ספק מומלץ למעבד AMD ATHLON XP 1700+ - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ספק מומלץ למעבד AMD ATHLON XP 1700+

jj516

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

>>הספק של אנארמקס נחשב אצל אוברקלוקים כספק שלא מומלץ לקנות אותו.<<

נו באמת די עם השטיות והאמרות המטומטמות הללו, ששמעת איזה אידיוט אומר

הוא ספק מעולה!

שלא לדבר שTOM הוא האחרון שאפשר לקרוא לו אובייקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

>>הספק של אנארמקס נחשב אצל אוברקלוקים כספק שלא מומלץ לקנות אותו.<<

נו באמת די עם השטיות והאמרות המטומטמות הללו, ששמעת איזה אידיוט אומר

הוא ספק מעולה!

שלא לדבר שTOM הוא האחרון שאפשר לקרוא לו אובייקטיבי

באמת ?

תסתובב בפורומים בחו"ל ותראה.

אז כל אלה המשתמשים הללו "אידיוטים"? [מעניין שדווקא הם הגיעו ל-OC של כמעט 3GHZ ואתה לא...].

והנה הודעה שממחישה את העניין:

Enermax have a reputation for having a low 5v output. One of support representatives always advises the Sparkle 400 watt psu. Its also my current favorite! Its rated for 400 watts, I have it loaded up with roughly 350 watts constantly, and its running faultlessly!

אז, גם התומכים של אדיוטים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה הודעה שממחישה את העניין:

Enermax have a reputation for having a low 5v output. One of support representatives always advises the Sparkle 400 watt psu. Its also my current favorite! Its rated for 400 watts, I have it loaded up with roughly 350 watts constantly, and its running faultlessly!

אז, גם התומכים של אדיוטים ?

זה הוכחה??

זה סיפור לא הוכחה

ותפסיק לחזור על אנשים מצ'אטים או פורמים, כי לך תדע מאיפה הם קיבלו את האינפורמציה שלהם

אם ENERMAX היה כזה ספק חרא כנראה שהמחיר שלו היה נמוך יותר, ואנשים לא היו קונים אותו במחיר כזה

כי מי שקונה ENERMAX זה לרוב אנשים שמבינים טיפה בחומרה, ובודקים קצת לפני שקונים

ותפסיק לצטט שטויות שמישהו אחר ציטט ממישהו אחר, זה לא הוכחה!!

אם תסתכל פה טוב בפורמים תגלה שחצי ממה שהאנשים כאן אומרים זה שטויות, שמתוקנות על ידי אנשים אחרים

אתה פשוט נתקלת בשיחה שאף אחד לא תיקן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

ראיתי נציג של איפוקס (וזה נציג אמיתי של איפוקס, הוא יכול לברר לך פרטים קטנים לגבי לוח ספציפי על פי SN, יכול לתת לאנשים ביוסים שהם בטא [אם קיימים] וכו') ממליץ לקנות את ספקי Sparkle על פני Enermax, בפורום תמיכה שלהם...

אני מבין שכנראה קנית Enermax, בסדר, לא נורא.

זה לא ספק גרוע, אבל יחסית למחיר שלו (וגם בפחות ממנו) אפשר למצוא טובים יותר.

אז עד עכשיו אתה מצייר את העולם ככה:

תום (אחד מאתרי החומרה המופרסמים ביותר) הוא גם אחד מהכי פחות אובייקטיבים.

נציגי איפוקס לא מבינים מהחיים שלהם.

אנשים מפורומים בחו"ל שעושים OC שמנצל את טיפת האנרגיה האחרונה מהספק שלהם שקרנים או לא מבנים כלום.

[איך תסביר את זה שאחד מהאנשים האלה החליף מאנארמקס ל-Sparkle ופתאום הוא היה יכול להמהיר עוד קצת?]

בקיצור, נראה לי שאתה פשוט טועה.

Sparkle/Antec (או כל ספק אחד מבוסס FSP) הם ספקים שאהובים מאוד על אוברקלוקרים. אנטק לטעמי יקר מאוד ולכן אם הייתה לי אפשרות הייתי קונה את ה-Sparkle 300W (או 350W), מאחר ואין אותו בארץ- הבחירה היא בין Tsunami/Hec/Enermax.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אתה חושב שאתה היחיד שמדבר עם אוברקלוקרים בחו"ל?

2) גם אני דיברתי עם כמה עשרות רק בקשר לספק, נחשב ליותר טוב אבל ENERMAX נחשב מעולה ויותר טוב מHEC/TSUNAMI

3)יכול להיות שסתם מי שדיברת איתו נפל על ספק גרוע

4)לא מכיר בכלל את SPARKLE אז אני לא יכול להשוות אותו לENERMAX כמו כן את טווח המחירים שלו

5)TOM ידוע כלא אובייקטיבי בדברים מסויימים (תשאל את החבריה שלך מחו"ל)

6)אם תיקח ספק וENERMAX מסדרה מקבילה, אני בספק רב, אם תראה הבדל בOC

7)בארץ יחסית למחיר שלו הוא הכי טוב!

8) בקשר להשוואת חומרה באינטרנט צריך להזהר מאוד מלהאמין לכתבה אחת, כי לרוב החומרה מגיע ישירות מהחברה לאתרים אלה לבדיקה, ואני די בטוח שבודקים ונותנים את המוצר מהפס ייצור הטוב ביותר אחרי שהפריט עצמו נבדק לביצועים מקסימלים שייצגו את הפריט הייטב בביקורת. שלא לדבר שאם עקבת לאחרונה אחרי HARDOCP היה שם קישור לאתר שקיבל EMAIL מחברה שנותנת לו מוצרים, שאם הוא רוצה להמשיך לקבל מהם מוצרים לבדיקה, יש להם זכות עריכה וביטול לגמרי של הכתבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אתה חושב שאתה היחיד שמדבר עם אוברקלוקרים בחו"ל?

