דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיי אני לא יכול יותר! ערוץ הקניות הזה משחיט את קהילת הגיימרים!

CrossFire

Recommended Posts

נו תפסיקו להיות כאלה מטומטמים. קוראים לזה מכירות. כל עוד המפרט שהם נותנים הוא מה שהם אומרים שהוא יהיה באותו מחיר, כל מי שלא יודע מה הוא הולך לקבל פשוט טיפש מדי כדי לקנות מחשב לבד.

שמעת פעם על הונאת ממכר?

הם עושקים את האנשים שקונים מהם במאות אחוזים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

על איזה הונאה אתם מדברים? מי מכריח את האנשים האלה לקנות אצלהם? מי שלא יודע מה הוא קונה, ולא עושה סקר שוק, זאת בעייה שלו!

לא נכון אתה לא צודק.

דווקא בגלל שהאנשים האלה לא יודעים מה הם קונים, הם לא מצפים שיעבדו עליהם.

בין בערוץ הקניות ובין בחנות אחרת תוך סקר שווקים זה לא משנה.

זו באמת עבודה בעיניים. אני ואתה מבינים אבל מה עם אלו שלא? למי הם יפנו? הם סומכים על המוכרים

ואלו עובדים עליהם. זה, לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין, אתה אחד האנשים שצריך לעודד אותנו לא לקנות כי אתה "מומחה לגרפיקה ותצוגה" אתה אמור להסביר לגיימרים שאין להם מושג והם התחילו חשבון חדש ב-HWzone ולהגיד להם מזה אומר הכרטיס מסך "3D Force" לא ידוע איזה חברה, לא ברור השם, לא כתוב מפרט טכני (עבודה בעיניים)..... :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss: :nixweiss:חוץ מזה ככל שידעו כך אלה שחברים ב-HWzone יגידו לחברים שלהם שהם לא חברי HWzone לא לקנות מערוץ הקניות מחשב במיוחד אם הוא למשחקים :bash: :bash:

ממש לא קשור.

אני לא יעודד לא לקנות מחשב זול אם התקציב הוא נמוך. מפרט טכני? הם מראים את המפרט של המערכת גם באתר וגם בפרסומת.

אין פה עבודה בעיניים, מה שהם אומרים זה בעצם מה שמקבלים!

על מי הם עובדים בדיוק? הם נותנים מה שהם אומרים. זה שאנשים לא יודעים מה הם קונים זאת לא בעייה שלהם.

Bingo!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאף אחד מהחברים ב- HWzone אפילו יחשוב על לקנות מחשב מערוץ הקניות, חכן אני לא חושב שזה המקום בשביל להזהיר אנשים מפני זה.

רוב האנשים שקונים את המחשבים האלה מערוץ הקניות הם סבתות או הורים שלא מבינים כלום במחשבים וקונים את המחשב הזה משם כי המנחה אומר שזה טוב.

אם אתה רוצה להזהיר אנשים מפני ערוץ הקניות לך לאיזה אתר שמלא סבתות\הורים פשוטים נכנסים אליו ותכיד את זה שם.

אני לא חושב שאתה מחדש פה משהו למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קונה מערוץ הקניות?

מישהו רואה תערוץ הזה?

ומה אתם מתפלאים ? כל חנות מחשבם ינסו לדפוק אותכם,אחד מהכיתה שלי נכנס לחנות וזה מה שהציעו לו:

לוח אם של GIGABYTE

הארד דיסק 160 GB

מעבד 3.0 ג'יגה הרץ

ועד כמה שטוית

בלי דגמים סדרה ישנה של מעבדים(AMD RULEZ )

וסתם דוחפים לו דברים ועוד אומרים לו שזה אחלה מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו קונה מערוץ הקניות?

מישהו רואה תערוץ הזה?

ומה אתם מתפלאים ? כל חנות מחשבם ינסו לדפוק אותכם,אחד מהכיתה שלי נכנס לחנות וזה מה שהציעו לו:

לוח אם של GIGABYTE

הארד דיסק 160 GB

מעבד 3.0 ג'יגה הרץ

ועד כמה שטוית

בלי דגמים סדרה ישנה של מעבדים(AMD RULEZ )

וסתם דוחפים לו דברים ועוד אומרים לו שזה אחלה מחשב

מכל מה שכתבת אני לא רואה את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערנו המצב הזה לא רק בערוץ הקניות. לפעמים אני מסתובב באופיס-דיפו, באג, ועוד גדולות, אני מקשיב לאנשי מכירות ופשוט המום :kopfpatsch:

מהשטויות שהם מוכרים לאנשים פחות מבינים. הכי מצחיק זה לשמוע את התגובה שלהם על מעבדי , עוד מלפני יציאת C2D הם קטלו על ימין ושמאל.

