מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין PS3 ל-XBOX 360...

parker8

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפסיקו עם החפירות... בשורה התחתונה מעטים האנשים שיכולים לקנות כל שבוע משחק מקורי חדש .

ובגלל שלפוסי 3 יש בלוי ריי מה שעושה את העיניין עוד יותר בעייתי היות וצורבי בלו ריי הם עדיין לא דבר שירד לעם כמו כן גם דיסקים

שלא נדבר על צי'פ איכותי , מה שמשאיר את ה360 כאופציה הכי טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בפוסט אחד! טוב, בואו נעשה קצת סדר:

דבר ראשון אתם מדברים פה על פריצות, ול ps3 אין סוגים שונים ליבשות שונות (PAL וכאלה), כך שזו לא בעיה לשחק בו עם משחקים צרובים. הבעיה היחידה זה שלא תקבל עידכונים למשחקים האלה מהאינטרנט (אוי לא).

לPS3 אין באמת חלוקה לאיזורים (PAL & NTSC) אבל מה הקשר בין זה לבין משחקים צרובים?! ומי אמר לך שלא תקבל עדכונים למשחקים האלה מהאינטרנט!?

אבל קח בחשבון שBLURAY לא נפרץ עדיין, וכמובן שPS3 גם לא נפרץ עדיין אז מדובר פה בתהליך הרבה יותר ארוך ומורכב שהפורצים (יתברך שמם) יצטרכו להשקיע בשביל לשחרר פריצה לPS3.

ובנוסף, גם כאשר יפרצו את הקונסולה (וכולנו יודעים שהם יצליחו מתישהו, זה רק שאלה של זמן) יש עדיין בעיות שצריך לפתור: המחיר של צורב BLURAY (באיזור ה1000 דולר כיום), גם המחיר של דיסקים BLURAY רקים שכיום מאוד גבוה, העובדה שאנשים לא יורידו מהאינטרנט משחקים שיכולים להגיע תאורטית ל50 גיגה (דעה אישית - אין משחק שצריך כל כך הרבה GB, רק הסרטוני מעבר מנפחים משחק למימדים כאלה).

כל הדברים האלה יקשו על כל תהליך הפריצה של הPS3. ושים לב שזה לא שאני אומר שלא יפרצו את הקונסולה אלא רק אומר שיקח הרבה זמן עד שיפתרו את הבעיות הללו!

הxbox360 לא תומך בhd, למי שאמר, ואין בו כונן bluray/hddvd.

ידידי היקר, משחקי הxbox360 תומכים ברזולוצית HD מלאה (720P & 1080I/P) במידה והטלויזה שלך תומכת בזה. מיקרוסופט אף התחייבה לתמיכה כזאת מכל משחק שישוחרר לאיקס בוקס ועד היום הם עומדים במילה שלהם!

בנוסף, ניתן לקנות כונן HD DVD PLAYER שיאפשר לך לראות סרטי HD בקלות וביעילות. ושים לב לעובדה הנחמדה והחביבה הזאת - אם תקנה איקס בוקס פרמיום וגם נגן HD DVD עדיין זה יצא לך יותר זול מPS3 שעולה כיום 700 דולר.

עוד פיסת מידע בשבילך - אם אתה מחובר לרשת LIVE GOLD אז תוכל להוריד ישר מהרשת סדרות/קליפים/סרטים/סרטונים באיכות HD מלאה בקלות אל תוך הקונסולה שלך ולצפות בהם בטלויזיה שלך.

הפלייסטיישן 3 כן תומך, וניתן לאחסן כידוע על כל דיסק עד 50 ג'יגה מה שמשאיר הרבה מקום לחידושים.

תעזור לי להבין מה הקשר בין דיסק שיכול להגיע לגודל של 50 גיגה לבין חידושים בקונסולה?!

מבחינת גרפיקה אין מה לדבר, ה-ps3 מוביל בתחום הזה בהפרש- בגלל המעבד החדש של סמסונג (אם אני לא טועה)+ האפשרות לאחסן כמויות מידע עצומות על כל דיסק.

