דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים!

CrossFire

Recommended Posts

אי אפשר לעשות משהו נגדם? הם מראים מחשב שמבחוץ "WOW" ומבפנים S-H-I-T, חבר שלי קנה את המחשב שלו מערוץ הקניות (לצערי הרב, לא הצלחתי למנוע את זה זה היה כבר מאוחר מדיי) כל כך רצה לשחק בקונטר סטרייק סורס, הוא קנה את המשחק ולא עבד לו, הכל קירטע באופן לא ייאמן..... זה נע בין 5-10 fps אלוהים יישמור..... :'( :'( :'(

לפחות שערוץ הקניות יגידו שזה מותאם רק לעסקים אבל אפילו את זה הם לא אומרים, ועוד הם אומרים שזה מחשב "טירוף" ואומרים "הנה המעבד" ואני לא רואה שום מעבד מתחת לגוף הקירור..... :kopfpatsch: :kopfpatsch:

ועוד מריצים 2001 כבר מאז שיצא.... ועוד מרוב חוצפתם מוסיפים לך שבקושי שווה משהו! :bash: :bash:

הנה המפרט (בערך):

P4 3Ghz

לוח אם תומך 775

DDR400 256MB

HD 7200 80Gb

3D FORCE

Sound Card Stereo

עכבר אופטי פשוט

מקלדת מולטימדיה פשוטה

איך הייתם מגדירים את המחשב הזה כיום לגיימרים? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה נושא שלם על זה, חבוב, החיים זה לא מספר, דיי לספאם.

-ג'ו

מה קשור? יש אנשים חדשים פה שהם לא ראו את השיחות הקודמות שהיו לפני חודש, מה אין להם מה לעשות ו לדפדף 10 עמודים כדי למצוא את זה?

שידעו לפני שיקנו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קניתי מחשב מערוץ הקניות ליפני כמה שנים ונידפקתי כמו שאומרים גם דחפו לי שלא שווה כלום כרטיס מסך מובנה וכל החרטא הזה.

אז לא ידעתי במה מדובר היום אני יודע שזה היה טרמית אחת גדולה.

כדאי לחבר שלך שיחזיר את המחשב שלהם ויתבע אותם בבית מישפט ככה נשים לזה סוף!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור? יש אנשים חדשים פה שהם לא ראו את השיחות הקודמות שהיו לפני חודש, מה אין להם מה לעשות ו לדפדף 10 עמודים כדי למצוא את זה?

שידעו לפני שיקנו!

אתה מציע לעשות מהדיון הזה סטיקי?

אם בן אדם נכנס לפה, סביר להניח שהוא לא ידפק מהקניה בערוץ הקניות.

גם אני קניתי מחשב מערוץ הקניות ליפני כמה שנים ונידפקתי כמו שאומרים גם דחפו לי שלא שווה כלום כרטיס מסך מובנה וכל החרטא הזה.

אז לא ידעתי במה מדובר היום אני יודע שזה היה טרמית אחת גדולה.

כדאי לחבר שלך שיחזיר את המחשב שלהם ויתבע אותם בבית מישפט ככה נשים לזה סוף!!!!!!!

אין על מה לתבוע אותם, מספיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו המצב הזה לא רק בערוץ הקניות. לפעמים אני מסתובב באופיס-דיפו, באג, ועוד גדולות, אני מקשיב לאנשי מכירות ופשוט המום :kopfpatsch:

מהשטויות שהם מוכרים לאנשים פחות מבינים. הכי מצחיק זה לשמוע את התגובה שלהם על מעבדי , עוד מלפני יציאת C2D הם קטלו על ימין ושמאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מציע לעשות מהדיון הזה סטיקי?

אם בן אדם נכנס לפה, סביר להניח שהוא לא ידפק מהקניה בערוץ הקניות.

אין על מה לתבוע אותם, מספיק!

אני לא מבין, אתה אחד האנשים שצריך לעודד אותנו לא לקנות כי אתה "מומחה לגרפיקה ותצוגה" אתה אמור להסביר לגיימרים שאין להם מושג והם התחילו חשבון חדש ב-HWzone ולהגיד להם מזה אומר הכרטיס מסך "3D Force" לא ידוע איזה חברה, לא ברור השם, לא כתוב מפרט טכני (עבודה בעיניים)..... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:חוץ מזה ככל שידעו כך אלה שחברים ב-HWzone יגידו לחברים שלהם שהם לא חברי HWzone לא לקנות מערוץ הקניות מחשב במיוחד אם הוא למשחקים :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו המצב הזה לא רק בערוץ הקניות. לפעמים אני מסתובב באופיס-דיפו, באג, ועוד גדולות, אני מקשיב לאנשי מכירות ופשוט המום :kopfpatsch:

מהשטויות שהם מוכרים לאנשים פחות מבינים. הכי מצחיק זה לשמוע את התגובה שלהם על מעבדי , עוד מלפני יציאת C2D הם קטלו על ימין ושמאל.

:nixweiss:

מה שמוכרים מציעים זה לרוב מלאים שצריכים להיפטר מהם, ולא מה שהם חושבים באמת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עובדים על אנשים במחיר!

הם כל הזמן אומרים שהמחיר הוא 10,000 והם במיוחד הורידו אותו ל-5,000.

וגם הם כל הזמן אומרים שהוא פסגת הטכנולוגיה (וברור מה הוא)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו תפסיקו להיות כאלה מטומטמים. קוראים לזה מכירות. כל עוד המפרט שהם נותנים הוא מה שהם אומרים שהוא יהיה באותו מחיר, כל מי שלא יודע מה הוא הולך לקבל פשוט טיפש מדי כדי לקנות מחשב לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nixweiss:

מה שמוכרים מציעים זה לרוב מלאים שצריכים להיפטר מהם, ולא מה שהם חושבים באמת...

LoL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: כבר אני רואה את אותו מפרט כבר 3/2 שנים..... שיגידו שזה לעסקים בלבד!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...