כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista. - עמוד 11 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה מ-BetaNews על מאבקם העיקש של הקראקרים במיקרוסופט/Windows Vista.

ר

Recommended Posts

• תגובות 273
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שלמדתי את אי אפשר לעצור את הטכונולוגיה אנשים יורידו גירסה פרוצה וכול פעם שמיקרוסופט יוציאו תוכנה שלא תעבד עליה אז יפרצו גם אותה

לי יש PRO פרוץ ויש עליו IE7 וWMP11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אקצר במיוחד בשבילך: אני רוצה לראות אותך לא נהנה מ-Aero ונגזרותיה על מחשב חזק שתרכוש בשנים הקרובות... סיפורי פוגי. ואתה תרכוש את למרות ההבטחה הילדותית שלך, פשוט מכיוון שלא תוכל לקרק אותה בקלות וכן יאנסו אותך להיות על בשביל משחקים חדשים בשלב כלשהו ברמה מספקת כלשהי...

אתה רוצה שנרד לרמה שלך ונחליט כמוך מה יקרה בעתיד?

אז בוא אני אהיה כמוך ואחזה את העתיד -

אתה תקנה את ויסטה כמו בובלה של מיקרוסופט על החודש הראשון, בזמן הזה יפרצו את ה- כמו שצריך בלי צורך לפרוץ אותו כל חודש ,

וכל עם ישראל ו"נזגרותיו" (:lol:) יוריד את Windows Vista מהאינטרנט כשהפריצה כבר Built-in ואתה תתבאס, כמו כל לקוח של .

מה דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה חושב שאני פראייר? שאני דואג למיקרוסופט יותר מאשר לעצמי? :lol: גם אם ארכוש זה בגלל שמצאתי איזה שיוריד את זה לרמה כדאית מספיק שגם אם כל העולם יגנוב אני ארגיש עם זה סבבה כי זה יתן לי שקט נפשי מובטח (שלא תקבל בתור פיראט גם אם תצטרך לקרק פעם בשנה בלבד). נגיד 50 דולר ל-Ultimate.

אין לי מושג מאיפה הבאת את הקטע של לקוחות מבואסים של מיקרוסופט. אם לא היתה אהדה אדירה בעולם למוצרים שלהם אז לאפל העלובים היה היום מינימום 40% מהשוק. כן כן מונופול פקה פקה פקה.. הם לא היו מונופול מרגע אפס. אני זוכר ספציפית תקופה מאוד יפה של שנה ככה שעבדתי על OS/2 WARP האגדתי. היה ל- צ'אנס אמיתי... הם פשוט חירבנו אותו... אבל למה שתחשוב בשביל עצמך כשזה יותר קל "לרחרח" דעות פופוליסטיות כמה יקרה וגרועה. חחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים!

ללא קשר למעשה עצמו (הורדה פיראטית) תמיד אבל תמיד תיהיה לכל -> פריצה

ולכל פריצה -> אבטחה

זהו מעגל קסמים שאין מנצחים ומפסידים מוחלטים, אלא מנצחים ומפסידים זמניים בלבד!

נכון לטכנולוגיה שקיימת היום זהו המצב.... יתכן שבעתיד אופן תיכנות התוכנות יהיה שונה וע"י זה כן יהיה ניתן להגן בצורה מלאה!

כיום ישנם קריפטרים (מלשון קריפט- הצפנה) ש"עוטפים" את הקובץ להרצה בצופן - וגם את זה פורצים היום

וסתם לידע הכללי: אחד מהקריפיטים החזקים שיש היום הוא ASPROTECT שנותן הגנה כמעט מושלמת לקובץ ההרצה

- וגם אותו מצליחים לפרוץ (ממש ע"י בנייה מחודשת לגמרי של קובץ ההרצה!) לפעמים ע"י עבודה מייסרת ומייגעת אך הרצון לידע גובר על הכל.

ואם את ההגנה של הקריפטר הברוטלי הזה הצליחו לפרוץ ההגנה של מייקרוספט מבחינת הגנה על קבצים ופריצות היא חלשה!

