*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4* - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*מפגש אוזניות שלישי, מי רוצה להגיע? עמוד 4*

a12beat

Recommended Posts

אהלן רפי,

ה-A900 הרבה יותר נוחות מה-5000. הן פשוט גדולות יותר, ורכות יותר. למען האמת, גם איכות הבנייה שלהן טובה יותר. כששמתי את ה-5000 על הראש הן חרקו, ה-900 לא.

ה-900 לא מתקרבות ל-340 במיד, שום אוזנייה לא. גם ה-595, גם ה-580, גם ה-225, וגם ה-880. למעשה, האוזנייה היחידה ששמעתי שהיא ברמה של ה-340 היא ה-5000, אשר נשמעת שונה קצת, אך היא בהחלט יכולה להתחרות ב-340 בתחום של הפירוט. כמובן שזה היה עם 340 פצועות ובלי מודים :) עוד מעט, חכה, הכל יהיה טוב ;D

ד"א, לא חבל לבזבז כל כך הרבה כסף בשביל שלארי יעשה לך כאלה מודים לאוזניות? ??? אתה הרי יודע בדיוק כמוני שהוא גונב כסף. עושה אותם הדברים שיעלו לך 50 דולר ולוקח לך 500דולר, בזבוז.

וד"א, ה-650 לא הרבה יותר טובות מה-580 (שהן אותה האוזנייה כמו ה-600). תשמע קודם אותן, ותחליט אם זה בכלל בשבילך. כי ממה שזכור לי לא אהבת אותן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, תודה לשי על האירוח המעולה - אכן מתחרה ראוי לאנטולי. ;D

היה איכותי בהחלט ובעיקר מהנה בגלל האנשים, למרות שהפעם היינו טיפה יותר רציניים בקטע של האזנה לאוזניות.

אנטולי ביצע שינוי בשפורפרות במגבר שלו והחליף את מתג הווליום לאיזה שטות כזאת עם משהו "מודלרי"(או מילה דומה) שאותי אישית סיבך עם צירוף ההצהרה שזה "אותה עוצמה כמו לפני זה". אותו המגבר(Darkvoice) עם הA900 וה1212M ניראה לי השילוב שהכי אהבתי בכל המפגש הזה. הLittle Dot גם הרשים אותי בפירוט ובעוצצמת הגברה, כשליבי נוטה יותר לכיוון הגרסא של שי (ה++ כמדומני).

מה555 התרשמתי בהתחשב במחיר שלהן הן נתנו תמורה טובה בהחלט. ה595 היו אכן דומות ל555 עם פירוט יותר טוב ובאס יותר "הדוק" והיו טובות במוזיקה בסגנון רוק מתקדם - לפחות עם הDarkvoice.

הסיכום של המפגש עם ארוחה קלה היה סיום טוב, אם כי אני עדיין חושב שהם צריכים להוסיף אופציה להמבורגר מעל 300 גרם לגברים רעבים במיוחד שלא יצטרכו אחרי זה לגנוב צ'יפס מחבריהם לשולחן.

ושי, תחליף כבר את המוזיקה שלך לFLAC! אם אתה רוצה, לפעם הבאה אני יכול "לסדר" לך קצת.

והאוזניות של אלכס שאין לי מושג מה הם היו ( :silly: ).

היה גם את הטרנזיזטור של אלכס ששוב אני מקפח אותו וממש לא זוכר מה הוא היה :silly:

בתחילת התראד יש רשימת ציוד. מתוך הציוד הזה אתה מוריד את אלא שאתה מזהה וכך אתה מגלה את מה שאתה לא מזהה.

זה ניקרא: Process of elimination (רק בקול הזה שאנטולי מחקה אותי).

בכל מקרה, שלי זה:

beyerdynamic DT931

Corda HA-1 based DIY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוקא מהצליל של ה- a900 לא כזה התלהבתי,(אם כי לא יצא לי לבחון אותם ברצינות)אבל מבחינת איכות בניה ,יופי,נוחות ..פשוט חבל על הזמן.

הכבל של האוזניות הזה נראה כי הוא הוחלף לאיזה משהו יקר ,והוא stock ,אהבתי איך שלא צריך לכוון את הגודל שלו לראש יש לו שיטה לכיוון אוטומטי.

