עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מדהים של הופעה ברוסיה ב1991, עם PANTERA,ACDC,METALLICA ועוד! שווה לראת

tnt studios

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה, מישהו פה יודע איזה שירים פנתרה ביצעה בהופעה? כי הם פשוט נתנו הופעה פצצה :hat:

ובאשר למטאליקה, איזה שיר הם עשו אחרי enter sandman?

תודה :xyxthumbs:

בקשר לפנתרה אני לא יודע, כי אני לא בדיוק שומע אותם, אני רק יודע שאחד השירים זה Cowboys From Hell.

השיר שמטאליקה מנגנים אחרי Enter Sandman הוא כמובן Creeping Death האגדי מן האלבום האגדי Ride The Lightning (האלבום השני, לפני Master of Puppets), אותו שיר שאיתו מטאליקה פתחה את הופעותיה בארץ, מפני שהנושא שלו הוא מכת בכורות ביצירת מצרים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפנתרה אני לא יודע, כי אני לא בדיוק שומע אותם, אני רק יודע שאחד השירים זה Cowboys From Hell.

השיר שמטאליקה מנגנים אחרי Enter Sandman הוא כמובן Creeping Death האגדי מן האלבום האגדי Ride The Lightning (האלבום השני, לפני Master of Puppets), אותו שיר שאיתו מטאליקה פתחה את הופעותיה בארץ, מפני שהנושא שלו הוא מכת בכורות ביצירת מצרים ;)

אכן creeping death

שיר ענק ;D

תודה :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חזק אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על דימבאג דארל, אני אומנם לא אוהב את סגנון הנגינה שלו אבל הוא נחשב לאחד הגיטריסטי רוק הטובים ביותר אי פעם והוא בהחלט היה גיטריסט מוכשר וחדשני.

הוא אכן מת ב2004, אבל לא מוות טבעי - הוא נרצח על ידי מעריץ משוגע בהופעה של להקתו החדשה אחרי פירוק פנטרה - DamagePlan.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...