סרטון מדהים של הופעה ברוסיה ב1991, עם PANTERA,ACDC,METALLICA ועוד! שווה לראת - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מדהים של הופעה ברוסיה ב1991, עם PANTERA,ACDC,METALLICA ועוד! שווה לראת

tnt studios

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא.

תראה את הסרט Some kind of Monster

אתה תבין הכל.

כן! אתה רוצה להגיד לי שמטאליקה של היום זה מה שהיה פעם?! פעם אני מתכוון כל מה שיצא לפני הבלאק אלבום כולל הבלאק אלבום.

וכל מה שהם אמרו בסרט הזה זה פושט BULLSHIT אחד גדול, שיפסיקו לבלבל ת'מח, הם אמרו שאת האלבום האחרון שלהם היה להם הכי קל לעשות ושהם "התחברו אליו" ומה יצא? סתם עוד איזה אלבום NU METAL כזה, איזה שטויות...

יש איזה קטע בסרט שהסולן שומע הקלטות ישנות שלו והמפיק שלהם שואל אותו משהו בסגנון:"איפה נעלם הקול הזה? איפה העוצמה שהייתה ללהקה? אני רוצה את זה חזרה" והסולן פשוט צוחק לו בפרצוף... עזוב אותך התמסחרו כמו כל להקה שמיצתה את עצמה בנושא, היה עדיף שהיו מתפרקים והיו שומרים על השם שלהם בתור אגדה מאשר לנסות לעשות משהו שנשמע כמו מטאליקה...

אבל יש להקות ויש להקות...

אה, ואם האלבום החדש שלהם הולך להשמע כמו 2 השירים החדשים שהם הוציאו עכשיו אז שיצאו לפנסיה מעכשיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לי להגיד את זה

אבל פעם הייתי חולה על מאטליקה

הבעיה שלהם התחילה לפני כ6 שנים בערך

שאז הם חשבו רק על כסף.

ומאז פשוט אני מתאכזב כל פעם מחדש.

ולכן הפסקתי כמעט לחלוטין לשמוע את הלהקה הזאת.

למרות שבזמן האחרון אני נמשך בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא.

תראה את הסרט Some kind of Monster

אתה תבין הכל.

ראית את הסרט הדוקומנטרי שהם הוציאו, על היחסים הטעונים בלהקה?

"שמעתי שהוא כזה חרא, אז אפילו לא ראיתי אותו. קירק האמט, הגיטריסט, אמר שהסיבה היחידה שהוא נעשה היא שלארס חובב , והוא רצה שזה יוצג בפסטיבל סאנדנס. האמט אמר שזה הזבל הכי גדול שהוא ראה. אף פעם לא אהבתי את מטאליקה ואת איירון מיידן. אמרתי את זה ללארס. לדעתי הוא מתופף גרוע".

http://www.nrg.co.il/online/5/ART1/515/153.html#AAAY3+AACAABrRgAAX

חחח מצטער ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...