הרב החרדי קנייבסקי: אסור לטוס בחברת אל-על - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרב החרדי קנייבסקי: אסור לטוס בחברת אל-על

Nahum2

Recommended Posts

מ YNET

הרב החרדי קנייבסקי: אסור לטוס בחברת אל-על

פורסם: 03.12.06, 20:26

אחד הרבנים הבולטים בציבור החרדי, הרב חיים קנייבסקי, תקף הערב בחריפות את חברת אל-על לאחר שביצעה טיסות בשבת האחרונה ואמר כי "חברת אל-על מחזיקה בקו הכי מאויים ובגלל שהחברה חיללה את השבת, מדובר במקום שהוא ספק פיקוח נפש ואסור לנסוע איתם". דבריו פורסמו ברדיו החרדי "קול חי".

בתוך כך, הוועדה למען קדושת השבת, ובה נציגי כל הפלגים ביהדות החרדית, תקיים הלילה דיון בנושא, ותגבש המלצות שיוגשו בהמשך השבוע להכרעת מועצת גדולי התורה.

(נטע סלע)

יש לי הרגשה שאם בעוד נניח עשרים שנה יהיה פיגוע באחד מן הקווים הללו(חס וחלילה)

החרדים יתחילו לדפוק "אמרנו לכם"ים. "אבות אכלו בוסר שיני בנים תכהנה" וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם האבטחה בנתב"ג, בטיסות אל-על, בטרמינלים הישראליים בחו"ל וכו' לא תהיה כמו בקריה, אין לנו מה לחשוש בפיגוע במטוס של אל-על. מה כן, תאונות זה משהו אחר. זוכרים את המקרה שאוקראינה שיגרה טיל על מטוס נוסעים אזרחי שטס בדרכו לרוסיה לפני כמה שנים? כן, אני בטוחה שהיו חראות שאמרו "מגיע למתבוללים/רוסים מסריחים" וכו'. אבל זה לא העניין... העניין הוא שאם אני אטוס עכשיו אל-על, יש אפס סיכוי שיושיבו ליידי איזה דוס. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שאם בעוד נניח עשרים שנה יהיה פיגוע באחד מן הקווים הללו(חס וחלילה)

החרדים יתחילו לדפוק "אמרנו לכם"ים. "אבות אכלו בוסר שיני בנים תכהנה" וכאלה..

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם באמת יקרנים מוות, לפחות כשקונים ישירות מהאתר שלהם, המחירים משום מה פי 20 יותר יקרים מבכל סוכנות נסיעות מפגרת. מי ישלם 2000 דולר לטיסה למינכן ועוד במחלקת תיירים?! ועוד במטוס של אל-על?! ועוד עם האוכל שהם מגישים?! הכי טוב, השוואת מחירים: www.mytrip.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי... לפעמים עדיף לשלם יותר מאשר לטוס עם Alitalia למשל, למרות שהכרטיס שלהם היה הכי זול באותו זמן, כשיש להם בעיה במחשב ו-5 מתוך 6 כרטיסים בדרך חזרה נמכרו לאנשים אחרים. למה? כי נרשם שבדרך הלוך אותם 5 כרטיסים מעולם לא עלו (שוב, בעיה במחשב...) וכל הטיסות לישראל מלאות ב-3 הימים הקרובים עם רשימות המתנה של 20 איש. בגלל זה צריך לקחת נתיב חלופי מזהיר: לטוס לקהיר ולחכות שם 6-8 שעות לטיסת טרנזיט בדרך לישראל (וזה היה הנתיב הכי קצר מבחינת זמן)... תמנעו מעצמכם "חוויה" כזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טסתי פעם ממינכן ל-TLV במטוס של לופטהאנזה. מכרו פחיות בירה באיזה 60 סנט על המטוס, שאר האלכוהול היה ב-ח-י-נ-ם והדיילות נראו כמו דוגמניות מסלול (רק עם בשר, ציצים וזה). הלוך תסטי עם אל-על ועלה לי הכל ביחד כ-400 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל יחסי... לפעמים עדיף לשלם יותר מאשר לטוס עם Alitalia למשל, למרות שהכרטיס שלהם היה הכי זול באותו זמן, כשיש להם בעיה במחשב ו-5 מתוך 6 כרטיסים בדרך חזרה נמכרו לאנשים אחרים. למה? כי נרשם שבדרך הלוך אותם 5 כרטיסים מעולם לא עלו (שוב, בעיה במחשב...) וכל הטיסות לישראל מלאות ב-3 הימים הקרובים עם רשימות המתנה של 20 איש. בגלל זה צריך לקחת נתיב חלופי מזהיר: לטוס לקהיר ולחכות שם 6-8 שעות לטיסת טרנזיט בדרך לישראל (וזה היה הנתיב הכי קצר מבחינת זמן)... תמנעו מעצמכם "חוויה" כזו...

אפשר לחשוב שבאל-על אף פעם אין אוברבוקינג.

הטיסות שלי באל על היו הכי גרועות.

מעדיף לשלם יותר בשביל לא לטוס באל על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים טסים אולי רק ל-3-4 יעדים בעולם מימלא, לברוקלין הם טסים, בעיקר, הרי הם לא עושים טיול אחרי ... ::)

חוצמזה, עם מי לעזזל הם יטוסו? עם Turkish Airways? הצחקתם אותי. על מי הם חושבים שהם מאיימים? אני עובדת בתור ברמנית בנתב"ג 3 ואני רואה איך חרדים שבאים לשתות/לאכול אצלינו על הבר מתנהגים ואני מרחמת על מי שצרייך לטוס איתם חצי כוכב לניו-יורק 12 שעות טיסה ככה. שיקימו חברת תעופה משלהם, עם אוכל עם כשרות של בד"צבצ"צ וכל השיט הזה, אולי אז אלעל ישלמו פחות על המנות העלובות בטיסות שלהם כי עכשיו הם לא יצתרכו הכשר מהודר בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שבאל-על אף פעם אין אוברבוקינג.

הטיסות שלי באל על היו הכי גרועות.

מעדיף לשלם יותר בשביל לא לטוס באל על.

זה לא רק האוברבוקינג... הם מכרו את המקומות שלנו על הטיסה לאנשים אחרים, ובגלל זה היינו צריכים "לבקר" בקהיר...

אגב, היה גם אוברבוקינג בטיסות הישירות של אל-על לישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי דוחה, שהם פשוט מסרבים להבין שזה מקרה חד פעמי שאל-על טסה בשבת כדי להביא הביתה את כל הנוסעים אשר נתקעו בחו"ל בגלל השביתה. לחרדים לא אכפת מאנשים שבילו 24 שעות בנמל-תעופה זר, מצידם שיחכו עוד יממה, הרי לא הם ישלמו להם על השהות שם. חבורה של יצורים אנוכיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vitnir - מה איכפת לך?

הם עושים חרם - שיעשו. מה זה מפריע לך? מה אנוכי בזה?

לאל על אני בטוח שזה יפריע - כי החרדים מהווים חלק נכבד מההכנסה שלהם.

ואם יש דבר אחד בטוח - כשהחרדים מחליטים לעשות משהו הם יעשו אותו. לא חסר חברות תעופה לטוס איתן. גם אם זה אומר מבחינתם להביא קופסאות שימורים למטוס, ובקבוקי מים. מעבר לזה - יש את ישראייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...