וזה נכון כאשר באים לפרוץ כל תוכנה ולא רק של מיקרוספט.

מייקרוסופט הולכת במלוא הכוח לכיוון של הצפנה ואימות נתונים דרך האינטרנט, לי בכל אופן נדמה שזה עיניין של זמן עד שיפרצו את באופן

מלא ומוחלט.... אבל ימים יגידו.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lib1 אני חייב לציין שנהנתי מאוד לקרוא את הודעתך כי ניכר שאתה מבין שקיימים מיתוסים בעולמנו כולל "כל הגנה אפשר לפרוץ". אני יודע שלא קראת את כל הדיון כי כבר הזכרתי את הנקודה הזו של ריסוס המערכת בבדיקות אימות ובנוסף לזה אימות עם שבב הצפנה בעתיד הרחוק יותר. שנינו רואים את הנולד - אם חברות התוכנה ירצו מספיק חזק - לא יהיה דבר כזה תוכנה בעתיד.

דיברת על עבודה מייסרת בהסרת ההגנה. עכשיו תחשוב על כמה העבודה מייסרת כשמדובר בתוכנה של כמה עשרות קובצי הפעלה (כאשר הרוב דאתא, כמו משחק) לעומת תוכנה שבה מדובר בכמה עשרות אלפי קובצי הפעלה (כמו מערכת הפעלה). ועכשיו תגיד לי מדוע אנשים פה כאלה עיוורים לא להבין שאף ארגון קרקרים בעולם לא ינסה אפילו להתמודד עם דבר כזה ברגע שהוא יבין מול מה הוא עומד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי ר דיי!!! הגעת כבר למרכז כדו"א עם החפירות שלך! ממש קאטרפילר ! O M F G !

זה פשוט לא יאומן איך ילדון כמוך מסוגל לשגע פה חצי מהפורום! אני מצדיע לך, למרות שאתה מרמה עם חפירות חוזרות ונישנות.

ומאיפה אתה מביא את כל הביטויים האלה "בובל'ה" ו "סיפורי פוגים" וכו'...

אני חייב להפסיק להיכנס לת'רד הזה (הסקרות אח הסקרנות.... :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל ר', חמודיל'ה, בוביל'ה שופל-ל'ה, אתה מקשקש המון, אבל הרשה לי להזכיר לך משהו, פורום נביאים זה לא פה, אתה ממשיך לבלבל לכולנו את השכל על עובדות שכביכול יתקיימו בעתיד, אבל האמת? אין לך מושג, אתה *** שכל מקצועי ותו לא.

ואם מיקרוסופט היו הולכים ראש בראש עם הקראקרים, עם "כל מה שיש להם" כמו שאתה מתאר את זה[מפוצצים תקציבים על ההגנות נגד קראקרים], אני מצטער להודיע לך שמיקרוסופט תוך חצי שנה היתה פושטת רגל, מהסיבה הפשוטה שהקראקרים שעושים את זה,עושים את זה בשביל הכיף והציון דרך של "אני פרצתי את ויסטה!" [כמו הילד שפרץ לפנתגון, מה היה לו באמת לחפש שם מלבד להגיד אחרי זה"אני פרצתי ת'פנטגון! חעחע"], לעומת זאת, למיקרוסופט אין עובדים כל כך מסורים שעושים את עבודתם רק בשביל הכיף, להם צריך לשלם --- והרבה. מהסיבה הפשוטה הזו מיקרוסופט לא באמת יכולה לנצח את ההאקרים, לא משנה כמה מיליארדים יש לה.

ואני מסכים עם מה שכתבו כאן קודם, עם העותקים של היו עולים בין 80 ל 150 ש"ח [מחיר הגיוני], גם אני הייתי קונה עותק מקורי, אבל כנראה שאנחנו לא המטרה העיקרית של [הצרכן הממוצע] אלא בעיקר מגזר העסקים, שבו חייבים תוכנה חוקית, מה שמוביל אותי למסקנה שתמיד תהיה גירסא פרוצה לווינדוס, והווינדוס תמיד יעלה יותר מ150$.

