מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360... - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360...

parker8

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מקוה בשביל שהמשחק נראה כך בגלל מהירות ההשקה, כי אם לא דמם בראשם! :o

עוד סיבה טובה לחכות ל-R600 מבית AMD+ATI .

הציפ שנמצא בPS3 מבוסס ארכיטקטורת G70, ככה שזה לא אמור להשפיע על התחרות בין G80 וR600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, צריך איזה משהו להדגים עליו... הPS3 ניראתה שם כמו קונסולה מהדור הבא (לא הדור הזה)

במיוחד המשחק שאחרי זה התברר מרונדר (לא זוכר את שמו), שהם אמרו שהם שואפים ליכולת הזאתי... מעניין עם יצליחו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, צריך איזה משהו להדגים עליו... הPS3 ניראתה שם כמו קונסולה מהדור הבא (לא הדור הזה)

במיוחד המשחק שאחרי זה התברר מרונדר (לא זוכר את שמו), שהם אמרו שהם שואפים ליכולת הזאתי... מעניין עם יצליחו

הטכנולוגיה שלו זהה לליבת G70, ממש כמו כרטיסי 7XXX של נוידיה.

וזאת מבלי לקחת בחשבון שאין תמיכה ב-HDR+FSAA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש המחירים הוא כל כך גדול שאין שום סיבה לקנות ps3. כל אלו שאומרים שאם קונים את חבילת הפירמיום + כונן ה hd המחיר משתווה לps3 פשוט טיפש.

מיקרוסופוט עשו בתבונה שאיפשרו לרכוב את הנגן בנפרד. לא לכולם יש מסכי hd ( לרוב הגדול לא), ואפילו לאלו שיש...בקושי יש שמופצים בפורמט הזה.

אני אישית שוקל ברצינות לקנות את הבוקס 360 מחול בשל ירידות המחירים שעומדות לבוא. כרגע, לפי החישוב שלי, בוקס חדשה בגירסת הפירימום עולה כ 1800 שח +-. ולאחר הוזלות וכו.. המחיר צפוי להגיע ל 1500, שזה פשוט פנסטי!

בטיסה הקרובה שלי לחול, אני ארכוש את הבוקס ( בהנחה שהמחירים ביורו זהים למחירים בדולרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...