מארז מעץ - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז מעץ

bareli

Recommended Posts

אני אישית לא בטוח, אני חושב לשים את המחשב שלי כמו שהוא עם המארז בתוך ארון מעץ סיבית עם דלת מזכוכית, יהיה למחשב מרווח של 15 ס"מ מכול צד ועוד 15 ס"מ מאחורה לתת אוויר להיכנס, בנוסף אני עושה בצד פתח אורור, מה אתם אומרים זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא בטוח, אני חושב לשים את המחשב שלי כמו שהוא עם המארז בתוך ארון מעץ סיבית עם דלת מזכוכית, יהיה למחשב מרווח של 15 ס"מ מכול צד ועוד 15 ס"מ מאחורה לתת אוויר להיכנס, בנוסף אני עושה בצד פתח אורור, מה אתם אומרים זה בסדר?

תוסיף גם כמה מאוררים..

עץ הוא מבודד מצויין.

סיבית אפילו יותר כי היא פחות דחוסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שעץ הוא שומר חום טוב?

מאוררים אני לא רוצה ואני גם לא מרגיש שאני צריך כי יש לי 5 שזה סטנדרטי אני יודע אבל לפי דעתי זה מספיק

אבל לא אמורה להיות בעיה ככה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עץ שומר חום, נכון, אבל אתם שוחכים בעץ גם מבודד מרעש מצויין, אתה בכיף יכול לשים כמה מאווררי 120 מ"מ נחמדים ועוד איזה דלטא או טורנדו על המעבד והרעש לא יהיה כזה נורא, ותאמינו לי שהטמפ' יהיו בסדר גמור... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עץ שומר חום, נכון, אבל אתם שוחכים בעץ גם מבודד מרעש מצויין, אתה בכיף יכול לשים כמה מאווררי 120 מ"מ נחמדים ועוד איזה דלטא או טורנדו על המעבד והרעש לא יהיה כזה נורא, ותאמינו לי שהטמפ' יהיו בסדר גמור... ;)

כן, אז כל זה יתבשל בפנים. ואם יהיה חור קטן, אתה תשמע אותו טוב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לא הבנתי את הקטע עם הלחות...

לגבי החום והכל...

ממש ממש ממש לא, שום דבר לא יתבשל בפנים... וגם אם אתה שם בצד מאוורר זה יעשה חצי מהרעש שהוא עושה במארז רגיל, וחוץ מזה יש דברים שמתבטלים לגמרי כמו רעידות של הארד דיסק ומאוורר של המעבד (חשוב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...