כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 13 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והוא נותן לעשות אקטיביזציה בכל המחשבים?

לא ראיתי שמישהו אמר שיש לו בעיות

אני נמצא בפורום מסויים שזו קהילה סגורה ואחד מהאנשים שמה פשוט נתן לנו CDKEY נקי

וביקש מאיתנו לשמור את זה אצלנו...אני משתמש בו בדיוק כמו שעוד הרבה אנשים בפורום הזה משתמשים ואין לי בעיות

אל תאמינו מצידי...אין לי שום אינטרס לזיין את השכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם אחת ולתמיד, אחרי ההתקנה, היית צריך לעשות אקטיביזציה?

(דרך האינטרנט/דרך הטלפון כדי להפעיל את מערכת ההפעלה)

או שפשוט אחרי ההתקנה, התחלת להשתמש בWINDOWS והכול פועל מצויין?

כי זה לא ממש הגיוני, ניתקלתי כבר באנשים שהחליפו מחשב ולא יכול להשתמש בKEY שלהם, למרות שהם היחידים שהשתמשו בו

הקדמת אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אני לא יודע...אני התקנתי PRO אצלי ואצל חבר שלי, אותו סידיקי, לא CORP, אצלי עשיתי ACTIVITION דרך האינטרנט, אצלו דרך האינטרנט לא עבד, אבל דרך הטלפון כן. למישהו יש הסבר?

אגב, אם זה משנה משהו הדיסק הוא PRO , לא SP2, את העדכון עשיתי לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ארגוני ענק עם כמויות בלתי נתפסות של מחשבים שמפוזרים בכל חור.

לארגונים האלה יש כוח לכפות על מייקרוסופט לייצר עבורם CD KEY בלי שום אקטיביזציה מכל סוג שהיא

משם הכל ידלוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אני לא יודע...אני התקנתי PRO אצלי ואצל חבר שלי, אותו סידיקי, לא CORP, אצלי עשיתי ACTIVITION דרך האינטרנט, אצלו דרך האינטרנט לא עבד, אבל דרך הטלפון כן. למישהו יש הסבר?

כן, זה ההסבר:

...אם יהיו כמה בכיינים, תתגמש - תתן לך עוד איזה רישיון מסכן להתקין על הלאפטופ במקרים אפורים שהם לא יודעים בבירור אם אתה גנב או לא. הם עדיין לא יתנו לך 10 רישיונות להתקין אצל כל המישפוח'ה...

עכשיו תנסה לעשות את אותו תרגיל על 10 מחשבים נוספים וכך נראה אם אני צודק.

PainKiller, תקרא את הכתבה באנגלית עליה נסוב כל הדיון הזה. אין יותר דבר כזה VLK. לא תחזור לזה. מי שיעשה רעשים היא תגיד לו: נתנו לכם VLK ואתם נתתם אותו לכל העולם וכך גרמתם לנו נזקים אדירים, אז אנחנו מקשיחים. אתה בתור בעל עסק לא היית עושה אותו דבר??? אז עכשיו רק מנהל הרשת אחראי על הקוד (הוא לא יפיל אחריות על טכנאים זוטרים). לא יעבוד? יקשיחו עוד יותר. לא מתאים לך? חפש אלטרנטיבה... על כל עסק שיעזוב תקבל תמלוגים מאלף משתמשים ביתיים שיהפכו ללגיטימיים. אז תגיד לי אתה - משתלם או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקרוסופט ידועה בתור חברה שמשנה את המדיניות שלה בהתאם ללחץ הציבור

אם גוף ממשלתי גדול, בנק מפלצתי או אפילו ארגון האו"ם יגידו למייקרוסופט שלא מתאים להם לעשות אקטיביזציה אז הם לא יעשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר,יכול מאוד להיות. ואגב, תרד מהגישה של "כולם טועים אני צודק" שמשתמעת מדבריך.מרוב עמודים של וויכוחים פה כבר אני לא רואה מה המטרה של התרד הזה. להגיד שמעכשיו אנחנו נצטרך לקנות מקורי? אה, יכול להיות, ויכול להיות שלא.לא אתה ולא אף אחד אחר בשלב זה לא יודע. אולי אתה צודק,ואז תצחק ותגיד לנו"אמרתי לכם" ואולי אתה טועה. עד כמה שאתה בטוח שכן, אתה *לא* נביא.

כמו שכבר אמרו פה, תתקע את הת'רד הזה במועדפים, תחזור אליו עוד 5 שנים, ותפתח סקר לכמה כאן יש מקורי. זה יוכיח(או יפריך) את טענותיך.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PainKiller אני רוצה שתסביר לי למה אתה לא קורא את הכתבה המקורית. איזה אקטיבציה בראשך? מדובר על שיטה חדשה למגזר העסקי כתחליף ל-VLK שנהפכה לזונת צמרת. אותו domain controller שאליו הארגון הגדול הזה שלך מתחבר כדי לאמת את היוזר והסיסמה של עובדX הוא אותו שרת שיאמת שהמחשב של עובדX מריץ עותק חוקי של . זה עוד סרביס על אותו שרת אשר "יעיק" עליו ברמה של 0.002% (בלתי ניתן למדידה כנראה). שום אקטיבציה ושום מגבלות. עדיין תוכל לעשות ghosting לתחנות עבודה וכו וכו... כל ארגון שיראה התנגדות יחשיד מיד את מיקרוסופט בזה שיש לו משהו להסתיר והם יחשבו טוב טוב אם הם רוצים אותו בתור לקוח בכלל (כאשר המטרה הסופית שלהם זה להפוך את כולם לישרים ויהי מה - גם הפסד נתח שוק).

kawaii לצערי אני כן נביא. אשמח מאוד אם אני טועה והקץ ידחה רק עוד טיפה, אבל בסופו של דבר אם לא אז הבאה אחריה. כפי שזה נראה ממגמות של השנים האחרונות, כבר בוויסטה מיקרוסופט ימררו לנו, בני הגנבים, את החיים עד שנרים ידיים ונוציא ת'מזומנים מהכיס.

אני מוכן לרדת מהגישה של "אני נביא ואתה תקנה ויסטה" כל עוד כל הפיראטים החמודים שלנו פה ירדו מהגישה של "אני נביא ולא אקנה ויסטה". איך זה נשמע לך, מיסטר דגל הצניעות והענווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקרוסופט ידועה בתור חברה שמשנה את המדיניות שלה בהתאם ללחץ הציבור

אם גוף ממשלתי גדול, בנק מפלצתי או אפילו ארגון האו"ם יגידו למייקרוסופט שלא מתאים להם לעשות אקטיביזציה אז הם לא יעשו.

מחזק.

ראו דוגמת הפסקת התמיכה בWIN98 (שנדחתה ביותר משנה), ועד עיכוב הפסקת התמיכה בXP ללא SP - הכל ע"מ לרצות גופים ענקיים.

ור' - כן קראתי את הכתבה. אני פשוט יודע שהגישה הזו לא תחזיק מעמד.

המטרה שלהם זה להעביר אנשים מסביבה יציבה (2000 + XP) לסביבה חדשה לא יציבה ויקרה.

בכוח הם לא יעשו את זה. (והיתרון של - ממשק יפה - לא שווה כלום בעולם העסקי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...