Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי? - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chi Mei 22" ב2100ש"ח האם כדאי?

1_Nike_1

Recommended Posts

אם אני קונה אותו.. זה כנראה יהיה בשבוע שבועיים הקרובים.. עם כל המחשב ככה שאם אני יקח אותו אני יבדוק בשבילך לגבי כל דבר בגרפיקה משחקים סרטים אינטרנט הכל איך הוא.. וכבר יגיד לך.. ;) אתה יודע אולי עם הכרטיס GMA X3000 תומך ברזלוציה הטבעית של המסך הזה?

ומה לגבי Intel® Graphic Media Accelerator 950?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המסך הוא 16.2

הוא יתאים לך למה שאתה רוצה במיוחד סדרות וסרטים.

חסרון אחד בולט בכל המסכים הרחבים הזולים זה שאין להם PIVOT

בקשר לNEWEGG בבקשה:

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16824252006

תוכל ליראות פה את התמונות של המסך + 68 ביקורות של משתמשים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

57 מתוך 68 מביאים 5 כוכבים ו7 4 כוכבים.. נראה שכולם מרוצים ממנו.. ניראה לי זה מסך תותח :xyxthumbs:

כאן יש את כל הנתונים עלי ושאין באתר של CMV

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16824252006#spec

מזה פאנל TFT? זה בעצם TN? או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כבר כמה חודשים והוא מסך מעולה גם למשחקים (סימולטורים), אני מאוד מרוצה ממנו, באמת חבל שאין לו PIVOT אבל זה לא ממש נורא, שמתי מתחת למגש הענק שלו ספר גדול ועבה שנתן לו עוד 5 ס"מ גובה, ניתן לשנות את זווית המסך קדימה ואחורה וכדי לסובב אותו פשוט תסובב את המסך הוא בכלל לא כבד. אין למסך והפתחים למטה הם פתחי איוורור, KSP טעו שכתבו שיש לו , אין ל CMV221D .

בגדול (וזה מסך מאוד גדול) זהו מסך מצויין למשתמש הביתי המצוי: סרטים, , משחקים, הוא רחב, בהיר, חד וצבעים יפים והמחיר שלו מצחיק.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הוא במשחקים ברזולוציה 1280 אתה יכול לבדוק? וגם ב1024.. האם יש הבדל בין הרזולוציה הטבעית ל1280..?

כי במסך הזה הבנתי שלא.. ומה לגבי ה1024 אפאחד לא אמר לי אם יהיה הבדל גדול בין 1024 ל1680..

אם תוכל לבדוק לי אני ממש אשמח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bmw5,

אתה אומר דברים סתם בלי להבין...

אתה יודע בכלל אם יש הבדל במסכים?בין CMV ל-LG? אתה יודע אם הפאנל אותו פאנל? למה סתם אתה משגע בלי לדעת....??

עשית מבחנים למסכים? ראית את ההבדלים?

ואם היית קורא את הפוסט כמו שצריך היית רואה שהורדת רזולוציה מאוד חשובה לפותח התרד.

סתם לדבר..... :nixweiss:

אגב, למרות שכבר אמרו: אין למסך .

בנוגע ל-1024... יש הבדל כבר אמרתי.. זה ברור שיהיה, העיניין שבמסכים אחרים המדוברים ההבדל גדול יותר.

בנוגע להבטחתי לצילום ... (היום אחרי העבודה... 8/9... בערב)...

אגב לקוח קנה את האסוס (אצלנו בחנות) והיום אני אבדוק אותו ואתן חוות דעת רצינית... ככה עם כרטיס מסך רציני וכו'....

בנוגע לאחריות...

מקור מסויים אמר לי אתמול שבגלל הגדילה העצומה של הרכישות האחריות תהיה גם למי שיש לו 5 פיקסלים כמו שציינו כאן (אין לי כוח לבדוק מי),

בנוסף הם צופים כבר בקרוב לבצע אחריות מ-3 פיקסלים.

כששאלתי מה תהיה האחריות לאלה שדקנו קודם השינוי, נאמר לי שהם ממש לא יהיה קטנוניים זה לא מפריע להם ברגע שהם מגיעים להסכם מסויים...

השיחה הייתה הרבה יותר מפורטת אבל.. אין לי כוח להקליד וגם כבר אותותו צריך לזוז לעבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את המסך, אישית אני לא הכי מרוצה

זה אחרי שכבר החליפו לי אחד ב KSP, היתה לו בעיה של תאורה חזקה בקצה המסך

וזה שקיבלתי פחות מוצלח בצבעים מהקודם, אבל אין לו את הבעיה הזאת

כדאי לחכות ל 22" של Viewsonic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אבל איך מתרגלים ממסך 17 אינץ CRT שהוא לא רחב, למסך 22אינץ' LCD רחב..? אני מניח שמתרגלים

אבל זה לא מציק בהתחלה? הרי התמונה היא זהה רק שהיא מתוחה לצדדים לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרי התמונה היא זהה רק שהיא מתוחה לצדדים לא?

למה מתוחה? פשוט רואים יותר לצדדים אבל האייקונים והכתב והכל נראה רגיל לא מתוח או מוזר..

ובכלל רחב יהיה מצויין לסרטים ומשחקים שזה בעצם רוב השימושים שלי.. לגרפיקה זה גם טוב? או שפשוט לא מזיק?

ואנשים אומרים שרחב לא טוב לאינטרנט וטקסטים למה זה?? הרי ככה אפשר לפתוח 2 דפי ביחד ורואים אותו הדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...