הספקים הממולצים לפי Silent PC Reviews - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הספקים הממולצים לפי Silent PC Reviews

tmpusr

Recommended Posts

שים לב שהסיסוניקים למניהם שקטים בדיוק כמוהו אבל גם איכותיים יותר.

בכל מקרה הם הציגו שם את ה-NOISETAKER שכמעט אף אחד לא ממליץ עליו בפורום עד כמה שידוע לי,רובם הולכים על הליברטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב שהסיסוניקים למניהם שקטים בדיוק כמוהו אבל גם איכותיים יותר.

בכל מקרה הם הציגו שם את ה-NOISETAKER שכמעט אף אחד לא ממליץ עליו בפורום עד כמה שידוע לי,רובם הולכים על הליברטי.

ה-CROSAIR מיוצר ע"י SEASONIC כך שהוא איכותי באותה מידה. הסיבה שהוא מדורג גבוה יותר נעוץ באופיין הרעש שלו שמתחיל לטפס רק מעל 300W ואילו של ה-SEASONIC מתחיל לטפס כבר ב-200W. תקרא לעומק את הסקירות ותראה את ההבדלים. גם בהספקים גבוהים יותר הוא רועש בכ-10DBA פחות מה-SEASONIC.

גם לגבי הליברטי - בסקירה שלו הוא קיבל ביקורות לא טובות (מבחינת הרעש בעיקר) ולכן הוא אינו ברשימה כלל! תקרא את הסקירה ותראה. זהו ספק באיכות מצויינת עם נצילות גבוהה - אבל רועש יחסית לאחרים שהוזכדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OCZ מסוימים (ספציפית PowerStream) מיוצרים ע"י ToPower

ועדיין ToPower מייצרים ספקים בינוניים תחת המותג שלהם

העובדה ש-SeaSonic מייצרים ספקים ובין היתר גם ל- לא אומרת שהאיכות של אחד מעידה על השנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין את האתר-הליברטי שלי שקט כמו ינשוף-גם שניתקתי את כל המאררים במארז כשהוא סגור לא שומעים אותו ביכלל

מעניין -אולי אני לא שומע טוב- ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שה-Antec מיוצר ע"י SeaSonic, אבל בשביל לענות על זה צריך לבדוק את ה-UL שלו

ה-SeaSonicים יהיו תמיד ספקים שקטים יותר

אם כבר אז תשווה ל-SeaSonic S12 380W

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4691

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שה-Antec מיוצר ע"י SeaSonic, אבל בשביל לענות על זה צריך לבדוק את ה-UL שלו

ה-SeaSonicים יהיו תמיד ספקים שקטים יותר

אם כבר אז תשווה ל-SeaSonic S12 380W

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=4691

3

ורק תוספת של עוד כ-16 ש"ח כבר מביאה אותנו לליברטי 400W של Enermax

http://www.iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1620&Pname=ENERMAX

אז מה עדיף למשתמש שרוצה להשתמש בכרטיס מסך כגון 7600GS עם פאסיבי לקחת ליברטי בעל סיבולת גבוהה או S12 380W חרישי יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה ש-SeaSonic מייצרים ספקים ובין היתר גם ל- לא אומרת שהאיכות של אחד מעידה על השנייה

ליאור מאמר שקראתי ביעתון כלכלה עזר לי להבין משהו

תיראה זה שמיפעל מייצר סוגים שונים של מוצרים זה לא אומר שהם עוברים את אותם תהליכים ושהם מקבלים את אותם רכיבים

ד"א זה נכון כימעט לכל דבר וניראה לי שגם לספקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היום יש לי 7600GT ובעוד שנה אני אקנה 8800 האם ה-SeaSonic S12 380W יחזיק אותו ?

או שעדיף מראש לקנות ליברטי 400 או אולי SeaSonic S12 430W ?

יכול להיות שכן למרות שזה לא בטוח

מה שבטוח שעדיף לך כנראה לקנות ספק טוב יותר עם הכרטיס מסך

כלומר זה אם לא תהיה כבר סדרה 9000

link=topic=222532.msg1962040#msg1962040 date=1165590882]

ליאור מאמר שקראתי ביעתון כלכלה עזר לי להבין משהו

תיראה זה שמיפעל מייצר סוגים שונים של מוצרים זה לא אומר שהם עוברים את אותם תהליכים ושהם מקבלים את אותם רכיבים

ד"א זה נכון כימעט לכל דבר וניראה לי שגם לספקים

זה בדיוק מה שאמרתי (בלי ההסבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה ש-SeaSonic מייצרים ספקים ובין היתר גם ל-Corsair לא אומרת שהאיכות של אחד מעידה על השנייה

ליאור - נראה כי הספקים זהים הלכה למעשה לפי הסקירה - מהבחינה הטכנולוגית. ציטוט מהסקירה:

It look virtually identical to the latest Seasonic S12s, with the exception of the black color of the heatsinks

ההבדל הוא בעיקר באופיין הרעש שלהם, שם יש יתרון ברור ל-HX כי הוא נשאר ב-22DBA עד 300W וגם אח"כ עולה באופן מתון יותר.

אפילו ב-400W הוא רק ב-29DBA כשה-S12 מגיע כבר ל-36DBA.

תקרא פה: http://www.silentpcreview.com/article692-page3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה זאת מילת המפתח

לא אני ולא אתה וגם לא SPCR יודעים איזה בדיקות עוברים הרכיבים שנכנסים לספק X והרכיבים שנכנסים לספק Y

זו כבר פראנויה ;)

איזו סיבה בעולם יש לקרוסייר לקנות מסיסוניק ליבת ספק איכותית פחות? אפשר להגיד שזה בגלל הכסף אבל אז הם לא היו בוחרים בסיסוניק ממילא...

קרוסייר מנסים (בהצלחה רבה) להתברג בטופ של הספקים וכפי שכל הסקירות המקצועיות מראות הם אינן נופלים בדבר מהסיסוניק, ודאי לא באיכות הטכנולוגית.

בסקירה של SPCR מתייחסים גם לאיכות הספק ולא רק לכמה הוא רועש ולטענתם לפחות מדובר ברמה טכנית זהה לסיסוניק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...