מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס ! - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס !

David_Beckham

Recommended Posts

לי אישית מספיק כמה כוסות של גינס וכל מי שרושם על סטלה/ דופק תראש/ וכו' לא עבר את גיל 19.

תתפלא אבל אחד הדברים שאני הכי אוהב זה ללכת להופעות מטאל ו"לדפוק תראש" עם הרבה אלכוהול.

ואני מכיר אנשים בני 25+ שאוהבים לעשות אותו דבר, אני לא חושב שזה הופך אותי או אותם לפחות טובים.

הרעיון הוא פשוט לא להגיע למצב שבו אתה תובע בקיא של עצמך ולא מצליח לזוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אהה שכחתי כמובן לציין אלכוהוליסטים שבניגוד לילדים פלצפנים בני 15 הם לא זורקים את כל הידע הנרחב שלהם על מותגי אלכוהול יקרים

והם יכולים להסתפק בוודקה ב15 שקל מהפיצוציה הקרובה לביתך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשתות 100% זה לא כל כך נקרע לשתות. אני ניסיתי 97% אלכוהול רפואי, זה פשוט קשה לנשום אחרי שהדבר הזה נכנס לגרון. כמובן שאני רק "טעמתי" כמות קטנה מאוד בשביל לראות איך זה, אם מישהו מפגר מספיק בשביל ממש לשתות את זה כדי לחטוף את הסטלה, זה פשוט טימטום.

Anatoli.

אתה יודע מה ההבדל בין אלכוהול אתילי למתילי? ::):s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוב :o נעדרתי כמה זמן וכבר כמה כתבו :o

ובהתחלה בין עמוד 2-6 נראה לי למי שנפתרו האנשים חח מה לעשות ישראלים ::)ובקיצר כול ארץ חוץ מרוסיים הם ישתו משהו שמתקרב ל90 אחוז הם ימותו על המקום בזמן שרוסי :nixweiss:יכול לשתות כול דבר שקשור לאכוהול

אבל יש מרחיקי לכת שבגלל שהם כאלו עניים מהוודקות שהם רוצים למות ואיך הם מתים משיגים את כול הספירטים והכול כמה סמים וכמות קטלנית של חומר רדיו אקטיבי שותים ומתים :bash: :'( :'(פשוט חבל :-\ זה מה קורה כשמרחיקים לכת יותר מדיי למי שקטן כאן לא שותים את הוודקות כדאי להראות לחברה שיש לו אומץ כזה :screwy:

שותים בשביל הכיף בשביל עצמך להרגע לעשות כיף אבל כמו שאמרתי מרחיקי לכת :nono:

טוב ובקשה מישהו יכול להשיג לי מידע על כול מני עלים בשביל הוודקות כמו אניס וזה ?ואם כבר תנו בפרטי אם מישהו יודע איפה קונים בטח יוכל לכסוך לי זמן

וגם עוד מידע על סוגים של אלכוהולים מעניין כמה סוגים בכלל שקשור ל100 אחוז [בוא נראה יש מלאה למשל מנתול,ועוד ]

ובוא לפה ויטניר כמה את מקבלת לחודש כסף ?וגם עם כבר יש הגבלת גיל או משהו בטח 25 זה יותר מדיי זקן :( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה ההבדל בין אלכוהול אתילי למתילי? ::):s07:

תכלס גם מנתול וגם אתנול משכרים, אתנול הוא הכהל שאנחנו מכירים משתיה, ומנתול הוא כהל שמשמש בעקר לשימושים רפואיים וכימיים.

