"אמרנו לכם" ענק! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אמרנו לכם" ענק!

IG

Recommended Posts

אתה קצת מקדים את זמנך, לא?!

קודם כל נראה אם תהיה הפסקת אש ואם כן לכמה זמן היא תחזיק.

להזכירך, הפסקות אש היו בעבר שלא נבעו מכוח מוגבר של צה"ל אבל ברור מאליו שאף אחת מהן לא נתנה שקט אמיתי.

עכשיו אני אגיד משהו שיעצבן אותך: מתאים לימני כמוך לנסות לתפוס כל שבריר של מידע שמצדיק את הדעות שלו. הבעיה היא שהנסיון הנואש הזה להצדיק את עמדתך גורם לך להתבסס על עוד דעות שלא הוכיחו את עצמן (כמו במקרה הזה, שהפסקת האש היא סימן שכוח עובד), ולכן, במקרה כזה היתי אומר יפה שתיקה לחוכמה. חכה עד שפעולות כוחניות יניבו תוצאות אמיתיות, ואז תוכל לצהול על צידקתך.

בייי, זזתי לצבא לשבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רגע...

1) מי זה אמרנו?

2) מי זה לכם?

:s05:

ואני מקווה שאתה מרוצה מההחלטה שלהם רק בשביל שתוכל להגיד "אמרנו לכם(?)", כי אני בספק מאוד גדול אם ההחלטה הזאת טובה לנו.

אנחנו צריכים לגרום לזה שלא הם יגידו שהם מפסיקים לירות, אלא שאנחנו נגיד שגרמנו לזה שהם כבר לא יורים כי אין להם מה לירות. אסור לעזוב אותם, צריך לשמור אותם על אש קטנה, ובגלל שזה תלוי בהם מתי נילחם ומתי נפסיק הם ביתרון עצום עלינו. אנחנו כמו בובות שלהם - אם הם רוצים אז אנחנו נלחמים ואם הם לא רוצים אז הם "נכנעים" לזמן קצר עד שהם מחליטים שהם מוכנים לעוד סיבוב. איך אפשר לנצח ככה לעזאזל?

וד"א, מצטער שאני הורס לך את ההתלהבות. נשמע שלהגיד "אמרנו לכם" חשוב לך מאוד, אבל פשוט לדעתי זה לא הישג.

"אמרנו" זה בעיקר אני, ברטון, מילפורד ובלא...

"אתם" זה בעיקר שמאלנים שטענו שכוח לא יביא לפיתרון הבעייה (ירי הקסאמים...)

ואני מרוצה רק בשביל להגיד את האמרנו לכם!!!!111. אני יודע שעם הממשלה האימפוטנטית שלנו זה תהייה רק הפסקה זמנית, שבה באמת הם אלה שקובעים את לוח הזמנים. ממשלה נורמאלית הייתה רק מגבירה את המאמצים (ולא שומרת על "אש קטנה")

עכשיו אני אגיד משהו שיעצבן אותך: מתאים לימני כמוך לנסות לתפוס כל שבריר של מידע שמצדיק את הדעות שלו. הבעיה היא שהנסיון הנואש הזה להצדיק את עמדתך גורם לך להתבסס על עוד דעות שלא הוכיחו את עצמן (כמו במקרה הזה, שהפסקת האש היא סימן שכוח עובד), ולכן, במקרה כזה היתי אומר יפה שתיקה לחוכמה. חכה עד שפעולות כוחניות יניבו תוצאות אמיתיות, ואז תוכל לצהול על צידקתך
.

יעצבן אותי?

למה?

וזה ממש לא שבריר מידע. זה ההתקדמות הכי משמעותית שהייתה לנו כבר כמה חודשים (אם לא שנים...)

והדעות שלי מוכיחות את עצמן כל פעם מחדש (לדוגמא זה שההתנתקות תביא רק ליותר הרג במקום שלום...)

פעולות כוחניות יביאו לתוצאות טובות יותר רק עם הן ימשכו- מה שכנראה לא יקרה, ונעבד את המומנטום...

ולסיכום:

[glow=red,5,300]אמרנו לכם![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לדיון רלוונטי? :nixweiss:

ובאמת, בכיף שיהיה לך עם "האמרנו לכם" ולמי שזה מכוון אליו (?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון רלוונטי?

פורום "אקטואליה..." מלא בדיונים שבהם "אנחנו" טענו שהמוצא היחיד מהמצב זה תקיפות מסיביות של הפלסטינאים בלי להתחשב בתוצאות יותר מידי, ו"אתם" טענתם שזה לא נכון וכו'... תעשה אתה חיפוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG תפסיק להילחם בתחנות רוח.

"מה שנקרא in your face!"...איפה אתה גר בשוודיה שאתה נהנה כל כך כשנופלים קאסמים על ישראלים? ראיתי פלסתינאים על קוקאין פחות מאושרים ממך אחרי ירי קאסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG תפסיק להילחם בתחנות רוח.

"מה שנקרא in your face!"...איפה אתה גר בשוודיה שאתה נהנה כל כך כשנופלים קאסמים על ישראלים? ראיתי פלסתינאים על קוקאין פחות מאושרים ממך אחרי ירי קאסם.

אני נהנה מזה שקסאמים מפסיקים ליפול על ישראלים, אחרי ש"השתמשו" בשיטה שאני וחברי הצענו, אחרי ש800000000 שיטות שאחרים הציעו, נכשלו.

אתה שוב מתחיל להתבלבל בין כל מיני דברים....

תחנות רוח, אהבתי. דון קישוט. :hat:

:hat:

אגב, אני לא חושב (אולי אני טועה אבל) שיש באתר בכלל שמאל כזה שתומך בהפסקת אש.

זה כבר שמאל שכמעט נכחד לדעתי.

הפסקת אש מוחלטת אולי לא... הקלות ויותר "הומאניות"........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא הזכרת אותי >:( גם אני אמרתי עוד ממזמן ומה עם איסטרא בלגינה הוא היה אחד החזקים בנושא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך קישורים לדיונים רלוונטים או שאתה מעדיף להמשיך לדבר באוויר?

אני רוצה לראות דיונים בהם "אמרנו" שלא צריכים לפעול נגד משגרי הקסאמים

או שאתה מתכוון לדיונים בהם אמרת שצריכים למחוק שכונה על כל קסאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, וזה מה שעשו? :s07:

"השמאל" בפורום אף פעם לא אמר שלא צריך לפעול נגד משגרי קסאמים/מחבלים

אתה פשוט שבוי בדיעות שלך לגבי "השמאל"

יחי ההבדל הקטן בין פעולות ממוקדות (לגיטימי) לבין "קביעת מחירון" בסגנון הרוג אצלנו=300 הרוגים/שכונה בעזה (לא לגיטימי)

וכן, זה לקוח מתוך תגובה שלך בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...