אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף - עמוד 7 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף

Rrafi

Recommended Posts

לא :-\ אבל ממה שהבנתי למשתמשים כמונו זה לא יעזור הRAID 0.. ולא כדאי בכלל RAID אם אתה קונה כונן במיוחד רק אם יש לך אחד כבר בבית במשחב הישן או משהו.. לפחות ככה אמרו לי בפורום הכוננים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא :-\ אבל ממה שהבנתי למשתמשים כמונו זה לא יעזור הRAID 0.. ולא כדאי בכלל RAID אם אתה קונה כונן במיוחד רק אם יש לך אחד כבר בבית במשחב הישן או משהו.. לפחות ככה אמרו לי בפורום הכוננים

תמיד טוב שיהיו 2 (פיזים) לגיבוי, יש אנשים שזה מאוד חשוב להם. לי כעת יש כונן אחד מפוצל ל-2 אבל אני מעדיף 2 כוננים נפרדים עדיין, במיוחד לאור האפשרות לעשות RAID אבל הלוח שלי 945 לא תומך...בעסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה אתה ואבא שלך 80GB לגיבוי זה מה שאני מתכוון לעשות.. ואז זה גם אתה יכול לקחת מלא וכל מיני דברים מחברים.. יותר עדיף מRAID..

אבל גם עולה קצת יותר..

קצת הרבה יותר xD.

ד.א. למה כתבת אני ואבא שלי? ;D כי זה יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, בגלל שאתה לוקח E6600 אתה לא בדיוק תצטרך לשדרג למרובעי ליבות כי עד שיצא משהו ממש יותר טוב זה כבר יהיה 6 ליבות או משהו ולא שווה לך לשדרג מהמעבד הזה לדעתי. וגם לשימושים שלך בכלל לא צריך 4 ליבות.

מחירים בסביבות 200 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון איפה להכניס עוד 200 ש"ח?

אולי תקח בהם זיכרונות יותר איכותיים של GEIL או GSKILL.

שוב, אין לך צורך ב 965.

או שאתה יכול לקחת עוד כונן למקרה שתרצה להעתיק דיסקים או שאחד יתקלקל (זה מה שאני עשיתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1804

לוח אם:

GA-945P-S3-RH ¤582

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤2841

דיסק קשיח:

250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA150 - RAID 24/7 ¤500

צורב DVD:

DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤210

זיכרון:

TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL5 ¤1197

מארז:

3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ¤881

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤436

נכון המפרט שעשיתה בשבילי ^^^^^^^

עם אתה יכול לסדר לי את זה כמו שצריך ותוסיף את ה200 ש"ח לכרטיס .(ובלי צורב :P)

ואוי אתה לא יודע אך אתה עוזר לי תודה רבה רבה רבה .!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת בסוף על המפרט שלי. אחלה! ;)

הנה תחליף לזכרונות האלה, רק שזה עוד 300 ש"ח לא נורא:

GEIL 2048MB (1024MB X2) 667MHz DUAL CHANNEL KIT WITH COOLING CL-4-4-4-12

http://iqpc.co.il/Home/showItemMenu.asp?id=1863&Pname=GEIL

בשביל מה לזרוק 300 שקל לפח. הוא לא מתכוון לעשות OC וגם הזיכרונות האלה לא יותר טובים ממה שהוא לקח לOC.

אז מאיזה סיבה הוא צריך אותם בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תיקח ליברטי 500W, אני לא חושב שה 400 יחזיק וגם אם כן עדיף ללכת על 500 כדי להיות רגוע

אני קניתי מפרט דומה לשלך (רק עם כרטיס מסך פחות טוב ולוח אם וזכרונות טובים יותר) ובכל זאת לקחתי ליברטי 500W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה לזרוק 300 שקל לפח. הוא לא מתכוון לעשות OC וגם הזיכרונות האלה לא יותר טובים ממה שהוא לקח לOC.

אז מאיזה סיבה הוא צריך אותם בדיוק?

הם כן יותר טובים כי יש להם CL4 ולא CL5 (אני יודע שזה הבדל ממש קטן אבל עדיין הבדל) וגם הם מחברה יותר טובה שיישמרו יותר טוב מהטווינמוס במיוחד עם .

וחוץ מזה לעשות OC קטן לזכרונות זה ממש לא בעיה לבצע (לא צריך בקרה בשביל זה) ובמיוחד כשיש .

על מה היית מציע לו להוסיף 200 ש"ח?

לספק הוא לא צריך יותר. אם הוא רוצה אפשרות לשידרוגים עתידיים או להוסיף מאוורר או משהו אז שיקח 500W.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...