ואם אתה רוצה לחלק את הכהלים לקבוצות אז לפחות תעשה זאת נכון מתנול ואתנול נמצאים באותה תכלס הידרוקסליים(רק בכימיה של כיתה ב' אולי מפרידים אותם בקבוצות, ורק בגלל שמתיל מוגדרת כקבוצה פעילה אלקילית הידרופובית, בעוד שאתיל איננה הידרופובית). אם אתה רוצה דוגמא לכהלים רעילים אז יש לך את משפחת הפנוליים, שמכילים טבעות בנזן במבנה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובהתחלה בין עמוד 2-6 נראה לי למי שנפתרו האנשים חח מה לעשות ישראלים ::)ובקיצר כול ארץ חוץ מרוסיים הם ישתו משהו שמתקרב ל90 אחוז הם ימותו על המקום בזמן שרוסי :nixweiss:יכול לשתות כול דבר שקשור לאכוהול

אבל יש מרחיקי לכת שבגלל שהם כאלו עניים מהוודקות שהם רוצים למות ואיך הם מתים משיגים את כול הספירטים והכול כמה סמים וכמות קטלנית של חומר רדיו אקטיבי שותים ומתים :bash: :'( :'(פשוט חבל :-\ זה מה קורה כשמרחיקים לכת יותר מדיי למי שקטן כאן לא שותים את הוודקות כדאי להראות לחברה שיש לו אומץ כזה :screwy:

שותים בשביל הכיף בשביל עצמך להרגע לעשות כיף אבל כמו שאמרתי מרחיקי לכת :nono:

טוב ובקשה מישהו יכול להשיג לי מידע על כול מני עלים בשביל הוודקות כמו אניס וזה ?ואם כבר תנו בפרטי אם מישהו יודע איפה קונים בטח יוכל לכסוך לי זמן

וגם עוד מידע על סוגים של אלכוהולים מעניין כמה סוגים בכלל שקשור ל100 אחוז [בוא נראה יש מלאה למשל מנתול,ועוד ]

ובוא לפה ויטניר כמה את מקבלת לחודש כסף ?וגם עם כבר יש הגבלת גיל או משהו בטח 25 זה יותר מדיי זקן :( :'(

נכון, רק רוסים יכולים לשתות 90 אחוז, כי הם עברו מוטציה. :s07: :s07: :s07:

חלאס לזרוק שטויות לאוויר! מה יעזרו לך כוכבי אניס? להכין אלכוהול בבית זה דבר טיפשי ומסוכן מאוד בלי הציוד והידע המתאימים.

אם היית טורח לבקר בכלל בפאבים, היית מגלה את התשובה, אבל במקרה שלך זה לא היה עזור. אתה היית נפסל בכניסה, כי לרוב מכניסים אנשים רק עם מנת משכל של 95+ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי ולא שותה טיפה של אלכוהול, אני שונא את זה, מה תגיד על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס גם מנתול וגם אתנול משכרים, אתנול הוא הכהל שאנחנו מכירים משתיה, ומנתול הוא כהל שמשמש בעקר לשימושים רפואיים וכימיים.

ואם אתה רוצה לחלק את הכהלים לקבוצות אז לפחות תעשה זאת נכון מתנול ואתנול נמצאים באותה תכלס הידרוקסליים(רק בכימיה של כיתה ב' אולי מפרידים אותם בקבוצות, ורק בגלל שמתיל מוגדרת כקבוצה פעילה אלקילית הידרופובית, בעוד שאתיל איננה הידרופובית). אם אתה רוצה דוגמא לכהלים רעילים אז יש לך את משפחת הפנוליים, שמכילים טבעות בנזן במבנה שלהם.

אני לא חושב שעניין העיקרי פה הוא חילוק לקבוצות או משהו כזה. יותר בכיוון של צריכת מתאנול עלולה להשאיר אותך עיוויר במקרה הטוב, מת במקרה הרע. ולכן כל הדיברים פה בסגנון "שתיתי כהל נקי hurr hurr" נראים מעט מטופשים בהתחשב בכך שלהרבה מוצרי אתאנול תעשייתים (או לא מיועדים לשתיה באופן כללי) מוספים מתאנול כדי שיהיו פטורים ממס על משקאות אלכוהוליים או משהו.

לבחור שהזכיר הכנת אלכוהול מזוקק באופן עצמאי - אני כמעט בטוח שזה לא חוקי להפעיל מזקקה באופן פרטי בלי אישורים, יחד עם זאת אם אתה באמת מתעניין יש המון מידע על זה באינטרנט ובספרים שונים, רק תהיה מודע לכך שזה מסוכן (גם תהליך הזיקוק עצמו וגם טיב המוצר הסופי עצמו אם עושים את זה בלי הידע הנכון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...