"אמרנו לכם" ענק! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אמרנו לכם" ענק!

IG

Recommended Posts

אז זהו, שעד שלא הפכנו את ה"לא לגיטימי" ל"לגיטימי", לא הייתה התקדמות. עד שלא תפסנו אותם בביצים וגרמנו להם לרדת על הבירכיים, הם לא הנידו עפעף...

כאמור: "אמרנו לכם!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תסביר לי מתי היה לא לגיטימי לתקוף מטרות טרור?

מתי מישהו בפורום אמר שזה לא לגיטימי?

אני אחזור על זה שוב, אתה פשוט לא מצליח להבדיל בין מה שאנחנו כותבים לדיעות שלך לגבי השמאל

דבר ששמתי לב אליו לא פעם בויכוחים על גבי הפורום (ואפילו הערתי לך על כל)

כל הקטע של ה"אמרנו לכם" לא רק שאין לו ביסוס (כאמור, אף אחד לא מוחק שכונות בעזה אלא פועלים ממוקד)

אלא שהוא גם מתאים למנטליות של ילד בן 4, בטח לא לאדם שרואה את עצמו כבוגר ורציני.

בקיצור, פתטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מודה שאין בסיס לכותרת שלך (ולנושא הת'רד בכלל)?

או שאתה מתכוון להביא קישורים שיתמכו במה שאתה כותב?

או (כמו שזה נראה כרגע) אתה מתכוון להמשיך עם ההתנהגות האינפנטילית

בווו הוווו....

אני רק מקווה שימשיכו בפעולות הממוקדות האלה...

כולנו מקווים, זה לא עניין של ימין או שמאל

פעיל טרור=בן מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן שתבין שכמו שלמשא ומתן מדיני יש יתרונות וחסרונות כך גם לכוח צבאי יש יתרונות וחסרונות (ולו דווקא משיקולים הומוניים, אלא גם משיקולים אגואיסטים לחלוטין). משאני לפחות הגעתי למסקנה הזאת, אני ממש לא ממהר להחליט אם אני ימין או שמאל, ואין לי בעיה לשנות צורת מחשבה בכל פעם שמשתנות הנסיבות. זה דרך אגב מה שכל הממשלות תמיד עשו - גם כאשר מפלגת השלטון הייתה השמאל נלחמנו בכוח נגד הערבים וגם שהימין היה בשלטון היה הרבה משא ומתן איתם וויתורים.

לא צריך לראות את העולם במשקפיים של ימין-ליברמן או שמאל-מרץ :P. בכללי אבל כלפי מחבלים צריך לנקוט בגישה ימנית מוקצנת (כוח מוקצן) וכלפי האוכלוסייה הערבית צריך לנקוט בגישה ימנית מתונה עד שמאלנית מתונה. ככה שלמחוק שכונה על כל קסאם פירושו לא הולך טוב עם זה, אבל לעומת זאת לחוקק עונש מוות כלפי פעילי טרור עם דם על הידים, ולתת תנאי מאסר גרועים במיוחד למחבלים רגילים זה חכם לעשות.

אני לא חושב שההרג האזרחים גרם להפסקת האש - אלא שוב - מחסור באמצעי לחימה בלבד. לא ממש אכפת למחבלים אם בני עמם נהרגים, הוכחה לזה היא שיוצרים מהם מגינים אנושיים. ככה שלהרוס שכונות שלמות לא עוזר לנו בכלום, אלא רק גורם לעוד אנשים להצטרף לחמאס כדי להשיג נקמת דם. עכשיו - פעולה מסיבית ורצינית כנגד מחבלים זה דבר שתמיד צריך לעשות אותו, ועל זה כולם מסכימים. אז עכשיו לאחר כמה פעולות רציניות כאלו אפשר לראות שהמהלך הצליח, ולכן אתה לא יכול לנכס את הפסקת האש הזאת להשקפת עולמך.

וזה לא פתרון ועוד לא מצאנו את הפתרון. תתעלה מעל הצורך להגיד "אמרנו לכם" ואל תשקר לעצמך בעניין הזה. הם יחזרו להמשיך להלחם בקרוב (והם רק הבטיחו להפסיק את הקאסמים, מי מבטיח לך שלא יהיה פיגוע עוד שבוע?), והרג מסיבי של אזרחים זה לא מה שיכול להביא לפתרון הבעיה שלנו איתם. אירגוני הטרור לא יתפרקו מנשקם רק בגלל שנחסל משפחה ביום. צא מהסרט האופטימי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי, אתה מודה שאין בסיס לכותרת שלך (ולנושא הת'רד בכלל)?

או שאתה מתכוון להביא קישורים שיתמכו במה שאתה כותב?

או (כמו שזה נראה כרגע) אתה מתכוון להמשיך עם ההתנהגות האינפנטיליתכולנו מקווים, זה לא עניין של ימין או שמאל

פעיל טרור=בן מוות

אני לא מתכוון לחפש בין מאות עמודים הודעות שבהם אנשים טוענים שצריך לנהוג ביד יותר "רכה" בפלסטינאים...

וזה לא רק

פעיל טרור=בן מוות

אלא כל מי שנמצא ליד פעיל טרור= בן מוות.

Guy King, לך אני אענה בהזדמנות אחרת... לילה טוב.

ותזכרו: אמרנו לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון לחפש בין מאות עמודים הודעות שבהם אנשים טוענים שצריך לנהוג ביד יותר "רכה" בפלסטינאים...