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה חושב שאני פראייר? שאני דואג למיקרוסופט יותר מאשר לעצמי? :lol: גם אם ארכוש זה בגלל שמצאתי איזה שיוריד את זה לרמה כדאית מספיק שגם אם כל העולם יגנוב אני ארגיש עם זה סבבה כי זה יתן לי שקט נפשי מובטח (שלא תקבל בתור פיראט גם אם תצטרך לקרק פעם בשנה בלבד). נגיד 50 דולר ל-Ultimate.

אין לי מושג מאיפה הבאת את הקטע של לקוחות מבואסים של מיקרוסופט. אם לא היתה אהדה אדירה בעולם למוצרים שלהם אז לאפל העלובים היה היום מינימום 40% מהשוק. כן כן מונופול פקה פקה פקה.. הם לא היו מונופול מרגע אפס. אני זוכר ספציפית תקופה מאוד יפה של שנה ככה שעבדתי על OS/2 WARP האגדתי. היה ל- צ'אנס אמיתי... הם פשוט חירבנו אותו... אבל למה שתחשוב בשביל עצמך כשזה יותר קל "לרחרח" דעות פופוליסטיות כמה יקרה וגרועה. חחחחח

איזה שקט נפשי? שלא הורדת גרסת פרוצה? אתה צוחק עלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה אתה מביא את כל הביטויים האלה "בובל'ה" ו "סיפורי פוגים" וכו'...

*3 שניות על כוורת*

פוגי, לא פוגים

על שם מאיר פניגשטיין מכוורת

סיפורי פוגי זה שם האלבום הראשון שלהם

*אלה היו 3 שניות על כוורת וסיפורי פוגי*

ל ר', חמודיל'ה, בוביל'ה שופל-ל'ה, אתה מקשקש המון, אבל הרשה לי להזכיר לך משהו, פורום נביאים זה לא פה, אתה ממשיך לבלבל לכולנו את השכל על עובדות שכביכול יתקיימו בעתיד, אבל האמת? אין לך מושג, אתה *** שכל מקצועי ותו לא.

ואם מיקרוסופט היו הולכים ראש בראש עם הקראקרים, עם "כל מה שיש להם" כמו שאתה מתאר את זה[מפוצצים תקציבים על ההגנות נגד קראקרים], אני מצטער להודיע לך שמיקרוסופט תוך חצי שנה היתה פושטת רגל, מהסיבה הפשוטה שהקראקרים שעושים את זה,עושים את זה בשביל הכיף והציון דרך של "אני פרצתי את ויסטה!" [כמו הילד שפרץ לפנתגון, מה היה לו באמת לחפש שם מלבד להגיד אחרי זה"אני פרצתי ת'פנטגון! חעחע"], לעומת זאת, למיקרוסופט אין עובדים כל כך מסורים שעושים את עבודתם רק בשביל הכיף, להם צריך לשלם --- והרבה. מהסיבה הפשוטה הזו מיקרוסופט לא באמת יכולה לנצח את ההאקרים, לא משנה כמה מיליארדים יש לה.

ואני מסכים עם מה שכתבו כאן קודם, עם העותקים של היו עולים בין 80 ל 150 ש"ח [מחיר הגיוני], גם אני הייתי קונה עותק מקורי, אבל כנראה שאנחנו לא המטרה העיקרית של [הצרכן הממוצע] אלא בעיקר מגזר העסקים, שבו חייבים תוכנה חוקית, מה שמוביל אותי למסקנה שתמיד תהיה גירסא פרוצה לווינדוס, והווינדוס תמיד יעלה יותר מ150$.

-ג'ו

זה לא עניין של מלחמה

הם יצליחו לפרוץ כל פעם מחדש

אבל הרבה יותר קל למיקרוסופט לתקן את הפריצה כל פעם

עד שאנשים יתייאשו ויקנו עותק חוקי

כי כמו שכבר אמרנו כל הת'רד, רוב האנשים לא יפרצו את התוכנה כל חודש (למרות שזה יהיה זמין וקל)

רוב האנשים פשוט לא יודעים לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ר, שנינו מסכימים

אך!