בקיצור ה-- אוזניה למתחיל בתחום.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שהיו לו ה-A900, אני חייב לציין שעצם העובדה שמדובר באוזנייה נוחה מאוד, בנויה בצורה איכותית מאוד, יפה מאוד, ועם כבל איכותי עם מתאם מעולה, כבר תורמות משמעותית. כמובן שבסופו של דבר הצליל חשוב יותר מהכל. אז נכון, אני התקדמתי מה-A900 דווקא בגלל שהחלפתי את ההעדפות שלי בכל הנוגע למוזיקה ועכשיו אני שומע בעיקר קלאסית רוק מתקדם וג'אז, ולצורך זה ה-A900 לא הכי טובות, ה-K340 טובות הרבה יותר. אבל בתור All-round ה-A900 היא האוזנייה הטובה ביותר שנתקלתי בה עד כה. יש לה באס עם נפח, עומק, פאינצ'יות מעולים, ודיוק ופירוט טובים בבאס (עם העוצמה שיש להן בבאס, כל אוזנייה גם ב-1000$ לא תהייה מדויקת ומפורטת ביותר). המיד שלהן נעים ומפורט, והגבוהים מאוד יפים וברורים. עכשיו, אחרי שהיו לי ה-K340 אני כבר מבחין הרבה יותר בקלות במחסור הקל במיד, וברזוננס שנוצר בגבוהים, אך לעומת אחרות במחיר שלה, ה-A900 היא מתמודד יציבה וטובה. שוב, לדעתי, מדובר באוזנייה הטובה ביותר למי שמחפש אוזניה all-round או שרוצה להתחיל בתחום האוזניות האודיפיליות ועוד לא החליט לאיזה כיוון בדיוק הוא הולך מבחינת אופי הצליל.

ד"א, אני מקווה שהדיבורים הרבים על ה-A900 ימשכו את ענאן להגיב גם כן ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז קודם כל אני חייב לאמר שהיה ממש אחלה וממש כיף. בעיקר המפגש עם האנשים עצמם. יופי של אירוח שי!

היה בהחלט נחמד להקשיב לציוד שהיה שם ולהשוות בין האוזניות והמגברים השונים. אם כי לצערי יש כמה דברים שלא הספקתי לעשות.

הנה כמה מהמסקנות שלי:

-HD555 לא רעות כלל, ובהחלט דומות ל-HD595 בצלילן, אם כי לא כמו שנוהגים להגיד כי "ה-555 הן 90% מה-595". ניתן בהחלט להבחין כי ה-595 יותר צלולות ונקיות, וכך גם הבאס בהן מעט חלש יותר אך מדויק יותר ופחות מרוח.

-ה-931 של אלכס בהחלט חביבות מאוד שדווקא הרשימו אותי בכמה קטעים, אך באחרים היו מעט צרמו וצלילן מעט לא אמיתי או אולי לא מפורט מספיק. למשל בפריטות גיטרה ברקע עלולים לשמוע רק את הפריטות ללא המשך צליל רעידת המיתר. (איך קראת לזה אנטולי?)

-ממה שהספקתי לשמוע, התברר לי שמלבד השם הכתוב "LITTLE DOT 2" אין כמעט דמיון בין ה-LD2 לבין גרסת ה ++ שלו. בהחלט לא יהיה מוגזם לאמר כי אלה שני מגברים שונים ממש ולא אחד שדרוג שלי השני. אולי ה-LD2+ הוא שדרוג של ה-LD2 הרגיל, אך לא ה-LD2++. לסוג מוזיקה כגון רוק ומטאל ה-LD2 התאים לי יותר, אם כי לא רוצה להשוות יותר מדי כי לא יצא לי לשמוע אות ה ++ לעומק ובטח שלא ראש בראש עם הל-LD2 שלי.

-אני חייב לציין שמבין כל האוזניות אהבתי הכי הרבה את ה-A900 שלי. כמובן שאני לא מדבר כאן על ה-K340 כי זו אוזניה ברמה מעט אחרת, מה גם שאותה לא יצא לי לבדוק בצורה טובה בסגנונות מוזיקה אחרים יותר רועשים שאני שומע עם הטכניקה שלי.

-ה-A900 החלט מעולות כאוזניות all round וגם מאוד טובות להתחיל איתן אם מחליטים להשקיע. (למרות שאני התחלתי עם SR225)

-הגעתי למסקנה גם שאני חייב 1212... ;D

וזהו בנתיים...היה ממש כיף. אני אוסיף בהמשך דברים שאני אזכר בהם או שאין לי כוח לכתוב עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתפרץ לדיון אבל....

עד היום היו לי אוזניות ב-50 שקל ששמעתי דרך SB LIVE DIGITAL,לפני חצי שנה בערך קיבלתי אוזניות של דגם 437

שעולות בערך 25$ב- ואני ממש מתפעל מהאיכות שלהם, וממש קשה לי לדמיין איך נשמעת דרך מגבר ואוזניות כמו שאתם משתמשים... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לדעת פשוט תבוא למפגש הבא ... כי לתאר לך צליל חם, יכולת דינמית טובה ,בסים חזקים , מיד באס מאוזן , מפורטות ומגבר מנורות שמוסיף נפח !...

בקיצור קצת קשה לומר לך את כל זה פה בלי שתשמע ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל אם אתה בן אדם שהזיקה שלו לאיכות הזאת לא מתפתחת ללא קשר ואתה מרוצה ממה שיש לך אז אני מאוד ממליץ לך לא לבוא כי זה עוד ירוקן לך את כל הכיסים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...