לשם שינוי, אני מסכים איתך :smile1:

זה פשוט עצוב מה שעושים, זה מצחיק תמיד לקחת את המקומון ביום שישי ולקרוא את כל הפרסומות, אבל שאני חושב על זה, אנשים אשכרה קונים את הזבל הזה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשם שינוי, אני מסכים איתך :smile1:

זה פשוט עצוב מה שעושים, זה מצחיק תמיד לקחת את המקומון ביום שישי ולקרוא את כל הפרסומות, אבל שאני חושב על זה, אנשים אשכרה קונים את הזבל הזה :/

אבל מצד שני אותם אנשים לא רוצים לשחק F.E.A.R עם SOFT SHADOWS....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה זוטות. בעתיד תחליטו החלטות שיהיו שוות מאות אלפי שקלים לטווח ארוך (כמו איפה להשקיע את הכסף שלכם) ע"פ פרסומות של קרנות נאמנות או לפי המלצה לקנות מניה מחברים שחושבים שהיא תעלה, וזה בזמן שמי שמבין בזה יגחך עליכם ועל ההחלטות האומללות שלכם. האחריות על הקונה, וכל ההחלטות הטיפשיות והחכמות שתהיו עתידים לעשות הם על אחריותכם בלבד, אנשים תמיד ינסו לדפוק אתכם ולהרוויח על גביכם, די לתמימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה לא משנה אם זה בערוץ הקניות או בכל חנות אחרת, יש אנשים חארות שינסו לעשות עליך כסף.

אבל הרי לא הכל יודעים, ואתה היית מצפה מהמוכר להפגין טיפה אמינות, טוב אולי אני טיפה נאיבי,

אבל לעזאזל המחשבה על ניצול אנשים שלא מבינים רק בגלל שהם לא מבינים היא מרגיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר מכריח או לא?

הם אומרים שהמחשב הזה שווה 5000, בעוד שהוא שווה רק 2500.

לזה קוראים הונאה.

הם באמת אומרים במפורש שהשווי הנוכחי של המחשב הוא 5000? ממש לא נראה לי.

הם בטח אומרים משהו בסגנון של "המחירים צנחו!! קנו עכשיו!! במקום 5000, 3000 ש"ח בלבד!!! עכשיו במבצע!!" כמובן שאין פה שום שקר או הונאה. לפני 5-6 שנים המחשב הזה היה שווה 5000 ש"ח, וכיום במקום 5000 ש"ח הוא שווה 3000. ואיפה המבצע? כנראה השווי האמיתי של המחשב הוא 3050 ש"ח..

אין בניסוח הנ"ל שום סתירה למה שאמרתי.

לגבי מה שהקונה התמים מבין מהניסוח הנ"ל - זה כמובן מה שהמוכר רוצה שהוא יבין.

מי שבא לקנות מוצר, כל מוצר, צריך להפסיק להיות נאיבי ולהבין מה זה מכירה. המטרה של המוכר היא לקחת ממך כסף ולהרוויח כמה שיותר (בכל צורת שכנוע חוקית מלוכלכת שהיא), ומי שבא לקנות צריך להיות מודע לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל מה שכתבת אני לא רואה את הבעיה..

שהציעו לו לוח של ג'יגה בייט ממש יופי

זה כמו שאני מציע לך אוטו של FORD -השאלה המתבקשת איזה פורד-יש מונדאו -אוטו מנהלים,יש פוקוס-אוטו משפחתי,יש פיאסטה -לא זוכר מה אבל גם ,יש מאזדה-שנקנו ע"י פורד ,יש ולבוו שנקנו ע"י פורד,יש יגאור וכו' וכו' וכו'

הציעו לו מעבד של אינטל פרסקוט 3 ג'יגה הרץ,להזכריך מאז אינטל הספיקו להוצי מעבדי פנטיום D אח"כ מעבדי ואח"כ מעבדי 2 (אולי אני טועה קצת אבל הם עברו מאז לא מעט דורות)

הציוע לו הארדדיסק של 160 ג'יגה-יופי של איזה חברה? איזה דגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...