אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף

Rrafi

Recommended Posts

אני אישית חושב שאם יש לו (או יהיה לו) מסך שיותר גדול מ19 אינטש אז שישדרג את הכרטיס מסך

לx1950xt 256 או כמובן ל8800GTS (שהוא יותר יקר ולדעתי לא שווה את המחיר)

הייתי עכשיו קונה לוח אם 945-s3 יחד אם 6400 (אתה לא צריך מעבד יותר חזק מ6600)

ויחד אם האוררה של ואם 8800GTS שיכנס בקלות לתקציב(בהנחה שאתה לא מתכוון לעשות OC)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה לא רוצה לחכות הנה משהו טוב במחיר הזה:

מעבד:

INTEL 2 DUO S775 2.4GHz(E6600) 1066MHz/FSB 4MB - BOX ¤1804

לוח אם:

GIGABYTE GA-945P-S3-RH ¤582 הייתי לוקח את גירסת 965

כרטיס מסך:

LEADTEK PCI-EX WINFAST GeForce PX8800GTS TDH 640MB GDDR3 320 BIT TV/O DVI - DX10 - RETAIL ¤2841

דיסק קשיח:

WD 250GB 16MB SATA2 7200 RPM - ATA150 - RAID 24/7 ¤500

צורב DVD:

LG DVDRW GSA-H10N DOUBLE LAYERED X16 - BLACK - BULK ¤210

זיכרון:

TWINMOS 2048MB (1024X2) 667MHz CL5 ¤1197

מארז:

3D AURORA 570 - BLACK/SILVER - GZ-FA1CA ¤881 ופה הייתי יורד למשהו יותר "נורמלי"

ספק כוח:

ENERMAX LIBERTY 400W - ELT400AWT ¤436 הייתי לוקח 500W ל

מחיר סופי לאחר הנחה: ¤8361 (שווי ההנחה: ¤90)

אתה יכול לרדת במעבד אם זה חורג מדי ל E6300 במידה ואתה לא OC.

תתחדש

לדעתי קנייה של 8800GTS לטווח ארוך שווה ביותר.

אתם לא צריכים לבזבז עכשיו כסף על כרטיס ביניים וגם על עוד אחד בעתיד.

אין לכם מושג כמה יצרכו הכרטיסים שיבואו עוד חצי שנה/שנה. (אולי הוא יצטרך להחליף ספק חזק?)

למה לחכות ל R600? לראות אותו במחיר מופקע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי לוקח את גירסת 965

למה?

ופה הייתי יורד למשהו יותר "נורמלי"

ממה שהבנתי רוב המארזים הנורמלים לא נכנס להם כרטיס 8800..

הייתי לוקח 500W

למה?

אתם לא צריכים לבזבז עכשיו כסף על כרטיס ביניים וגם על עוד אחד בעתיד.

אין לכם מושג כמה יצרכו הכרטיסים שיבואו עוד חצי שנה/שנה. (אולי הוא יצטרך להחליף ספק חזק?)

ואין טעם גם לקנות כרטיס 8800 כששום משחק בחצי שנה+ הקרובים לא יתמוך בDX10..

ולגבי ספק.. כל עוד הכרטיס יצרוך 72W מעל הGTX זה יהיה בסדר.. ואנ ילא מאמין שזה יצרוך מעל..

חוצמיזה שאז כבר יהיו כרטיסים ב2000 שקל תומכי DX10 ולא יצרכו מלאמלא חשמל כמו ספינות הדגל של ATI וNVIDA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אל תתיחסו לתיקונים,המפרט של BEAR CUB אחלה.

ולמה לו לבזבז עכשיו כ 500-1000 על הכרטיס ועוד כ 2500+ עוד חצי שנה? זה יוצא מחיר כמו 8800GTX.

כשיצאו DX10 הוא גם יוכל להנות ממנו ולא יצטרך להתרוצץ פה בפורומים איזה כרטיס עכישו לקחת וכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי המפרט שלי מככב :hi:

וכמו ש TERJEN אמר, אם עכשיו יקנה משהו בינים ב 900 ש"ח נניח, עוד חצי שנה נניח ה GTX יעלה במקום 3800 קשה לי להאמין שפחות מ 2500.

אז הוא חסך אולי 300 ש"ח אבל נדפק חצי שנה עם כרטיס מסך פחות טוב שלפי דעתי לא שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חשבתי על זה לעומק.. ודווקא אתם די צודקים..

זה לא יוצא משתלם לקנות למשל כרטיס ב800 שקל עכשיו ועוד שנה- כרטיס GTS למשל שיעלה בטח 1800 ככה ואז זה כבר יוצא בערך כמו הGTS של היום ויכלת במקום לקנות עוד שנה אותה לקנות אותו עכשיו וזה יצא אותו כסף.. כנ"ל לגבי הGTX

אבל תסכימו איתי שהGTS GTX לא משתלמים ויקרים וזה קצת שיגעון לקנות כרטיס מסך ב3700 שקל..

