*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4* - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4*

a12beat

Recommended Posts

פסיכו שמיכו ,אני הייתי מגיע גם אם לא היה לי רגליים (חוצמזה נורא רציתי לשמוע את ה- 650 אני חושב לקנות אותם)

ולגבי עניין ההתמכרות לא סתם משפט הפתיחה לאנשים חדשים בפורום הייד פי זה -Welcome to Head Fi - sorry about your wallet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראה...על איכות אני מוכן לשלם, כבר ביצעתי זאת בעבר.

השאלה שלי האם להתחיל באוזניות יותר טובות או מגבר קודם ?

פשוט אני לא מבין במגברים וכל תחום האוזניות קצת חדש לי...יש לי בסה"כ 457.

למרות שאני מרוצה מהן מאוד (במיוחד מהבאס העשיר והמדוייק) אני רוצה להיתפתח יותר בכיוון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלא אומרים שבחו של אדם בפניו אבל...

אנשים אני רק רוצה שכולכם תדעו שאנטולי אחד האנשים שיותר תורמים פה לקהילה ואני יכול להגיד מנסיון אישי שהוא תמיד שמח לעזור (גם בפרטי).

אני "שגעתי" אותו בפרטי והוא תמיד עזר לי באופן מקצועי ונחמד ואף פעם לא דיבר אליי מגבוהה אפילו שאני לא מבין בסאונד כל כך.

אנטולי באמת תודה! :yelclap:

עכשיו בנושא אחר....ברגע שיהיה לי תקציב אני אפתח ת'רד כמו שהצעת,תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

טוב אנשים, בא לי לארגן עוד איזה עוד שבועיים ככה.

מה ששונה יהיה הפעם לפחות מבחינתי הוא שה-K340 יהיו משודרגות לגמרי (הכבל כבר בדרך), אני אביא כנראה מנורה או שתיים אקסטרא למגבר (גם אם לא נצטרך), ואולי עוד משהו (עוד נראה :)).

השאלה עכשיו היא האם יש היענות או לא, ואם כן, האם יש מישהו שיכול לסדר לנו מקום להתארגן בו? אין לי בעיה לעשות אצלי, רק שאצלי אם עושים זה בחדר ואז יהיה מקום רק ל-5-6 אנשים שזה נראה לי לא מספיק.

שי, אתה יכול בבקשה לערוך את הכותרת של הדיון המקורי ככה שאנשים יהיו ערים לפוסט הזה? משהו בסגנו של "מפגש שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4".

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה כן, למקרה שלא ציינתי לפני זה. נא לפנות אליי בפרטי.

אני מניח שאני/שי/אלכס/דימה בטוח שם. אני מקווה שגם רפי/ענאן יצטרפו אלינו. אז כל המעוניין כרגיל, לפנות אליי בפרטי ולצרף מה אתם יכולים להביא במידה ואתם באים (אנשים עם ציוד יקבלו עדיפות על פני אנשים בלי ציוד כמובן). כמו כן, במידה ויש למישהו מקום למפגש אשמח לשמוע גם על זה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח להגיע, אם תרצו יש לי אולי אפילו אפשרות לארח (שביקשתי מההורים שלי לא נתקלתי בסירוב, מה שהפתיע אותי לגמרי...אני מניח שזו העובדה שהם סומכים על אנטולי... P= ).

אני חי בתקווה שאני אזמין את האוזניות כבר בימים הקרובים (צריך לתאם עם ההורים שלי ועם אנטולי...הכסף יגיע אליי בעוד כבערך יומיים), אבל אני לא יודע כמה זמן יקח להם להגיע :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממממממממ!! :xyxthumbs:

רק שאצלי אם עושים זה בחדר ואז יהיה מקום רק ל-5-6 אנשים שזה נראה לי לא מספיק.

Anatoli.

יפה מאוד נירה לי שאחרי משפט כזה ההיאנות ממש תגדל :xyxthumbs: :xyxthumbs: :yelclap: ;D

יפה מאוד אנטולי יפה מאוד :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...