צריך הצאות לנגן MP3 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצאות לנגן MP3

Pl4y3r

Recommended Posts

דיעה שלי:

דבר ראשון תעשה רשימת דברים החשובים לך אישית,לא לי ולא לשאר חברי הפורום,אך ורק לך.

דבר שני תגדיר לעצמך תקציב ,תזכור שההוצאה לא ניגמרת בנגן עצמו תוסיף עוד תיק,אוזניות,מגבר אוזניות אולי כבל איכותי סוללות וכו תלוי בדרישות שלך.

דבר שלישי אני לא רוצה להוסיף לך עוד כאבי ראש אז ניקח את הנגנים שהציאו לך כאן

1 IPOD - נגן הפוזה האולטימתיבי לכל סלב שתחשוב אליו יש אחד בנוסף לזה יש לו הכי הרבה אביזרים נלווים

2 IAUDIO X5 - מה שנוח בו זה שלא צריך שום תוכנה כדי להישתמש בו ויש לו את יציאת האוזניות הטובה ביתר נכון לרגע זה

3 את הנגנים של קריאטיב לא היה לי את האונג להכיר אז אין לי דעה בנושה ממה ששמעתי הם מצוינים

4 H10 דומה מאוד לX5 אבל יציאת האוזניות שלו פחות טובה

5 ZUNE אני אישית חושב שהנגן עדין צעיר מידי כדי לקנות אותו היתי מחקה לראות כיצד הוא יתפתח (מחלות ילדות וכו)

ולסיכום אחרי שתחליט לך לחנות ותבקש שיפעילו לך אותו תראה אם הוא נוח אם אתה מסתדר אם הממשק שלו אם הצליל מספיק חזק וכו

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום נגן בשוק לא באמת דורש תכונה בשביל סנכרון חוץ מה ZUNE והאייפוד.

כל הנגנים של אייריבר, קריאטיב אייאודיו, מוביבלו, Mpio ושאר החברות המובילות תומכים ב Drag&Drop

הנגן המשתלם ביותר כיום הוא ה ZVM. עולה 1620 ש"ח בארץ או 200 דולר בארה"ב, מציע את איכות הסאונד הטובה בשוק (כרגע אין נגן בקטגוריה שלו שעוקף אותו מבחינת המאפיין הזה)

תמיכה בפורמטי וידאו רבים שלא כמו הזיון והגייפוד, הוא יפה, לא גדול מדי, ממשק מאוד נוח, אביזרים לא עולים יותר מדי, מסך מדהים, ובקיצור אחד המכשירים הטובים ביותר בשוק. זו ההמלצה שלי.

Feedmeh- ה H10 היה בחירה טובה לפני שנה וחצי, היום פשוט לא. יש את נגני הפלאש החדשים, ה V או V plus, או הסאנסה של , ועוד, שנותנים תמורה גבוהה יותר ביחס למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...