חלקי מחשב - להזמין מחו"ל ? (מכס\מע"מ) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חלקי מחשב - להזמין מחו"ל ? (מכס\מע"מ)

SyndromE

Recommended Posts

לפי דעתי שווה לקנות בחו"ל, לדוגמא אח שלי קונה לי את ה-x1950xt ב-256$ אולי +8% נוספים לא בטוח..וחבר שלי קנה מחשב בסין הכל high-end אז לפני איזה חודשים את ה-7950gx2 והכל הכי טוב ועלה לו 6000 שקל מה שבארץ עולה 14 אלף זה משתלם אם לא אכפת לך מאחריות..תכלס זה עדיין משתלם גם אם קורה משהו לאחד החלקים כי ההפרש כל כך גדול שאתה אפילו יכול לקנות אותו מחדש וזה עדיין ישתלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת שאלה מעניינת...

אני נוטה לחשוב שכמעט כל ייצרנית נותנת אחריות בינלאומית בעצם. תמיכה טכנית ומחלקת RMA (להחלפות) אני רואה בכל אתר בית של ייצרנית.

עכשיו השאלה היא אם צריך קבלה מיוחדת או שקופסת המוצר מספיקה :nixweiss:

קשה לי להאמין שייצרנית שמקבלת קריאות RMA תגביל את זה לאיזורים, הרי בכל מקרה אנחנו משלמים על המשלוח :s05:

אני יכול להבין אם הייצרנית מקבלת קריאות מספקים מורשים בלבד, אבל אם כל אחד יכול אז למה שלא נוכל גם אנחנו , פה בישראל?

על המון מוצרים באיביי רשום שהאחריות היא מול הייצרנית, מלבד זמן קצוב לאחר הקנייה בו ניתן לשלוח את המוצר למוכר עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על לפטופים של IBM/LENOVO יש אחריות בינלאומית בכל העולם - ודלפקי שירות\ תחנות שירות במעל 40 מדינות בכל העולם - באם יש לך לפטופ שכזה ויש לך בעייה אתה יכול להיכנס איתו לתחנת שירות ובמסגרת האחריות והתנאים שלה לקבל תיקון.

חלקי חומרה אחרים כגון נניח אם קנית מעבד של שיש לו אחריות לשלוש שנים - במקרה של בעייה אתה תצטרך לשלוח אותו לאן שקנית אותו, אתה לא תוכל להיכנס לאחת המשווקות \יבואניות המורשות של בארץ ולדפוק בדלת ולהגיד שלום בוקר טוב קניתי מעבד בחו"ל ויש לי בעייה . הנ"ל תקף לחלקי חומרה שונים כגון דיסקים, כרטיסי מסך וכו ...

מצלמות דיגיטליות יש אפשרות לדוגמא במעמד הקנייה לקנות איתן אחריות בינלאומית לתקופות שונות עם תחנות שירות בכלמיני מקומות בעולם כולל - אחריות של "מאק"

אם יש לך חלק מסויים שאתה שוקל לקנות ולא בטוח מה לעשות אתה מוזמן לשאול אותי .

אם אתה שואל אותי מה כדאי אז דברים מיוחדים - לדוגמא - דיסק קשיח - 750 ג"יגה של זה דבר מיוחד ששווה להביא

מיסים - אין מכס וואט סו אבר על חלקים או מחשבים שלמים מכל צורה גודל ומשקל.

יש רק מע"מ 15.5% שחל ואני מדגיש על עלות המוצר הנקובה בתעודת המשלוח בתוספת עלות המשלוח - אם רשום 100$ שווי מוצר + 30$ משלוח, אז תשלם 15.5% מע"מ על 130$ .

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב האנשים שנתנו פה עצות לא הזמינו מחו"ל כלום אני רואה....

אז ככה....

יש מע"מ על כל מוצר שמוזמן מחו"ל.

אין מכס על רכיבי מחשב מסוימים שנקנו מחו"ל....אבל עלול להיות תשלום על שחרור מכס.

על לוחות אין מכס - על רמקולים יש למשל...זה תלוי ברכיבים.

5-10% מהחבילות מחו"ל נבדקות באופן אקראי ואם החבילה שלך בפנים - תחויב עד 250 שקל דמי עמילות מכס על השחרור.

לאחריות בינלאומית בניגוד לנאמר לפני - יש 2 משמעויות :

1. ניתן לקבל אחריות בכל מדינה בעולם - אבל מהחברה עצמה (מה שלפעמים כרוך במשלוח המוצר לחו"ל).

, OCZ, BFG, INTEL, KINGSTON נכללים בקטגוריה הזו.

2. אחריות כשיש נקודות שרות ברוב המדינות בעולם. HP יש שרות כזה. ל-IBM היה. ל-LENOVO כבר אין (זה מה שטענו אנשי מכירות

של אופיס דיפו בפעמיים ששאלתי לאחרונה).

לא הייתי בונה על האחריות הבינלאומית של כי זה כרוך במשלוח לחו"ל שעלול לעלות יותר מהחסכון הראשוני ובהרבה כאב ראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...