רציתם לדעת האם מעבדי AMD עובדים טוב עם GEFORCE 8800GTX\GTS הנה התשובה... - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רציתם לדעת האם מעבדי AMD עובדים טוב עם GEFORCE 8800GTX\GTS הנה התשובה...

Sex$Booster2007

Recommended Posts

דבר ראשון, עד כמה שאני יודע, התחילה מהעתקת מעבדים של . נכון, לא חיקוי, העתקה.

דבר שני, מה זה משנה מי מעתיק את מי, מי מחקה את מי, למי "טכנולוגיה יותר מתקדמת"?

(וזה לא אומר בשום אופן שאני מסכים איתך לגבי הדברים האלה)

בשורה התחתונה, המעבדים של נכון להיום (ונכון לחצי שנה הקרובה לפחות) נותנים יחס עלות-ביצועים יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה,

מנסיון!!!

אני עברתי מ-3200 לאינטל 6600 ופשוט אין מה להשוות, זה עולם אחר לגמרי (במיוחד עם 8800GTS)

גם אני הייתי עם וסימפטתי את החברה הזאת אבל בהחלט שווה למכור ולעבור ל 6XXX, זה פשוט הרבה יותר משתלם

עם OC קטן (אפילו עם קירור וזיכרונות STOCK) ולוח פשוט אפשר להגיע לביצועים לא מהעולם הזה

אז לכל המתרברבים של , צאו מזה יצאה מהאופנה - קבלו את זה ותפסיקו כבר למצוא לעצמכם תירוצים שנתקעתם עם מעבד גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מ-3200 לאינטל 6600 ופשוט אין מה להשוות, זה עולם אחר לגמרי (במיוחד עם 8800GTS)

באמת אין מה להשוות. 3200 הוא חד ליבתי ועתיק. 6600 הוא אחד המעבדים הכי טובים היום (בנוסף לזה שהוא דו ליבתי). גם במחיר, אגב, אי אפשר להשוות ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, כל עוד פיתוח המעבדים של נמצא בידיי המוח הישראלי לAMD אין סיכוי, תפרגן לפירות הארץ שלך קצת!

עד 2011 (או 12) נזכה לראות יצירות מופת ישראליות מבית . :P

זה כבר יותר מדי, לא מאמין ממש שזה נכון אבל בכל זאת אולי נכון עדיף להיום 2 DUO אבל מה שקרה ב3 וחצי שנים האחרונות פשוט היה נפלא לAMD ועדיין המעבדים שלה מאוד טובים ואף אחד לא נדפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, כל עוד פיתוח המעבדים של נמצא בידיי המוח הישראלי לAMD אין סיכוי, תפרגן לפירות הארץ שלך קצת!

עד 2011 (או 12) נזכה לראות יצירות מופת ישראליות מבית . :P

לפרגן למה? שאני צריך לשלם מיסוי גבוה יותר כדי לספק דיבידנדים לאינטל, בשביל מפעל בארץ:screwy:

עם כל הכבוד למוח הישראלי ויש כבוד, יש להם עוד הרבה מה ללמוד מ- וגם מ- בכל הקשור למעבדים.

למה מיקרוסופט לא נתנה את הבייבי שלה לאינטל, והלכה ל- כנ"ל וכנ"ל .

בקיצור חברה C2D הוא מעבד חד-פעמי, תהנו כל עוד אתם יכולים! כי חייה המדף שלו ממש מתקרבים לסוף.

אגב: ציפור לחשה לי K8L צפוי לצאת באמצע דצמבר לפחות ES, אם השמועה נכונה C2D נחלת העבר. :biggrinangelA:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי החתימה שלי כבר מלאה מציטוטים שלך -אי אפשר להוסיף עוד :lol: :lol: :lol: :lol:

ES בדצמבר (איפה שמעתי,וזה עוד שבוע ::))

AMD אמורה להציג את K8L את אלטירר בחודש דצמבטר לראווה.

אני מאוד מעוניין לראות עד כמה הוא מציג שיפור כנגד C2D.

ואל תשכח שIBM עובדת בשיתןף פעולה עם .

(AMD למדה הרבה דברים מאינטל ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב: ציפור לחשה לי K8L צפוי לצאת באמצע דצמבר לפחות ES, אם השמועה נכונה C2D נחלת העבר. :biggrinangelA:

אולי מספיק עם השטויות!!

איפה שמעת על זה?

אני לא ראיתי שום אתר שכותב את זה (יכול להיות שלא חיפשתי ב-"מקומות הנכונים"?).

אם יש ל- מעבד ES רק עכשיו, אז עוד חצי שנה הוא יצא, ורוב האנשים לא יחכו זמן כזה גדול, מה גם ש- מפספסת את קריסמיס (או איך שלא כותבים את זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק עם השטויות!!

איפה שמעת על זה?

אני לא ראיתי שום אתר שכותב את זה (יכול להיות שלא חיפשתי ב-"מקומות הנכונים"?).

אם יש ל- מעבד ES רק עכשיו, אז עוד חצי שנה הוא יצא, ורוב האנשים לא יחכו זמן כזה גדול, מה גם ש- מפספסת את קריסמיס (או איך שלא כותבים את זה).

אני משתתף בפורום גרמני שקשור למעבדי , וחלק מהעניין שם לשמור על דיסקרטיות! שיהיה לי מידע יותר אמין אשתף אותכם, כרגע לא יכול. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך הגעת לפורום שבו "שומרים על דיסקרטיות" ?? איך נכנסים לפורום הזה, בטלפתיה?

אה, כן... אולי זה בגלל ש- משלמים לך :lol:

בכל מקרה, אם באמת יהיה יותר מידע, אני אשמח לשמוע. למרות שאני חייב לציין שאני אקח כל דבר שאתה תכתוב בערבון מאוד מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...