אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה ליקנות מחשב 8 וחצי אלף

Rrafi

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל לא אמור לצאת כרטיסים יותר חזקים מהGTX בשנה הקרובה.. זה ספינת הדגל הוא אמור להיות הכרטיס החזק ביותר בסדרת ה8X00

אז איך אתה אומר הרי לא יצא כרטיס חזק ממנו בזמן הזה.. ואם יצא כבר סדרת 9X00 שאני ממש לא מאמין שהיא תצא עד אז שוב הכרטיסים יעלו 3700 שקל..

מה אתה עושה צחוק תגיד לי. לפני שנה איזה כרטיס היה הכי חזק. תגיד לי אתה ושנה לפני איזה כרטיס זה היה.

הR600 הולך להיות הרבה יותר טוב מה GTX.

בכל מקרה אין לו בכלל מסך שצריך את הכרטיס הזה אז ממה בדיוק הוא יהנה.

תחשוב שיש לך מסך 20" הרזולוציה שלך היא 1280X1089. גם אם יש לך GTX ב וגם אם יש לך X1950PRO אתה לא תרגיש הבדל אפילו קטן ביותר באף משחק. למה כי מעל 30 FPS המשחק רץ חלק. אז בוא תגיד לי למה לשים עכשיו כסף על משהו שאתה לא צריך בכלל.

באמת שאני לא מבין מה קשה כל כך לכם להפנים. אני לדוגמא יכול לקנות GTX עד שיצא ה R600. המסך שלי מגיע לרזולוציה של 1920X1200 כלומר אני צריך כרטיס חזק. אבל מה ה X1950XTX מריץ הכל חלק וגם אני מאמין שה X1950XT יריץ את זה חלק (עוד לא בדקתי) אז למה שאני אקנה כרטיס שאין לי צורך בו ?? מה כדי להראות לכולם שאני מגיע ל 20000 ב3DMARK06.

לרב אתה ממליץ לא לקחת E6600 אלא E6400 כי הם מגיעים לאותם תוצאות וזה ביזבוז כסף אז למה אני לא מצליח להבין אתה רוצה להגיד לאנשים לזרוק 1000 שקל לפח סתם אם לא יותר?? ?? ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה עושה צחוק תגיד לי. לפני שנה איזה כרטיס היה הכי חזק. תגיד לי אתה ושנה לפני איזה כרטיס זה היה.

הR600 הולך להיות הרבה יותר טוב מה GTX.

בכל מקרה אין לו בכלל מסך שצריך את הכרטיס הזה אז ממה בדיוק הוא יהנה.

תחשוב שיש לך מסך 20" הרזולוציה שלך היא 1280X1089. גם אם יש לך GTX ב וגם אם יש לך X1950PRO אתה לא תרגיש הבדל אפילו קטן ביותר באף משחק. למה כי מעל 30 FPS המשחק רץ חלק. אז בוא תגיד לי למה לשים עכשיו כסף על משהו שאתה לא צריך בכלל.

באמת שאני לא מבין מה קשה כל כך לכם להפנים. אני לדוגמא יכול לקנות GTX עד שיצא ה R600. המסך שלי מגיע לרזולוציה של 1920X1200 כלומר אני צריך כרטיס חזק. אבל מה ה X1950XTX מריץ הכל חלק וגם אני מאמין שה X1950XT יריץ את זה חלק (עוד לא בדקתי) אז למה שאני אקנה כרטיס שאין לי צורך בו ?? מה כדי להראות לכולם שאני מגיע ל 20000 ב3DMARK06.

לרב אתה ממליץ לא לקחת E6600 אלא E6400 כי הם מגיעים לאותם תוצאות וזה ביזבוז כסף אז למה אני לא מצליח להבין אתה רוצה להגיד לאנשים לזרוק 1000 שקל לפח סתם אם לא יותר?? ?? ??

אמרנו לך כבר, זה בשביל שעוד חצי שנה יוכל לשחק במשחקים תומכי DX10 ולא לקנות כרטיס ביניים, בגלל שזה יוצא כמעט אותו שווי כספי. 1950XT לא יתמוך ב DX10 ולכן הוא מפסיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, CRYSIS זה לא המשחק היחיד שתומך ב DX10 יש לדוגמא את WORLD IN CONFLICT שאני לא יודע מתי הוא יוצא אבל יש לו טריילרים מאוד יפים

זה העניין זה שהם יוצאים עוד המון זמן. בגלל זה אין טעם להשקיע בכרטיס מסך עכשיו. גג XT (אם מדובר במסך גדול 24") PRO ל 22" ומטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממליץ E6400 אני ממליץ E6300 (רק במקרה שעושים OC אז E6400) וזה כי זה באמת כסף שעדיף להשקיע בדברים אחרים כי לא תשים לב לשום הבדל וההגבלה שזה עושה במשחקים לא תשים לב אליה בחיים.. ורק מי שמשתמש בתוכנות כמו maya 3dmax צריך חזקים.. וגם להם הE6300 מצויין

ואתה שואל למה פה אני אומר לא לחסוך.. אז שים לב אני לא אומר לא לחסוך.. ככי בשני המקרים זה יוצא אותו סכום כסף שאתה מוציא.. רק שפעם אחת יש לך ישר כרטיס חזק ממש ופעם אחרת יש לך X1950PRO למשל במקום בהתחלה ורק אחרי שנה כרטיס חזק יותר.. אומנם זה לא יהיה תוספת גדולה או משהו.. אבל עדיין זה יהיה תוספת במשחקים ממש כבדים על הכל הכי גבוה ועל כל הפילטרים.. ובשני המקרים זה אותו כסף..

