סרטון מדהים של הופעה ברוסיה ב1991, עם PANTERA,ACDC,METALLICA ועוד! שווה לראת - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מדהים של הופעה ברוסיה ב1991, עם PANTERA,ACDC,METALLICA ועוד! שווה לראת

tnt studios

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האלבום החדש של מטאליקה אמור לצאת מתישהו ב-2007, בשונה מהאלבומים האחרונים יפיק אותו ריק רובין (ולא בוב רוק שהפיק את כל האלבומים של מטאליקה מאז 1991) וחברת ההפצה החדשה היא Warner.

מטאליקה ניגנו לייב כבר 2 שירים מתוך האלבום, הראשון The New Song, והשני The Other New Song (כמה מקורי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האלבום החדש של מטאליקה אמור לצאת מתישהו ב-2007' date=' בשונה מהאלבומים האחרונים יפיק אותו ריק רובין (ולא בוב רוק שהפיק את כל האלבומים של מטאליקה מאז 1991) וחברת ההפצה החדשה היא Warner.

מטאליקה ניגנו לייב כבר 2 שירים מתוך האלבום, הראשון The New Song, והשני The Other New Song (כמה מקורי..)

:'(

מה זה זה? זה מטאליקה זה?!

זה יותר קרוב לנערי מקהלה בכנסייה...

יכול להיות שזה בגלל שהם הפסיקו להסניף\ לעשן\ להזריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדע, השיר השני באמת קצת מוזר

מה שכן הסולואים חזרו להיות מהירים ודומים מאוד למה שיש ב-Kill 'em All אבל השירה של הטפילד לא משהו - עדיין אלה גירסאות ראשוניות ומכאן אפשר לפתח דברים לא רעים בכלל :) אני מצפה מאוד לאלבום הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמסחרו... יש לך בכלל מושג מה זה אומר?

בתקופה שהם כביכול "התמסחרו" כבר היה למטאליקה כל כך הרבה כסף... שתאמין לי שזה לא מה שעניין אותם.

איך שאני אוהב שזורקים התמסחרו... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוועה... בחייכם ..

השאלה היא עד מתי לד זפלין והרולינג סטונס יצרו חומר חדש... אני נהנה לשמוע כל הופעה של מטאליקה מכל זמן שונה (יש לי אוסף של הופעות מכל השנים) מנגנים את החומר הישן שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמסחרו... יש לך בכלל מושג מה זה אומר?

בתקופה שהם כביכול "התמסחרו" כבר היה למטאליקה כל כך הרבה כסף... שתאמין לי שזה לא מה שעניין אותם.

איך שאני אוהב שזורקים התמסחרו... :pissed:

כן התמסחרו כדי שעוד אנשים ישמעו אותם.

הם עברו יותר לסגנון החדש של הרוק ונשמעים יותר כמו p.o.d וכאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...