מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס ! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס !

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל מי שמזבל ששתה 95 אחוז אלכוהול ומעלה..

אבא של חבר מהתיכון שתה 95 אחוז אלכוהול של איזה בקבוק קטן אם אני לא טועה אלכוהול רפואי או אחר,

יומים אחר כך הוא נפטר מזה אחרי שהיה באישפוז..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין דבר כזה 100%

דבר שני אם מישהו שתה כוס של 96% בוא נגיד שבתור התחלה זה גורם לנימי דם בעיינים להתכווץ ככה שאתה כמט מאבד את הראיה לכמה זמן ממש מסוכן לא כדי לנסות יש עוד השפעות אבל זה בתור התחלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר פסול בלהשתכר תחת, רק לא בדרך שהישראלים עושים. לדפוק רד בול-ודקה, ומשקאות דומים זה פשוט פשע! אנשים צריכים לדעת להנות מהסוגים השונים של האלכוהול, לנסות טעמים חדשים ומשקאות חדשים.

אבל אני לא רוצה להפוך את הנושא הזה לדיון על אלכוהול....אני כבר יודע מראש איזה תגובות נקבל פה :hi:

בוא נסכם שאלכוהול לא מיועד לכל פוץ שחושב שכמה שהאחוזים יותר גבוהים, הגבריות שלו תעלה בהתאם.

כסף כסף כסף. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר פסול בלהשתכר תחת, רק לא בדרך שהישראלים עושים. לדפוק רד בול-ודקה, ומשקאות דומים זה פשוט פשע! אנשים צריכים לדעת להנות מהסוגים השונים של האלכוהול, לנסות טעמים חדשים ומשקאות חדשים.

אבל אני לא רוצה להפוך את הנושא הזה לדיון על אלכוהול....אני כבר יודע מראש איזה תגובות נקבל פה :hi:

בוא נסכם שאלכוהול לא מיועד לכל פוץ שחושב שכמה שהאחוזים יותר גבוהים, הגבריות שלו תעלה בהתאם.

כסף כסף כסף. :silly:

אז מה, בא לך איזה רמי מרטן XO?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...