"אמרנו לכם" ענק! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אמרנו לכם" ענק!

IG

Recommended Posts

אני חושב שצריך להתסכל על המצב בצורה ריאלית - כל הפסקת אש בינינו לבין הפלשתינים, בין אם היה תהיה מטעמים של מו"מ מדיני או מלחץ צבאי, בהכרח תאפשר לחמאס להתחמש ולהתחזק צבאית. זה בהחלט סיכון שאנו נוטלים על עצמנו כאשר אנו מקיימים מצדנו את הפסקת האש, אבל בלי סיכונים לא היינו מגיעים לשום מקום.

הפסקת אש כנה יכולה להוביל לפריצת דרך במו"מ בינינו, ללא קשר להתחזקות הצבאית של החמאס. צריך להבין שאנחנו לא יכולים לרקוד על שתי חתונות - גם להמשיך לתקוף ברצועה ולמנוע את התחמשות החמאס מצד אחד ולשמר את הפסקת האש ולנהל מו"מ מדיני מצד שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להמשיך לתקוף ברצועה ולמנוע את התחמשות החמאס מצד אחד ולשמר את הפסקת האש ולנהל מו"מ מדיני מצד שני.

הממשלה שלנו יעשו את זה כמו שאני חציל מרקד.

יאללה, השעון הופעל.

הזמן עד להשמדת ישראל: 184 יום, 23 שעות, 59 דקות 59 שניות.

טיק, טק, טיק, טק.....

חיזבאללה מהצפון, חמאס מהדרום, המפגרים בירושלים ות"א שלא עושים כלום, אין לנו פה עוד הרבה זמן עד למלחמה כוללת נגד בערך... כולם

ה "אמרנו לכם" הזה ממש לא היה צריך לבוא :S הוא הולך להתפוצץ בפרצוף של מי שאמר אותו בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להתסכל על המצב בצורה ריאלית - כל הפסקת אש בינינו לבין הפלשתינים, בין אם היה תהיה מטעמים של מו"מ מדיני או מלחץ צבאי, בהכרח תאפשר לחמאס להתחמש ולהתחזק צבאית. זה בהחלט סיכון שאנו נוטלים על עצמנו כאשר אנו מקיימים מצדנו את הפסקת האש, אבל בלי סיכונים לא היינו מגיעים לשום מקום.

אפשר לדעת לאן הגענו עם סיכונים כאלה שכן לקחנו?

אוסלו?

היציעה מלבנון? (בצורה שבה היא נעשתה)

הבריחה מעזה?

הפסקת אש כנה יכולה להוביל לפריצת דרך במו"מ בינינו, ללא קשר להתחזקות הצבאית של החמאס. צריך להבין שאנחנו לא יכולים לרקוד על שתי חתונות - גם להמשיך לתקוף ברצועה ולמנוע את התחמשות החמאס מצד אחד ולשמר את הפסקת האש ולנהל מו"מ מדיני מצד שני.

הפסקת אש כנה... עם הפלסטינאים... ::)

ואנחנו צריכים ללכת רק לחתונה אחת- לתקוף ברצועה ולמנוע את התחמשות החמאס. הפסקות אש לצורת מו"מ כבר הוכיחו בעבר שזו שיטה שפשוט לא עובדת.

הממשלה שלנו יעשו את זה כמו שאני חציל מרקד.

יאללה, השעון הופעל.

הזמן עד להשמדת ישראל: 184 יום, 23 שעות, 59 דקות 59 שניות.

טיק, טק, טיק, טק.....

חיזבאללה מהצפון, חמאס מהדרום, המפגרים בירושלים ות"א שלא עושים כלום, אין לנו פה עוד הרבה זמן עד למלחמה כוללת נגד בערך... כולם

ה "אמרנו לכם" הזה ממש לא היה צריך לבוא :S הוא הולך להתפוצץ בפרצוף של מי שאמר אותו בקרוב

למה זה יתפוצץ לי בפרצוף?

שוב, ה"שימחה" שלי זה על זה שהפלסטינאים הראו סימן ראשון של שבירה מזה זמן רב. אין פה למה התתפוצץ... זה הייה ועבר, ולא קשור למה שיקרה בעתיד 8)

או יותר נכון :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואנחנו צריכים ללכת רק לחתונה אחת- לתקוף ברצועה ולמנוע את התחמשות החמאס. הפסקות אש לצורת מו"מ כבר הוכיחו בעבר שזו שיטה שפשוט לא עובדת.

וואו, זה ממש באסה, כי אין שום דרך אחרת להגיע למו"מ. משא ומתן מדיני ולחימה מתמשכת הם בהכרח mutually exclusive.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה קטע

ואני חשבתי שהלחץ על הרצועה היה בגלל גלעד שליט(כבר שכחתם אותו?)

בואו ננתח את השתלשלות האירועים.

חטפו את גלעד שליט.

אנחנו נכנסים לעזה ומגבירים את הלחץ.

הפלסטינים יורים בתגובה קסאמים.

הפלסטינים מבטיחים הפסקת אש ירי הקסאם בתמורה להפסקת התוקפנות הישראלית.

אולמרט מסכים.

אז מה עשינו פה??(וזה עוד לפני שהגענו לחלק שבו הפלסטינים לא מכבדים בכלל את הפסקת האש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאובייקטיבית הנושא של התחמשות כבר נצפה מצד הגורמים הרלוונטים וקיימת תכנית לניטור ואף תגובה בשעת הצורך, ולכן הדיון צריך לסוב סביב המשמעות העתידית של המאורע על הזירה.

בגלל שאני יודע שההמשפטו הזה ימריא למקומות שלא חשבתי עליהם - תניחו שיש לנו מרגלים שמסמנים בלייזר כל מחסן (או משהו כזה... ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזמן התקיימו תחרויות בכל רחבי העולם כדי להכנס לאיזשהי קטגוריה בספר השיאים של גינס 2007 , לא ?

אז אני חושב שישראל יכולה לרשום ל-"זכותה" שיא בקטגוריה חדשה שקרוב לוודאי אף מדינה לא תשבור אותו בזמן הקרוב:

המדינה שירו לשיטחה הריבוני את המספר הגדול ביותר של טילים לאורך הזמן המתמשך ביותר ללא כל תגובה מצידה

4000 טילים ב-6 שנים , מזל טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...