מישהו פה רואה Heroes? - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה רואה Heroes?

Dr. Evil

Recommended Posts

אין לי מושג מה זה אומר הפסקתי עפ ביולוגיה בכיתה ט'.

בכל מקרה אם לאחותו של סארש יש כניראה שגם לו צריך להיות.

כמו שלמלש למאייקה יש כוחות, וגם לקלייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 376
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק שניה.. כשחושבים על זה למלא אנשים צריכים להיות כוחות... למשל לילדים של נייתן, וגם לדר. סארש. וגם לאחותו של הירו אמור להיות כוח. ובטח עוד מלא אנשים שלא עולים לי בראש...

אם תשימו לב בפרק של חמש שנים לתוך העתיד נייתר(סלייר) מדבר על זה שיש המון אנשים כאלה ושיש פתרון בשבילם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב ראיתי עד הפרק האחרון (21: the hard part). סדרה מעולה.

עשיתי מרתון של שבוע, עד פרק 12 השגתי עם תרגום מובנה, אבל אחרי זה כבר לא היה לי כוח לחכות וכבר הורדתי את שאר הפרקים מ-Stage6. זה גם אולי ישפר את האנגלית שלי (כנראה).

ועכשיו לכמה דברים על הסדרה:

* אם סיילר הוא בעצם הנשיא, זה אומר שהוא הרג גם את ניית'ן, וגם את זאת שמטילה אשליה.

* ניראה שהפרופסור (מוהינדר) ומאט לא יודעים שבעצם סיילר הרג את ניית'ן והוא הנשיא. כנראה גם עוד דמויות אחרות.

סתם דברים שעלו לי בראש. מה אתכם, תעלו השערות, מה יקרה בסוף?

נ.ב: * אם מישהו קרא את מספר 20, רואה בו שסיילר מקפיא את הכביש כדי שהניידות יחליקו.

הידיים שלו גם הופכות לקח בקרב מול פיטר (פרק 20), מתי הוא לקח ממישהו כוח כזה?

אוף הסדרה הזאת מבלבלת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מרתון של שבוע, עד פרק 12 השגתי עם תרגום מובנה, אבל אחרי זה כבר לא היה לי כוח לחכות וכבר הורדתי את שאר הפרקים מ-Stage6. זה גם אולי ישפר את האנגלית שלי (כנראה).

* אם סיילר הוא בעצם הנשיא, זה אומר שהוא הרג גם את ניית'ן, וגם את זאת שמטילה אשליה.

* ניראה שהפרופסור (מוהינדר) ומאט לא יודעים שבעצם סיילר הרג את ניית'ן והוא הנשיא. כנראה גם עוד דמויות אחרות.

סתם דברים שעלו לי בראש. מה אתכם, תעלו השערות, מה יקרה בסוף?

נ.ב: * אם מישהו קרא את מספר 20, רואה בו שסיילר מקפיא את הכביש כדי שהניידות יחליקו.

הידיים שלו גם הופכות לקח בקרב מול פיטר (פרק 20), מתי הוא לקח ממישהו כוח כזה?

אוף הסדרה הזאת מבלבלת...

אני לא חשוב שזה פרט חשוב ממי הוא לקח את הכח

זה קרה ממזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זאת שמטילה אשליה"? אתה אמיתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם דפוקים או סתם דיסלקטים?

היא לא רק משנה צורה, היא עושה אשליות (=מטילה אשליות).

והתרגום שלי הוא תרגום ישיר ממה שהיא כתוב בויקיפדיה.

Illusion casting=הטלת אשליות

מה קשור עדן, היא בכלל מתה בפרק 11.

לאיזה רמה הגעתם, כאילו לא שמעתם את הביטוי הזה בחיים... :kopfpatsch:

עריכה: ד"א, קנדיס גם יכולה להטיל אשליה, וגם לשנות צורה (morphing). זוכרים שסיילר משתנה מניית'ן לעצמו...

גם קראתי את התקציר של הפרק הבא, וכתוב שם שסיילר "יאכל" עוד מוח של גיבור.

יאללה נביא כבר את המלא:

* Angela Petrelli is forced to play a bigger role in Nathan, Peter, and Claire's life. The truth about the death of Nathan and Peter's father is finally revealed along with his true identity. When Nathan finds out that he may have a chance to become more than a Congressman, he is confronted with a decision that he must make. As election day nears some try to leave NYC. HRG and Matt learn another surprising secret. Also, Sylar is eating another hero's brain. Hiro's dad returns.

http://www.tv.com/heroes/landslide/episode/1008064/summary.html?om_act=convert&om_clk=episodessh&tag=episodes;title;0

איזה באסה שארה"ב 7 שעות אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...