ממה אתם הכי פוחדים??? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממה אתם הכי פוחדים???

free fraek

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כשהייתי גוץ (קטן בכיתה ג') היה לנו טיול לכינרת, נכנסתי לשחות וגל ענק שאב אותי למים...פאק זה לא כיף לטבוע :pissed:

מאז אני לא מסוגל לחשוב אפילו על מים עמוקים...או על גלים. זה עושה לי צמרמורת בכל הגוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ערים. כן, מלשון עיר. לא כל כך מפחיד כמו מדכא. כי יש שם כל כך הרבה אנשים, כולם הולכים לאן שהם צריכים, כולם זזים עם מטרה כלשהיא. אם תעמדו פעם בלי לזוז באמצע עיר גדולה, תראו שאתה לא מכירים אף אחד ומבחינתם, אתם לא קיימים בכלל, כל מה שאתם זה סתם עוד מכשול שצריך לעקוף. גורם להרגיש לבד יותר מכל דבר, זה כמו ללכת לאיבוד, למרות שכולם מסביבך. אני לא אוהב ערים.קשה להסביר בדיוק.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר שהכי מפחיד אותי זה נכות (קטיעת איברים, לאבד חוש וכו...)

אבל כשהייתי קטן היה לי כמה פחדים ממש מצחיקים -

הייתי מפחד מהרעש של הורדת המים בשירותים :silly:, תמיד הייתי תופס את הדלת וביד השניה את הידית של הורדת המים, הייתי מוריד את המים דוחף את הדלת ורץ החוצה :screwy:.

וגם כשהייתי עושה קקי הייתי מפחד שמשהו יקפוץ מהאסלה ויתן לי ביס בתחת או משהו, ומשום מה תמיד פחדתי שזו תהיה מכשפה קטנה, ואני רציני לגמרי, אני זוכר את זה עד עכשיו....

גם נורא פחדתי מפורצים, כל לילה הייתי שואל את אמא שלי אם היא נעלה את הדלת, וגם לפעמים הייתי קם באמצע הלילה לבדוק אם הדלת נעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחד ? עכבישים !!!!!! :errrr: :errrr: :errrr: :errrr:

למה ? בגלל אותה סיבה של Koss.

אני מכיר מישהו שעקץ אותו בב*צ*ם עכביש בזמן שהוא ישב באסלה ובילה המוןןןן זמן בבית חולים.

ותמיד יש את ההרגשה המעצבנת של העקצוצים האלה בגוף שרואים עכביש בטלויזיה.

199.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפחדת ממין סתם רשמתי את זה. :lol:

הפחד האמיתי שלי הוא שערבים יכבשו את מדינת :-X

יופי לך, איזה רגשות פטריוטיים עמוקים...!

עכשיו תעשי הרבה סקס ותנסי לעשות יותר ילדים מהם ותהיי גיבורה. :spermat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...