ככה שאל תדאג אני עדיין ברעיון שתמיד כדאי לחסוך על דברים שלא צריך.. אבל בשני המקרים אתה משלם אותו הדבר רק שבמקרה אחד יש טיפה פחות תמורה..

אבל מצד שני גם הפתרון של לקנות DX10 ישר לא טוב.. כי זה גם כרטיס לא משתלם ויקר וגם אין שימוש כרגע לביצועים המטורפים שלו ואין שום משחק בחודשים הקרובים שיתמוך בDX10.. אבל הפתרון שלך עוד יותר לא עדיף.. אבל גם שלנו לא.. צריך למצוא פתרון טוב.. יש לכם רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרגולה אתה לא מצליח להבין.

עוד שנה מי יקנה את הGTS!!!!. וגם עכשיו X1950PRO מריץ FEAR עם פילטרים והכל בלי תקיעות. גם ברזולוציה של 1600X1200. שאני מאמין שאין לו מסך שתומך בזה.

עוד שנה הוא יקנה כרטיס ב 1000-2000 שקל שיהיו הרבה יותר טובים מה GTS רק שאז באמת הוא ישתמש בהם לא כמו עכשיו שהוא סתם יושב לו על המחשב ולא נותן לו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד שנה הוא יקנה כרטיס ב 1000-2000 שקל שיהיו הרבה יותר טובים מה GTS רק שאז באמת הוא ישתמש בהם לא כמו עכשיו שהוא סתם יושב לו על המחשב ולא נותן לו כלום.

חבל שאתה לא יכול להבטיח את זה. ודרך אגב אני הייתי מסתכל על הטווח של עוד חצי שנה לא שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך להוכיח תסכל לפני שנה איזה כרטיס היה הכי חזק. ותבין מה הוא שווה עכשיו.

לגבי להסתכל עוד חצי שנה זה דיי דיבלי בהתחשב ששום דבר לא יוצא בחצי השנה הקרובה שחייב GTS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחזק את THAOG

גם ככה עד שייצאו משחקים ל-DX10 ייקח חצי שנה-שנה

אז עכשיו לקנות DX10 זה בזבוז כסף מטומטם לפי דעתי

גם רק שתדעו ש-7600GT מריץ את המשחקים על הגרפיקות הכי גבוהות

הוא בהחלט יכול להסתפק ב-7600GT או ב-1950PRO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה, אולי זה כבר צריך להיות שיקול של הקונה, וצריך להציע לו 2 מפרטים שיבחר.

רק צריך לקוות שמה שאתם אומרים נכון (שהמחירים ירדו ש GTX יעלה 1500 ש"ח עוד חצי שנה-שנה, ושמשחקי DX10 יצאו עוד שנה), כי אם לא, מי שקנה עכשיו 7600GT די נדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומעים .

עם אני קונה עכשיו את הכרטיס מסך 1950PRO

לא יהיה לי כסף בעוד חצי שנה - שנה לשדרג למשהו אחר..!!

אז בגלללל זה אני מעדיף ליקנות את ה 8800GTS עכשיו ולא עוד שנה ..!

ואני באמת מודה לכם על העזרה...!!!!

תודה רבה.. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שומעים .

עם אני קונה עכשיו את הכרטיס מסך 1950PRO

לא יהיה לי כסף בעוד חצי שנה - שנה לשדרג למשהו אחר..!!

אז בגלללל זה אני מעדיף ליקנות את ה 8800GTS עכשיו ולא עוד שנה ..!

ואני באמת מודה לכם על העזרה...!!!!

תודה רבה.. :yelclap:

בחירה טובה :xyxthumbs:

אז מה המפרט הסופי שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדי אינטל? כמות מחיר סה"כ

Core2 Duo E6600, 1066Mhz, s775, 4MB 1 1880 1880

לוחות אם למעבדי אינטל? GIGABYTE כמות מחיר סה"כ

965P-DS4 s775 Conroe, DDRII 800, 2xPCI-E 1 1070 1070

זכרונות? II 667 כמות מחיר סה"כ

1GB 2 670 1340

כרטיסי מסך? GIGABYTE כמות מחיר סה"כ

8800GTS 640MB GDDRIII, HDTV, 2xDVI, PCI-E 1 2900 2900

דיסקים קשיחים? Western Digital כמות מחיר סה"כ

250GB 7200RPM, 16MB, SATA II 1 410 410

ספקי כוח? Enermax כמות מחיר סה"כ

Liberty ELT500AWT 500W

1 660 660

סה"כ 8260

יש לי בעיה אחת אני לא יודע איזה מארז לקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...