לא להתקרב לאייפודים!! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא להתקרב לאייפודים!!

slip

Recommended Posts

לא מזמן חבר שלי חיבר את האיפוד שלו למחשב שלי והתקנתי לו ITUNES והאיפוד עשה לעצמו עידכון או משהו ומחק את כל המוזיקה שהייתה לו על האייפוד,אני לא הבנתי מה קרה כי לא עשיתי כלום בסך הכל.עם תוכנה שעושה RECOVER הצלחתי להעתיק את כל השירים שכביכול נמחקו (אמרתי לו לגעת באייפוד כי אני יודע שהדברים לא נמחקים אלא רק נעלמים עד שרושמים עליהם משהו אחר ואז הם נמחקים) חיטטתי באתר של APPLE וגיליתי את המשפט הבא Sync in a snap with Auto-Sync. By default, iTunes automatically copies your entire music library to iPod and deletes songs on iPod that are not listed in iTunes. זה נמצא בכתובת http://www.apple.com/itunes/sync/auto.html בקיצור זה הדבר הכי מטומטם שאפשר לעשות כי אם מישהו מחליף מחשב או משהו ימחקו לו כל השירים -המלצה שלי על תתקרבו לאייפודים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל החרא החוקי הזה וההתיפיפות הזאת של החברות הגדולות הם פשוט יורים לעצמם ברגלים... בדיוק כמו $M עם zone שלהם

כאילו שהם לא יודעים מאיפה כל הנוער באמת משיג את אלפי השירים שלו כדי למלאות את האיפוד החדש עם ה80GB שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אצל איזה משפחה באמריקה..הם 3 נפשות בבית ויש להם איה 6 אייפודים שקנו בשנה אחת..כולם או שבורים או לא עובדים, אבל משום מה כולם רוצים להסתובב עם האוזניות הלבנות האלב בחול - סמל סטטוס מפגר..!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבות לא לקנות אייפוד רבות ומגוונות. אבל הנה העיקרית לדעתי:

הם פשוט לא שווים את הכסף, יש מכשירים טובים בהרבה באותו מחיר.

אני אתן דוגמה מול כל מכשיר של אפל למכשיר של חברה אחרת שמציע יותר בפחות מחיר:

אייפוד 80 ג'יגה- Vision M 60 ג'יגה, עולה כ 50 דולר פחות.

אייפוד 30 ג'יגה- שוב ZVM, הפעם 30 ג'יגה גם, עולה 30-40 דולר פחות

אייפוד נאנו- V plus. עולה פחות מהאייפוד, ומציע רדיו, Line in, נגינת , תומך ב Drag&Drop ועוד

עולה בממוצע כ 30 דולר פחות מהנאנוים

אייפוד שאפל- Mobiblu Cube 2. הנגן הקטן ביותר בעולם, מגניב ביותר, עם מסך 1" צבעוני, ואפילו מנגן סרטונים. עולה 10 דולר פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את ה Vision M 30GB וזה פשוט תענוג כל פעם לפני איזה יציאה כשאני יודע שאני יצטרך לחכות בתור הרבה זמן למשל אז אני זורק לו כמה פרקים של סדרה טובה ומעביר את הזמן בכיף בקלות ובמהירות... בלי צורך לקודד ולהשתמש בתוכנות רק Drag&Drop

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ננו ואני יודע זה גם קרה לי פעם אחת שחיברתי את זה למחשב של אחי.

זה דיי מציק כל הקטע הזה של להעתיק לספריה ואז הוא מעתיק את זה לננו. בכל מקרה אחרי שזה קורה לך פעם אחת וזה כבר לא קורה יותר פשוט אל תפעיל את האיטונס שאתה מחבר את האייפוד (אני מניח שאתה מנסה להטעין אותו).

להעתיק אפשר רק ממחשב אחד כי ברגע שיש שיר שלא נמצא בספרייה אז הוא ימחק מהננו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תבחרו לנהל את הקבצים בעצמכם. כ"כ קשה לסמן את התיבה? ולצורך הוויכוח, כן, אני בעל אייפוד.

אם אתם לא יודעים לשמור על משהו, אל תקנו. אין כזה דבר "לא ידעתי שהוא ישבר כ"כ בקלות". אני רואה אידיוטים מקפיצים מכשירים עדינים(גם פלאפונים נשברים בקלות) באוויר כל הזמן - רק כדי לבכות כשהם נופלים על הריצפה עם מסך מנופץ 5 דקות אח"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תבחרו לנהל את הקבצים בעצמכם. כ"כ קשה לסמן את התיבה? ולצורך הוויכוח, כן, אני בעל אייפוד.

אם אתם לא יודעים לשמור על משהו, אל תקנו. אין כזה דבר "לא ידעתי שהוא ישבר כ"כ בקלות". אני רואה אידיוטים מקפיצים מכשירים עדינים(גם פלאפונים נשברים בקלות) באוויר כל הזמן - רק כדי לבכות כשהם נופלים על הריצפה עם מסך מנופץ 5 דקות אח"כ.

IPOD 30 G יפול לך על הרצפה- הוא בטח ייהרס....

כול מכשיר בלוק אחר (טוב) לא... לדוגמא: IAUDIO X5L....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...