!היא מעמיסה!

אני אעבור אליה,אבל זה רק אחרי שתצא הגרסה הסופית והרשמית,וגם כשיהיה לי 2 ג'יגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מעריך שויססטה יותר טובה,הרי מיקרוסופט כתבו אותה מאפס כדי לשפר את האבטחה ודברים כאלה.אבל עדין אין טעם לעבור אליה-היא שואבת זכרון!היא מעמיסה!

אני אעבור אליה,אבל זה רק אחרי שתצא הגרסה הסופית והרשמית,וגם כשיהיה לי 2 ג'יגה .

איך אתה יודע שכתבו אותה מאפס? אולי לקחו את 2000 ופשוט שינו הכל? (כמו שעשו ל-XP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מדברים כאן כאיול אקספי זאת המערכת המושלמת.. גם אחרי הSP2 היא מלאה בבאגים ונפילות.. אין שבוע שעובר בלי שחרור 90 טלאי ותיקום 40 באגים שונים.. זה זבל וזה זבל והזבל החדש יותר טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מדברים כאן כאיול אקספי זאת המערכת המושלמת.. גם אחרי הSP2 היא מלאה בבאגים ונפילות.. אין שבוע שעובר בלי שחרור 90 טלאי אבטחה ותיקום 40 באגים שונים.. זה זבל וזה זבל והזבל החדש יותר טוב..

למען האמת מיקרוסופט עדיין מתעקשת לשחרר עדכונים רק פעם בחודש.

לי יש די הרבה שנים ולא היו לי עדיין חוץ מבלאסטר פעם אחת. ללא אנטיוירוסים וללא פיירוול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים מדברים כאן כאיול אקספי זאת המערכת המושלמת.. גם אחרי הSP2 היא מלאה בבאגים ונפילות.. אין שבוע שעובר בלי שחרור 90 טלאי אבטחה ותיקום 40 באגים שונים.. זה זבל וזה זבל והזבל החדש יותר טוב..

על איזה נפילות אתה מדבר , כבר הרבה זמן לא ראיתי BSOD מלבד כאלה של חומרה . היום BSOD מגיע רק כשהמשתמש לא יודע מה הוא עושה .

ולגבי עידכונים וכאלה , יש כאלה גם ב SUSE של NOVELL כלומר . עידכונים תמיד יהיו וככול שהביקוש יהיה יותר גבוה למערכת הפעלה אז ישוחררו הרבה יותר עידכונים.

וויסטה לא רעה בכלל , אבל היא תובענית מאוד . צריך חומרה חדשה . ויקרה .

לאט לאט מעבר בין מערכות הפעלה זה לא קורה בין יום . יש כאלה חלוצים שבוחרים לעבור מייד ובדרך כלל משלמים ביוקר . ויש סבלניים שהמעבר מוצלח .

עדיין יש המון שעובדים עם 2000 ולא עברו ל וגם עדיין יש 98 שגם לא יעברו לעולם בגלל תאימות לתוכנות 16BIT מלאה .

לסיכום : - כן , אבל יש עוד זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...