על מי אתה עובד, עלי או על עצמך?

פשוט תגיד שאתה טועה, אחרת, יש מנגנון חיפוש באתר, אתה מוזמן להשתמש בו.

ומי דיבר בכלל על הפלסטינאים?

דיברנו על מחבלים/חוליות שיגור

אתה חושב שצה"ל פועל נגד אוכלוסיה אזרחית? הוא פועל נגד מטרות ממוקדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעייה הגדולה(שהחריפה מאז ההתנתקות) היא חוסר הפיקוח על הקשר בין מצרים-עזה בגבול המשותף.

בתור אחד ששירת באיזור אני יכול להגיד שההפקר שהיה בזמן שצה"ל ישב ברצועה הוא כאין וכאפס בהשוואה למה שהולך היום. אז בעוד שהפלסטינים מחפשים 'הפסקת אש', ניסיון העבר עומד מול עיננו עם שלט אזהרה בגודל של מחנה פליטים ומזהיר אותנו מפני התחמשות מחודשת. הרי למעשה כל הפסקת אש מצידם הינה כיסוי להתחמשות. אז עכשיו אולי אנחנו מתמודדים עם קסאמים - אבל כולי תקווה שזה לא יתפוצץ לנו בפנים בעוד מספר שנים עם ערימות של קטיושות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם מקויים כי הכרזת הפסקת האש החד צדדית שלהם וכינון ממשלת אחדות יביא להסרת המצור על הרשות.

בפועל,הם מתחמשים,מפתחים טילים ארוכי טווח ומתכוננים למלחמה נגדנו.

Smart and simple

הבעייה הגדולה(שהחריפה מאז ההתנתקות) היא חוסר הפיקוח על הקשר בין גבול מצרים-עזה.

בתור אחד ששירת באיזור אני יכול להגיד שההפקר שהיה בזמן שצה"ל ישב ברצועה הוא כאין וכאפס בהשוואה למה שהולך היום. הרי למעשה כל הפסקת אש מצידם הינה כיסוי להתחמשות. אז עכשיו אולי אנחנו מתמודדים עם קסאמים - אבל כולי תקווה שזה לא יתפוצץ לנו בפנים בעוד מספר שנים עם ערימות של קטיושות.

מסכים. ועם טילים אפילו יותר מפותחים (כמו אלו שהגיעו לחדרה מלבנון) עם החיזבאללה מצפון ואיתם מדרום - הם יוכלו מעשית להגיע עם כמויות גדולות של טילים לכל מקום בארץ למעט אילת והסביבה הקרובה (ושם הם גם לא ינסו, כי החטאה פירושה פגיעה במצרים או ירדן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעם הממשלה האימפוטנטית שלנו זה תהייה רק הפסקה זמנית, שבה באמת הם אלה שקובעים את לוח הזמנים. ממשלה נורמאלית הייתה רק מגבירה את המאמצים (ולא שומרת על "אש קטנה")

צריך להזכיר לך מי "השר הממונה על איומים אסטרטגיים"?

הרי מדובר באליל שלך (או שמעכשיו זה יהיה בסדר לקרוא לו זונה פוליטית?)

הת'רד הזה כ"כ מעוות שבאותה מידה יכולת לפתוח ת'רד על כך שהכל בזכות ליברמן.

אני עדיין מחכה לאיזה ציטוט רלוונטי שיתמוך בהצהרות השקריות שלך

אני לא שמח... אני משועשע מהעובדה שאחרי כל הזמן הזה שהשמאלנים דפקו את הראש בקיר וצעקו שצריך לעצור את ה"טבח" כדי להגיע להסכם על הפסקת הירי, רק שימוש כוח מוגבר הצליח להגיע להישג כלשהו.

בכל מקרה, אני מצטרף לקודמיי, אני לא רואה בזה הישג כי זה לא יהיה פתרון לטווח ארוך

זה בדיוק כמו אקמול, זה ישכך את הכאבים לזמן מה אבל לא ירפא את המחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם זה היא, שכרגע אין להם שום אינטרס להפסיק את ירי הקסאמים - יש להם אינטרס להגיד שהם מפסיקים, כדי שהקהילה הבינלאומית תוריד מהם לחץ (ותעביר אותו לישראל, בתקווה).

הירי היום הוא ירי "ספוראדי" ובלתי ניתן לשליטה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי, אתם אשכרה חושבים שאני מאמין שזו תהייה הפסקת אש ארוכת טווח, וזה ההתקדמות הגדולה שאני שמח בשבילה?

:lol:

ההכרזה הזו היא צעד קטן- ראשון מזה הרבה זמן, שהושג ע"י גשם של חיסולים "ממוקדים", שלא הפסיק גם אחרי "חיסולים" קצת פחות ממוקדים. ובניגוד להקפאת החיסולים אחרי תאונות או חיסולים עם הרבה נפגעים, כמו שהייה בעבר, מה שגרם לפלסטינאים רק להתארגן מחדש, הפעם עשו את מה שאנחנו אמרנו שצריך לעשות במשך חודשים ורק כך הושג הצעד. ואם נמשיך באותו הקצב, נשיג עוד הרבה צעדים כאלה, שבייחד יביאו לשינוי.

לגבי ליברמן, אז אני לא יודע מה הוא עשה, אם בכלל, ואני בכלל לא מתייחס אליו...

באסה :-\

אבל גם עצם ההכרזה זו התקדמות כלשהי. זה סימן שבירה ראשון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...