אז אני לאיודע מצד אחד זה לא משתלם לקנות את הכרטיסים האלה מצד שני אם לא תקנה אותם ותקנה כרטיס ביניים ואז את הכרטיס בעתיד זה אפיל ואולי פחות משתלם מלקנות ישר את הכרטיס.. ככה שבכל המקרים זה לא הכי משתלם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חשבתי על זה לעומק.. ודווקא אתם די צודקים..

זה לא יוצא משתלם לקנות למשל כרטיס ב800 שקל עכשיו ועוד שנה- כרטיס GTS למשל שיעלה בטח 1800 ככה ואז זה כבר יוצא בערך כמו הGTS של היום ויכלת במקום לקנות עוד שנה אותה לקנות אותו עכשיו וזה יצא אותו כסף.. כנ"ל לגבי הGTX

אבל תסכימו איתי שהGTS GTX לא משתלמים ויקרים וזה קצת שיגעון לקנות כרטיס מסך ב3700 שקל..

אז אני לאיודע מצד אחד זה לא משתלם לקנות את הכרטיסים האלה מצד שני אם לא תקנה אותם ותקנה כרטיס ביניים ואז את הכרטיס בעתיד זה אפיל ואולי פחות משתלם מלקנות ישר את הכרטיס.. ככה שבכל המקרים זה לא הכי משתלם..

אני הייתי אומר שמאוד מומלץ לכל מי שיש לו תקציב מעל 7K למחשב (בלי מסך וציוד הקפי) לקחת 8800GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשרשמתי 3700 התכוונתי לGTX*

אממ ניראה לי שהכי כדאי לעשות ככה..

כל מי שבאמת התקציב שלו גדול להכניס לו GTS אין טעם ליותר.. מי שיש לו אבל מסך עם 1600 רזולוציה ויותר לקחת כבר GTX

ולדעתי מי שהתקציב שלו נמוך.. ולא נכנס לו GTS אז שיקח כרטיס עד X1950PRO את הכרטיסים שעולים יותר ממנו ולא תומכים DX10 כבר לא שווה לקנות

כמובן שלאנשים כמוני(אני מתכנן עכשיו לקנות מחשב) אבל שאין להם את הכסף כרגע לGTS ויכולים להרוויח אותו בעתיד

עדיף לקנות כרטיס כמה שיותר זול לביניים ולשדרג כשיהיה את הכסף..

אבל בכלל למי שיכול לחכות עדיף לו לחכות.. 2700 ומעלה לכרטיס מסך זה יקר=/

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אל תתיחסו לתיקונים,המפרט של BEAR CUB אחלה.

ולמה לו לבזבז עכשיו כ 500-1000 על הכרטיס ועוד כ 2500+ עוד חצי שנה? זה יוצא מחיר כמו 8800GTX.

כשיצאו DX10 הוא גם יוכל להנות ממנו ולא יצטרך להתרוצץ פה בפורומים איזה כרטיס עכישו לקחת וכל זה.

נכון עוד שנה הוא יסים 2700 שקל רק שעם הכרטיס החדש שעלה לא יספור את ה GTX וגם יחזיק יותר. ובשני המקרים הוא שילם אותו הדבר.

אז מה עדיף לקנות GTX שגם ככה אתה לא משתמש בו (וגם לא בGTS). או כרטיס שיחזיק אותך שנה בכיף ואז לקנות שיהיה מבחר גדול וכרטיסים הרבה יותר חזקים.

מה שכן אפשר לקחת ספק יותר חזק כדי לחסוך לעתיד כאן אני מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון עוד שנה הוא יסים 2700 שקל רק שעם הכרטיס החדש שעלה לא יספור את ה GTX וגם יחזיק יותר. ובשני המקרים הוא שילם אותו הדבר.

אז מה עדיף לקנות GTX שגם ככה אתה לא משתמש בו (וגם לא בGTS). או כרטיס שיחזיק אותך שנה בכיף ואז לקנות שיהיה מבחר גדול וכרטיסים הרבה יותר חזקים.

מה שכן אפשר לקחת ספק יותר חזק כדי לחסוך לעתיד כאן אני מסכים.

כמה אתה חושב שיעלה GTX עוד חצישנה-שנה? 2700? אם הוא קונה עכשיו אותו במקום לקנות כרטיס בינים זה כמעט יתקזז+בזמן של השנה הנוכחית נהנה מאיכות טובה במשחקים.

חוץ מזה לך תדע עד כמה יהיו כרטיסים יותר טובים עוד חצי שנה מהGTX וכמה הם יעלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכלל לא אמור לצאת כרטיסים יותר חזקים מהGTX בשנה הקרובה.. זה ספינת הדגל הוא אמור להיות הכרטיס החזק ביותר בסדרת ה8X00

אז איך אתה אומר

נכון עוד שנה הוא יסים 2700 שקל רק שעם הכרטיס החדש שעלה לא יספור את ה GTX וגם יחזיק יותר.

הרי לא יצא כרטיס חזק ממנו בזמן הזה.. ואם יצא כבר סדרת 9X00 שאני ממש לא מאמין שהיא תצא עד אז שוב הכרטיסים יעלו 3700 שקל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...