מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360... - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360...

parker8

Recommended Posts

את ה-360 יש מצב שאני אקנה בשבוע שבועיים הקרובים, אבל את ה-PS3 רק בקיץ בחו"ל...

מישהו יוכל למנות את היתרונות והחסרונות של קוסולה שמביאים בחו"ל (האם שווה לי להביא גם את ה-360 מחו"ל ולא לקנות בארץ בנתיים)?

מבחינה גרפית, איזו קונסולה יותר חזקה?

מבחינת שימוש כ-, מי עדיפה?

זה השאלות שעולות לי כרגע,

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אל תציעו לי WII! זה בכלל לא מתאים לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אני לא יציע לך

הPS3 לא זמין כרגע אין לא אף פריצה וכניראה שלא תיהיה בקרוב הרבה מהמישחקים הבילעדים שלא כבר לא בילעדים

ויש שמועות שאפילו MGS לא יהיה בילעדי ומיבחינת גרפיקה הוא פלוס מינוס כמו ה360

חוץ מיזה יש מחסור גדול ביגלל בעיות יצור ככה שבקרוב יהיה מאוד קשה להשיג במחיר שפוי שלא לדבר על ירידת מחירים

ככה שאני לא היתי קונה PS3 בשנה הקרובה

360 כרגע יש לו פריצות מסוימות אומנם לא מושלמות אבל יש

יותר זול משמעותית מהPS3 יותר מישחקים טובים כרגע

הבעיה ב360 לדעתי זה שהLIVE גם בתשלום וגם לא רישמית בארץ אז צריך לקמבן

כדי לירשם והרבה מישחקים מבססים תכיף שלהם על הLIVE לדוגמה הלו וGOW כיפים בעיקר במולטיפליר מקוון

בכל מיקרה בין 2 אלה הכשיו תיקנה 360

אבל איזה סוג של מישחקים אתה אוהב?

כי ל360 יש חיסרון במישחקי פלטפורמות ובמישחקי RPG יפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה ב360 לדעתי זה שהLIVE גם בתשלום וגם לא רישמית בארץ אז צריך לקמבן

כדי לירשם והרבה מישחקים מבססים תכיף שלהם על הLIVE לדוגמה הלו וGOW כיפים בעיקר במולטיפליר מקוון

כי ל360 יש חיסרון במישחקי פלטפורמות ובמישחקי RPG יפנים

LIVE הוא בתשלום, זה נכון. אבל לא צריך לקמבן שום דבר!! אתה יכול להירשם לשירות הזה בתשלום לחבר את הקונסולה שלך לאינטרנט ולהנות ממשחקי רשת.

הכל תלוי בחיבור האינטרנט שלך וזה לא משנה אם אתה מתחבר מישראל, ארה"ב או קוזיחסטן!

דבר נוסף, אפשר וניתן להנות מהמשחקים בלי להתחבר לרשת LIVE. אמנם זה יכול להוסיף עוד אלמנט למשחקים (למי שאוהב משחקי רשת) אבל זה עדיין לא גורע מהנאת ה SINGLE PLAYER. גולם, כמה שזה יהיה לך קשה להאמין יש אנשים שלא כל כך מתלהבים מלשחק ברשת!

לאיקס בוקס 360 אין חיסרון במשחקי פלטפורמות ומשחקי RPG. כבר עכשיו יש מבחר נאה של משחקים (enchanted , phantasy star universe,blue dragon,final fantasy XI) והרשימה רק תגדל עם הזמן כי הרבה מהמשחקים שהיום בלעדיים לPS3 עוברים לאיקס בוקס!

אז גולם, תעשה לי טובה ותפסיק לתת נתונים לא נכונים בכל הפורום!

כולנו הבנו שאתה מעריץ את הWII ואוהב את הPS3 אבל זה עדיין לא אומר שאתה יכול לתת מידע לא נכון לאנשים שרוצים לדעת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שנותן מידע לא נכון

הרבה מהמישחקים שהזכרתה ביכלל לא יצאו וחלקם כניראה יצאו עוד הרבה זמן

ואם אתה רוצה-

http://xbox360.ign.com/articles/747/747459p1.html

In general, quantity wasn't an issue for Microsoft's fledgling system. It's quality that's the stickler. Just like on the Xbox, we saw a lot of ports and "upgraded" current gen games. Also, a lot of games fell into the 6, 7, and 8 ranges. Similarly, MS is still having a problem attaining good variety. The system is still primarily sports, shooter and action dependent. The 360 is still lacking RPGs (though it's nice to see Phantasy Star Universe and Enchanted Arms), artsy games (where is the Xbox 360 equivalent of Okami?), kids games (Viva Pinata, Bionicles, and LEGO Episode III are the only candidates), and Japanese games (Yea Dead Rising! Boo Rumble Roses and Bomberman Act: Zero!).