לגבי עיניין הפריצה של מערכת הפעלה לעומת משחק או תוכנה בודדת:

אנני מצדיק זאת (כי אני לא שונא את ממיקרוספט אבל גם לא מחבבם) אך השינאה של ההאקרים והקרקרים כאחד למייקרוסופט היא כה גדולה

שראיתי מה עיקשות של קראקר אחד יכול לעשות תאר לעצמך צבא קטן של קראקרים ותכפיל בכמה מאות חבורת של קראקרים ומכן יש

לך את מיטב המוחות שיפרצו

דבר נוסף חשב להדגיש בין קבוצות של קראקרים ישנם יריבויות גדולות והאגו והכבוד משחקים תפקיד וכל קבוצה תרצה להוכיח שהיא המהירה ביותר

והחכמה ביותר!

עוד דבר, ישנם סיבות רבות מדוע לא ל קובץ יהיה מוגן:

1. אם כל קובץ יהיה מוגן ברמה של מערכת ההפעלה (מבחינת כמות הקבצים) מערכת הפעלה תיהיה איטית יותר מחילזון (מבחינת פיענוח כל קובץ ברגע שתוכנה

או המערכת עצמה תירצה לגשת אליה)

2. מבחינה תפעולית קשה מאוד מאוד להגן על כל קובץ כי זה מצריך משאבים עצומים מחברה (ואני יודע שכבר נאמר שמיקרוסופט השקיעה 20 מיליארד

דולר בפיתוח, אבל כידוע הכסף לאו בהכרח משחק תפקיד)

3. יודע שמיקרוסופט הייתה צריכה להוציא את ממזמן והיא נתקלה בקשיים, לי הכל אופן נראה שעדיין לא הושלמה בצורה סופית גם שיוציאו אותה

בסוף ינואר 07. (אני מוכן להתערב מקסימום אחרי חצי שנה יהיה כבר SP1) ומכאן שההגנה גם לא מושלמת, כי ברגע שמנהלי הפיתוח לוחצים, מוותרים

על ההגנות מסיבות שיווקיות (עוד דחייה ומיקרוסופט היתה פוגעת בשמה הרעוע ממלא בצורה קשה!).

ועוד הרבה סיבות ...

בקיצור יכולים לדבר על כמה הם עמלו ושקדו על המערכת אך כידוע הרבה חול ואין מה לאכול... ;D

נ.ב אני מסכים ביותר שאם לא ישנו את דרך החשיבה מבחינת תיכנות, המעגל ימשיך להסתובב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*3 שניות על כוורת*

פוגי, לא פוגים

לא ממש נראה לי שמשם הוא הביא את זה... ובכל מקרה גם אם כן אז מה הקשר ?

ואם הוא באמת הביא את זה בהקשר הזה אז מאיפה בא "בובל'ה" ? מאמא של קייל מסאות'פארק? ... :lol:

טוב די הספיק לי הת'רד המטורף הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*3 שניות על כוורת*

פוגי, לא פוגים

זה לא עניין של מלחמה

הם יצליחו לפרוץ כל פעם מחדש

אבל הרבה יותר קל למיקרוסופט לתקן את הפריצה כל פעם

עד שאנשים יתייאשו ויקנו עותק חוקי

כי כמו שכבר אמרנו כל הת'רד, רוב האנשים לא יפרצו את התוכנה כל חודש (למרות שזה יהיה זמין וקל)

רוב האנשים פשוט לא יודעים לעשות את זה

משום מה אני לא דואג לגבי הקשיים של לפרוץ את הווינדוס פעם בחודש, גם לזה ימצאו קראק,אני מוכן להתערב איתך על המחשב שלי אם תרצה (: .

ואתה לא מבין, הוא הציג את זה כאילו יש פה מלחמה ומיקרוסופט עם המשאבים הכספיים הענקיים שלה "ינצחו" את הקראקרים, אז רק הסברתי לו שזו מלחמה אבודה מראש לM$, ולכן היא לא תכנס אליה, ולכן הכל ישאר כמו שהוא לפחות עוד כמה גרסאות ווינדוסים כולל את .

-ג'ו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...