ממה אתם הכי פוחדים??? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ממה אתם הכי פוחדים???

free fraek

Recommended Posts

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מכירה את ההרגשה. לאבא שלי היה התקף לב, כל המשפחה והחברים היו על האוזניים ואני הייתי אדישה. זה יותר קטע של הדחקה וזה לא רק בקטע ספציפי של מוות/מחלה של בני משפחה, אלא בכלל. מעין מנגנון הגנה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הפיזי שהכי מפחיד אותי זה כרישים, אף פעם לא פחדתי מזה אבל אחריי שחשבתי על זה קצת וראיתי כמה מפחידים זה ממש מפחיד...

תחשבו על זה רגע, אתם במים ופתאום כריש ענק כזה בא.. פאק איזה פחד...

sharktj2.jpg

המקום הכי מפחיד זה בים בלי לראות את הקרקעית ^^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי לא פוחד להקבר חיי, לטבוע או להשרף?

הרבה יותר מפחיד אותי להשרף מאשר לטבוע או להקבר חי.

אבל אחרי ששני חברים שלי מתו בפתאומיות בתאונות דרכים (ואחד מהם נפצע אנושות לפני ונפטר אחרי שעה, אז תחשבו כמה הוא סבל אם הוא היה בהכרה, שעה לגסוס, בגיל 19), די השלמתי עם המוות ועם העובדה שאני יכול למות ב-2100 או למות בפתאומיות בכל רגע כמעט. אז אני לא מפחד מהמוות (תחשבו על זה, אם תמותו בפתאומיות לא תתבאסו מזה שמתתם, וכל עוד אתם חיים זה אומר שאתם לא מתים, ולכן לא צריך להתבאס מהעובדה שאתם יכולים למות בכל רגע). אני מפחד הרבה יותר מסבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואייי כןן להיות בלב ים כשמרוב עומק לא רואים את הקרקעית ורק שחור,ותחשבו שפתאום רואים למטה במעורפל איזה יצור מוזר זז,בעצם עזבו הכי מפחיד זה להיות בסיטואציה הזאת רק כשצוללים כלפי מטה ברר ועדיף באמצע הלילה :errrr: :errrr: :errrr:

אגב דבר מפחיד אמיתי שקרה לי זה שנסעתי לפארק הירקון באופניים באיזה 2 בלילה (אל תשאלו למה) ונכנסתי לשביל כזה שלא רואים כלום בלילה רק מסך שחור מרוב חושך,וזה שביל ארוך שבצדדים יש מלא עצים ואין תאורה בכלל,רק ביום אפשר לנסוע נורמאלי שמה,קיצר נכנסתי לשמה ב2 בלילה ונסעתי עד שממש לא ראיתי כלום,ממש כאילו אני עוצם את העיינים התחלתי לפחד באתי להסתובב לחזור ופתאום אני שומע נביחות עצבניותתת של זאבים!!! זה היה כזה מפחיד,עכשיו בגלל שהיה ממש חשוך לא ידעתי איפה הם נמצאים,אז חשבתי שהם ממש לידי הלב שלי קפץ נתתי כזה ספירנט עם האופניים שבחיים שלי לא נתתי,והנביחות האלה היו לידי גם כשברחתי משמה,קיצר אחרי שיצאתי מהעומק של השביל הזה למקום טיפה מואר ראיתי שיש גדר לאורך כל השביל הזה והזאבים האלה היו מאחוריה איזה הקלה זאת הייתה,ותחשבו שזאת הייתה נביחה של זאבים לא כלבים ממש של זאבים נביחות רצחניות כאלו בעע,אל תשאלו אותי מאיפה יש זאבים בפארק הירקון זה מוזר לאללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואייי כןן להיות בלב ים כשמרוב עומק לא רואים את הקרקעית ורק שחור,ותחשבו שפתאום רואים למטה במעורפל איזה יצור מוזר זז,בעצם עזבו הכי מפחיד זה להיות בסיטואציה הזאת רק כשצוללים כלפי מטה ברר ועדיף באמצע הלילה :errrr: :errrr: :errrr:

אגב דבר מפחיד אמיתי שקרה לי זה שנסעתי לפארק הירקון באופניים באיזה 2 בלילה (אל תשאלו למה) ונכנסתי לשביל כזה שלא רואים כלום בלילה רק מסך שחור מרוב חושך,וזה שביל ארוך שבצדדים יש מלא עצים ואין תאורה בכלל,רק ביום אפשר לנסוע נורמאלי שמה,קיצר נכנסתי לשמה ב2 בלילה ונסעתי עד שממש לא ראיתי כלום,ממש כאילו אני עוצם את העיינים התחלתי לפחד באתי להסתובב לחזור ופתאום אני שומע נביחות עצבניותתת של זאבים!!! זה היה כזה מפחיד,עכשיו בגלל שהיה ממש חשוך לא ידעתי איפה הם נמצאים,אז חשבתי שהם ממש לידי הלב שלי קפץ נתתי כזה ספירנט עם האופניים שבחיים שלי לא נתתי,והנביחות האלה היו לידי גם כשברחתי משמה,קיצר אחרי שיצאתי מהעומק של השביל הזה למקום טיפה מואר ראיתי שיש גדר לאורך כל השביל הזה והזאבים האלה היו מאחוריה איזה הקלה זאת הייתה,ותחשבו שזאת הייתה נביחה של זאבים לא כלבים ממש של זאבים נביחות רצחניות כאלו בעע,אל תשאלו אותי מאיפה יש זאבים בפארק הירקון זה מוזר לאללה

אחי אתה חייב לצאת יותר מהבית :kopfpatsch: זה בטח היה כלבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היה כלבים אני אומר לך....הם גם לא נראו כמו כלבים..

חח תאמין לי שאני אולי יותר מדיי נמצא בחוץ...

זאב מאוד דומה לכלב..

חוצתמזה אמרת שהיה גדר והם היו מאחוריה אז איך ראית?ואיך ראית בחושך המוחלט??. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...