2) גם אני דיברתי עם כמה עשרות רק בקשר לספק, נחשב ליותר טוב אבל ENERMAX נחשב מעולה ויותר טוב מHEC/TSUNAMI

3)יכול להיות שסתם מי שדיברת איתו נפל על ספק גרוע

4)לא מכיר בכלל את SPARKLE אז אני לא יכול להשוות אותו לENERMAX כמו כן את טווח המחירים שלו

5)TOM ידוע כלא אובייקטיבי בדברים מסויימים (תשאל את החבריה שלך מחו"ל)

6)אם תיקח ספק וENERMAX מסדרה מקבילה, אני בספק רב, אם תראה הבדל בOC

7)בארץ יחסית למחיר שלו הוא הכי טוב!

8) בקשר להשוואת חומרה באינטרנט צריך להזהר מאוד מלהאמין לכתבה אחת, כי לרוב החומרה מגיע ישירות מהחברה לאתרים אלה לבדיקה, ואני די בטוח שבודקים ונותנים את המוצר מהפס ייצור הטוב ביותר אחרי שהפריט עצמו נבדק לביצועים מקסימלים שייצגו את הפריט הייטב בביקורת. שלא לדבר שאם עקבת לאחרונה אחרי HARDOCP היה שם קישור לאתר שקיבל EMAIL מחברה שנותנת לו מוצרים, שאם הוא רוצה להמשיך לקבל מהם מוצרים לבדיקה, יש להם זכות עריכה וביטול לגמרי של הכתבה!

1) לא, אני לא חושב שאני היחידי שמדבר איתם.

2) יותר טוב מ-Hec/Tsunami- נכון. פחות טוב מ-Sparkle/Antec (גם נכון).

3) הבעייה שזה היה יותר ממישהו אחד...

4) תריץ חיפוש ב- ותראה שספק Sparkle 300W עולה כ-27$ וספק של Sparkle 350W כ-42$ (בעוד שהאנטק 380W עולה 75$ והאנארמקס 350W 47$).

5) הבעייה היא שקשה מאוד לבדוק ספקים. רוב הבדיקות הן מסוג: חיברתי אותו למערכת שלי שיש בה 8 מאוררים והכל עבד טוב, ובמקרה הטוב תמונה של המתחים שנתן הספק וזה. לא ראיתי סקירה לפני תום שבדקה את הספקים עד כדי כך לעומק. בהעדר אחת כזאת אני מתייחס למה שאני רואה בסקירה שם. ספקי Sparkle 350W שקולים שם לספקי Conrad וה-300W כמו Verax (משתמשים באותה טכנולוגיה).

6) כאשר מנצלים את כל הספק ומותחים אותו לקצה היכולת, יתכן ותראה קצת הבדלים ב-OC. הקטע הוא שיחסית לאנארמקס, Sparkle מעט יותר זול ונחשב (לפחות בקהילת האוברקלוקרים) כטוב יותר.

7) זה נכון. לכן יש לו קהל גדול בארץ. ולכן בארץ מי שרוצה ספק טוב במחיר סביר האנארמקס הוא בחירה לא רעה בכלל.

8) אני מסכים. אבל תזכור שאתרים כמו תום עומדים מאחוריהם המון חברות. אם חברה אחת תנסה להציג להם אולטימטום, אני בטוח שהחברה הזאת תיפגע יחסית יותר מאשר יפגע האתר של תום עקב אי הצגת המוצרים ופרסומם באתר (שלפחות בעיני הציבור) נחשב לאתר פופולארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לדעתו של MB בגדול.

זה שמישהו קונה ספק אנרמקס ומגן עליו בחרוף נפש, כאילו אחותו ?

טחנו לך כמה פעמים, האנרמקס לא רע (כולה חת'כת מתכת), לא אכלת אותה, אל תדאג, אבל יש בארץ טובים וזולים ממנו. נקודה.

תפסיקו להיות איש קטן כאלה, תהנו ממה שיש לכם ותשאירו מקום לראות ולשמוע דעות של אחרים. :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

בעבר המלצתם לי על ENERMAX וקניתי.

ראיתי את הבקורת של תום התבאסתי.

הסתכלתי היום באתר של תום והמיקום של ה-ENERMAX השתנה.

זה מוזר כי בדיקה אמורה לשקף תוצאה ושינוי התוצאות מעיד על משהו.

בקיצור, מישהו יכול להסביר לי איך הציון של הספקים השתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הגזמנו קצת?

השוות למי יש יותר חברים בחו"ל לא ממש עוזרת.

בקשר לביקורת של טום שעלתה פה - היא לא ממש רלוונטית, מי שיסתכל עליה באחרונה ראה איך האנרמקס פתאום קפץ למקום ה7 מה שמעורר את כל הביטחון שלי באוביקטיוביות של הביקורת ושל האתר בכלל.

בקשר לשאר הספקים, כולם ממולצים, השאלה אם אתה רוצה להוציא עוד קצת כסף על ספק יציב יותר כמו אנרמקס או אנטק (שניהם אותו דבר!) או לחסוך ולקנות HEC שהוא גם ספק מעולה, יציב יחיסת וזול.

תלוי בך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...