צריך הצאות לנגן MP3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך הצאות לנגן MP3

Pl4y3r

Recommended Posts

נגן שאני מאוד ממליץ עליו אחרי ההתנסות שלי זה זן ויז'ן M.

אבל יש גם את הZUNE שאני בקרוב כנראה הולך לקבל אותו.

לפי דעתי האישית אלה שתי הנגנים הכי טובים היום....אחריהם בא האייאודיו X5L והאייפוד.

אבל הכל תלוי בהעדפות האישיות שלך ומה חשוב לך : איכות שמע, זמן , מסך, גודל פיזי, וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא. אם כבר עבר זמנו של הגייפוד. ובכלל, אלמלא ה- הזיון היה יכול להיות בחירה טובה, למרות שברגע שהוא יהיה פופולרי הוא יתדרדר. סינדרום גייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד....האייפוד נגן הרבה יותר חדשני...יותר קטן ודק (הכי דק בקטגוריה שלו)....ואין לי ספק בכלל שרוב האנשים היו הולכים על האייפוד בלי לחשוב בכלל אם היו נותנים להם לבחור ביניו לבין הH10.

אני לא הייתי קונה נגן כל כך ישן - גם כי לא תהיה לו תמיכה בעדכונים (גם אם תהיה זה היה עדכון אחד בשנה) וגם כי הוא פשוט ישן - עיצוב, טכנולוגיה ...הכל.

ועוד לקנות עכשיו נגן מחברה כמו אייריבר שמצבה בשוק לא טוב בכלל?

לגבי הZUNE - החיסרון של הDRM לא משמעותי בכלל לרוב האנשים.

לפי דעתי:

1. ZUNE , ZVM

2. , iAudio X5L

בקטגוריה הזאת אלה ה-נגנים בעיני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מה שרוב האנשים עושים הוא לרוב שגוי. רוב האנשים בעולם קונים מערכות מחשב מוכנות ואיפודים. ::)

2. העיצוב של ה-H10 עדיין רלוונטי. העיצוב היחידי שלא השתנה בכמה שנים האחרונות הוא הגייפוד.

3. מצבה של אייריבר עגום, אבל זה לא קשור.

4. מה זה רוב? משתלטים לך פה על המדיה ואתה מקבל את זה בשתיקה? שוב, רוב האנשים גם היו קונים גייפוד וזהו.

5. וול, אני הייתי מטיס את הזיון משם ואת הגייפוד גם, ושם במקומם ארכוס 404 וH10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא יקנה בשום אופן H10. אני מחזיק אחד כבר שנה, מתוכו אני חושב שהשתמשתי בו חצי מהזמן הזה, יש בו באג מטמטם שכל שקבצי המערכת נמחקים מעצמם- יש אנשים שהצליחו לתקן את זה, אחרי חיפוש מטורף בגוגל מצאתי את הפתרון, רק שניסיתי אותו הוא לא עבד. אז ניצלתי את האחריות, רק שצריך לשלוח אותו לחו"ל, הלוך וחזור לוקח חודשיים... ומלפני שבועיים זה קרה לי עוד פעם...

לעומת זאת, האיי פוד 10 ג'יגה דור שלישי שלי שהיה לפניו שרד 3 וחצי שנים לפני שהבטריה שלו ירדה לאורך של שעה וחצי. ככה, שכנראה שבאמת מקבלים בהתאם למה שמשלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הH10......

מכשיר מוצלח.....אבל לא של ה20 ג'יגה. הוא גם לא UMS וגם מגושם ומכוער מאוד. במה בדיוק הוא עולה על האייפוד חוץ מרדיו והקלטה.?

לאייפוד יש מסך יותר גדול, יש לו , הוא יותר קטן, ווליום יותר חזק (הווליום בH10 יחסית חלש גם בלי ההגבלה). ובנוגע לסאונד.........איכות הסאונד בH10 אולי מעט יותר טובה אבל לא בצורה משמעותית בכלל. לאייפוד יש יותר עוצמה....והסאונד שלו הוא טוב מאוד לפי דעתי.

עכשיו.....לא הייתי קונה את הH10. בזמנו הוא היה אחד המכשירים הטובים. יש מספיק מכשירים חדשים שיותר טובים לטעמי.

בנוגע לארקוס 404 ....מי שמחפש נגן זה לא הנגן בשבילו ...הסאונד שלו הוא טוב אך לא ברמה של הZVM או של הX5. ובגלל זה לא הכנסתי אותו לקטגוריה כי הוא פשוט לא נראה לי כמו נגן ..... ואם משווים אותו לZUNE או לאייפוד או לZVM הוא פשוט לא נוח. בלי קשר לגודל הפיזי.

אבל מה שכן זה נגן פשוט מצויין....יש לו מסך מדהים, תומך בעברית מלאה ועוד הרבה דברים שאין בשום נגן בקטגוריה של האייפוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...