מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס ! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מי ששתה אבסנט 80 אחוז אלכוהול (השחור) שייכנס !

David_Beckham

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם המיסוי שיש בארץ על אלכוהול, אל תקנה פה קונייאק. המחיר לצרכן שונה מן המחיר לבעל פאב למשל. כמה עולה הנסי פרדיס ספציפית לא ידוע לי. יש לי איפשהו דף של כמה מותגים, אני רק זוכרת שייגרמייסטר למשל (כי זה הכי חשוב לי לזכור :lol:) עולה לפאב לקנות אותו - 153ש"ח בעוד שאני הייתי קונה בתחנות דלק בגרמניה ב50 שקל בערך. תחפש בגוגל, באמת שאין לי מושג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בקטגוריה הלא נכונה... רמי מרטן זה קונייאק, גלנפידיך ו-1800 זה סקוטש וויסיקי.

אבל גלנפידיך זה לא רע. הידוע לכם שצריכת האלכוהול בארץ, מבחינת מותגים, שונה בתכלית מבחו"ל?

למשל בארץ הוויסקי הכי פופולארי זה ג'יימסון, מכמה סיבות - הוא זול והוא לא "אלים" כמו וויסקי אחרים. וויסקי אירי ידוע כיותר עדין בכל הקשור לטעם ומרקם. בחו"ל לא תמצא הרבה בארים שמחזיקים ג'יימסון בכלל.

1800 (כתבתי למעלה 1880 בטעות) הוא טקילה ולא סקוטש וויסקי

ואני התכוונתי לטעם, ואישית אני מאוד אוהב את הרמי מרטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המיסוי שיש בארץ על אלכוהול, אל תקנה פה קונייאק. המחיר לצרכן שונה מן המחיר לבעל פאב למשל. כמה עולה הנסי פרדיס ספציפית לא ידוע לי. יש לי איפשהו דף של כמה מותגים, אני רק זוכרת שייגרמייסטר למשל (כי זה הכי חשוב לי לזכור :lol:) עולה לפאב לקנות אותו - 153ש"ח בעוד שאני הייתי קונה בתחנות דלק בגרמניה ב50 שקל בערך. תחפש בגוגל, באמת שאין לי מושג.

בן דוד שלי קנה את ההנסי הזה אם אני לא טועה בגרמניה, משהו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשהייתי שותה (אני בהפוגה מאולצת כרגע לעוד חצי שנה)

אחוז הדם שלי באלכוהול היה 38.7% .

היום אחוז הדם עלה ל- 100% וההרגשה דיי מוזרה, סחי כזו למרות שעברה שנה ללא אלכוהול זה קשה.

עד היום אני בבית בוהה בג'ק דניאל שלי ומפנטז על לגימה הראשונה שתהיה כשאחזור לצרוך אלכוהול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו כשהייתי שותה (אני בהפוגה מאולצת כרגע לעוד חצי שנה)

אחוז הדם שלי באלכוהול היה 38.7% .

היום אחוז הדם עלה ל- 100% וההרגשה דיי מוזרה, סחי כזו למרות שעברה שנה ללא אלכוהול זה קשה.

עד היום אני בבית בוהה בג'ק דניאל שלי ומפנטז על לגימה הראשונה שתהיה כשאחזור לצרוך אלכוהול

:screwy: :screwy:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לאפרוייג, לא אפרט מעבר לזה, חחח.

כן מאמי, הבקבוק של הליטר עולה 153 ש"ח מינ' לפאב. 120 לבקבוק של חצי ליטר בחנויות? וואלה. אני קניתי 750מ"ל ב-48 שקל בגרמניה ושום דבר לא יגרום לי לקנות בקבוק כאן בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...