בנוגע לסינגל עוד פעם הלו2 היה מוצלח כל כך בלי מולטיפליר מקוון בXBOX הרגיל?

GOW היה כל כך מוצלח בלי מצב מקוון ב360?

אתה יודע מה התשובות נכון?

ואני לא אמרתי שאים מישחקים אם סינגל פליר טוב אני אישית מת לשחק בCOD3 ב360 במסך HD

ובקלות היתי מעדיף תגירסה של ה360 על זות של הWII ואני לא בה לימכור פה את הWII לבקשת פותח הדיון ואם היתה קורא את מה שכתבתי ברצינות היתה מבין

אני רק רוצה שהבן אדם לא יתאכזב ושידע מה הוא קונה

לארד קור שרוצה ליקנות מכשיר היום אין משהו יותר טוב מה360 ליתר הגימרים ה360 לא תמיד הבחירה הנכונה חוץ מימצב שבונים על מישחקים פרוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון אני לא מתלהב מאופציית הרשת, וגם לא ממשחקי פלפורמות או RPG יפניים...

עכשיו השאלה שלי היא:

הקונסולה בסלון, והמחשב שלי בחדר.... איך אפשר לחבר למחשב?

האם לקונסולה יש אלחוטית? כי כבל רגיל יכול להיות בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה זה שנותן מידע לא נכון

הרבה מהמישחקים שהזכרתה ביכלל לא יצאו וחלקם כניראה יצאו עוד הרבה זמן

בנוגע לסינגל עוד פעם הלו2 היה מוצלח כל כך בלי מולטיפליר מקוון בXBOX הרגיל?

GOW היה כל כך מוצלח בלי מצב מקוון ב360?

כל המשחקים שציינתי למעט blue dragon, שוחררו מזמן וניתן להוריד ולשחק (למי שיש פריצה כמובן)!!

ובנוגע לסינגל - כן, halo2 היה משובח גם בלי מולטיפלייר. מולטיפלייר רק מאריך את חווית המשחק אבל ממש לא פוגע וממעיט מחווית הסינגל המשובחת מאוד!

GOW הוא ללא ספק הולך להיבחר כמשחק השנה 2006, איך אפשר בכלל לומר שהמשחק לא מוצלח בלי המצב המקוון?!

הבנתי שאתה אוהב משחקי RPG ומשחקים יפנים אחרים (כל אחד והטעם שלו) אבל לצערי אתה נמצא במיעוט מאוד מאוד קטן אם אתה אומר שHALO2 & GOW לא משחקים טובים ללא מולטיפלייר.

חוץ מזה, מה אתה רוצה? הרי ניתן לשחק במשחקים האלה ברשת LIVE גם עם פריצה!

אז לא הבנתי מה אתה רוצה לומר בכל הפוסטים המשמיצים שלך

כעיקרון אני לא מתלהב מאופציית הרשת, וגם לא ממשחקי פלפורמות או RPG יפניים...

עכשיו השאלה שלי היא:

הקונסולה בסלון, והמחשב שלי בחדר.... איך אפשר לחבר למחשב?

האם לקונסולה יש אלחוטית? כי כבל רגיל יכול להיות בעיה...

ניתן לחבר את הקונסולה לרשת האלחוטית שלך בבית בקלות וביעילות.

כל מה שאתה צריך זה לקנות מתאם כזה:

B000B6MLV4.01._AA280_SCLZZZZZZZ_V64257378_.jpg

מתאם כזה עולה בארץ באיזור ה600 שקל. קצת יקר אבל מאוד שווה את זה!

במידה ויש לך בבית מחשב עם MEDIA CENTER אז האיקס בוקס יכול לשמש כשלוחה של הוינדוז ולהציג סרטים, ותמונות שנמצאים אצלך במחשב.

האיקס בוקס לא תומך באופן ישיר בכל המקודדים (לא תומך בDIVX & XVID) אבל ניתן לעקוף את זה בקלות וביעילות עם כל מיני תוכנות.

מידע נוסף על המתאם:

http://hardware.teamxbox.com/reviews/xbox-360/39/Xbox-360-Wireless-Networking-Adapter/p1/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרב הזה 360XBOX ניצח מכמה סיבות:

-הוא הושק קודם

-יש לו משחקים טובים ורבים וגם בלעדיים

-מבחינה חומרתית הוא מצויין ולא פחות טוב בכלום מהPS3

-הוא כבר פרוץ

-אין לו בעיות טכניות כמו לPS3

-יש לו שלט מצויין ונוח.

-עולה זול

-הXBOX LIVE משובח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X360 ללא צל של ספק , יש לי שאלה נכון שלקונסולה יש HD ? אז אני יכול להוריד מישחקים מהאינטרנט לעתיק ל HD של הקונסולה ולשחק? ללא צורך בפריצה?

גם אני עם אותה שאלה... ובקשר לפריצה דברו איתי בפרטי.. לא פה שלא יינעלו את הת'רד...

ולגבי המתאם: אם אפשר לינק איפה אפשר למצוא אותו בארץ אני אשמח...

אין לי רשת אלחוטית... אני אצטרך לקנות כרטיס רשת אלחוטי ולעשות AD-HOC אני חושב כדי להפעיל את זה...

אין לי מחשב עם MEDIA CENTER, אבל אני חושב שהבוקס יתקשר טוב עם ה-MEDIA CENTER של WINDOWS ככה שזה ממש לא ישנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PS3

דבר ראשון אתם מדברים פה על פריצות, ול ps3 אין סוגים שונים ליבשות שונות (PAL וכאלה), כך שזו לא בעיה לשחק בו עם משחקים צרובים. הבעיה היחידה זה שלא תקבל עידכונים למשחקים האלה מהאינטרנט (אוי לא).

הxbox360 לא תומך בhd, למי שאמר, ואין בו כונן bluray/hddvd. הפלייסטיישן 3 כן תומך, וניתן לאחסן כידוע על כל דיסק עד 50 ג'יגה מה שמשאיר הרבה מקום לחידושים.

מבחינת גרפיקה אין מה לדבר, ה-ps3 מוביל בתחום הזה בהפרש- בגלל המעבד החדש של סמסונג (אם אני לא טועה)+ האפשרות לאחסן כמויות מידע עצומות על כל דיסק.

אני במקומך הייתי מתלבט בין ל-ps3. לwii יש את המשחקיות הכי טובה, אבל ללא כונן hddvd/bluray. הps3 הכי חזקה, עם ביצועים הרבה יותר מרשימים מהמתחרות.

xbox 360 לא תשרוד עוד יותר משנה. מייקרוסופט ייאלצו להוציא גירסה חדשה יותר חזקה שתומכת בhd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X360 ללא צל של ספק , יש לי שאלה נכון שלקונסולה יש HD ? אז אני יכול להוריד מישחקים מהאינטרנט לעתיק ל HD של הקונסולה ולשחק? ללא צורך בפריצה?

בשביל לשחק במשחקים צרובים אתה חייב את הפריצה. בלי הפריצה אתה יכול לשחק אך ורק במשחקים מקוריים שקנית בחנות.

לקונסולה יש יכולות HD, זה אומר שאם יש לך טלויזיה HD ברזולוציה של 720P או 1080I/P אז המשחק יתמוך ירוץ ברזולוציה הזאת. טלויזיה כזאת יכולה לשפר את חווית המשחק אבל היא ממש לא חובה.

בנוסף לקונסולה יש HD DVD Player שלמעשה מאפשר לך לראות בסרטי HD שניתן להשכיר.

http://www.amazon.com/Xbox-360-HD-DVD-Player/dp/B000JHO4L0/sr=11-1/qid=1164371357/ref=sr_11_1/104-3732158-7051161

אני לא יודע איפה ניתן לקנות את HD Player בארץ. אבל אני מאמין ומקווה שיש איפה לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף לקונסולה יש HD DVD Player שלמעשה מאפשר לך לראות בסרטי HD שניתן להשכיר.

http://www.amazon.com/Xbox-360-HD-DVD-Player/dp/B000JHO4L0/sr=11-1/qid=1164371357/ref=sr_11_1/104-3732158-7051161

אני לא יודע איפה ניתן לקנות את HD Player בארץ. אבל אני מאמין ומקווה שיש איפה לקנות.

אבל הוא עולה 200 דולר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...