עוד פיסת מידע לא מדויקת מצידך. יכולות שתי הקונסולות (xbox360 & ps3) כמעט שוות לחלוטין מבחינת ביצועי חומרה.

זה נכון שיש הבדל בתצורה הפיזית בין הקונסולות אבל שתיהן מגיעות לאותן היכולות.

ואם היית קצת מחטט בגוגל וקורא מאמרים אז היית רואה גם שהרבה חברות משחקים ומפתחי משחקים אומרים שקלות הפיתוח על גבי הXBOX360 נמצאת כמה דורות קדימה לעומת הPS3. אתה מוזמן לקרוא במאמר הזה:

http://www.ggmania.com/?smsid=22736

אני במקומך הייתי מתלבט בין ל-ps3. לwii יש את המשחקיות הכי טובה, אבל ללא כונן hddvd/bluray. הps3 הכי חזקה, עם ביצועים הרבה יותר מרשימים מהמתחרות.

לגבי התלבטות מה לקנות - כל אחד והדיעה שלו. יש שיעדיפו את המשחקי RPG היפניים של הPS3, יש שיעדיפו את המשחקיות החדשה (בעזרת הגויסטיק המדליק) של ויש שיעדיפו את הXBOX360 בגלל היכולות שלו, הפריצה, מבחר המשחקים ועוד.

אבל לומר שהPS3 מובילה בביצועים בצורה הרבה יותר מרשימה?! מאיפה אתה מביא את הנתון הזה? לפי המשחקים שיצאו (ציונים בינוניים בלי שום משחק בלעדי מוצלח עד כה)? לפי יכולות הHD (שיש גם לXBOX360 בדיוק)? לפי מה?!

xbox 360 לא תשרוד עוד יותר משנה. מייקרוסופט ייאלצו להוציא גירסה חדשה יותר חזקה שתומכת בhd.

לומר שXBOX360 לא תשרוד יותר משנה זה הצהרה כל כך מיותרת וחסרת הגיון שאני אפילו לא אגיב עליה.

כבר היום תומכת בHD בצורה הכי מקיפה שניתן.

שלא תבינו לא נכון, אני לא בא להשמיץ פה קונסולה כזאת או אחרת. אני לא בא להמליץ על קונסולה ספיציפית.

כל אחד והטעם שלו והתקציב שלו שיקנה מה שמתאים לו.

אני פשוט לא יכול לשמוע שאנשים נותנים נתונים לא נכונים ומטעים אנשים... זה פשוט משגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kisin

אני לא משמיץ את ה360

ולדעתי לרוב הגימרים הישראלים כרגע ה360 עדיף מהPS3 והWII

אני רק אומר שאנשים צריכים לדעת מה הם קונים

אני לא אמרתי שGOW לא טוב בלי מצב מקוון אני אמרתי שהמצב מקוון מוסיף לו נקודות

כמו הרבה מישחקי 360 אחרים ואתה לא יכול ליתעלם מיזה

ובקשר לGOW מישחק השנה

אז בגימספוט כניראה אבל במקומות אחרים יש לו תחרות חזקה מנסיכת הדימדומים

חוץ מיזה איזה מישחקי פלטפורמות טובים יש לו כבר?

ראיתה תציון של סוניק? וזה אחד מימישחקי הפלטפורמות שלו שהיו אמורים להיות מוצלחים

ופינל פנטזי האמיתי עוד לא יצא ולא יצא בקרוב וגם יהיה פינל פנטזי לWII ועוד הרבה RPG אחרים

וביכלל מהתמונות של בלו דרגון הוא ניראה מאכזב

בקיצור במישחקים כמו GOW ה360 מנצח תWII וביכלל למישחקים אמריקאים ה360 קונסולה מצוינת וגם רוב המחירות שלה זה בארצות הברית

באפרש ניכר מאירופה שלא לדבר על יפן

אבל זה לא אומר שהיא מתאימה לכל השחקנים ואני לא רואה תזלדה קלון \מאריו קלון וכו ב360

שיגרום לי לימשך אליה יותר

אני גם רואה הרבה מישחקים שיצאו לPC או שיצאו לPC תוך שנה שנתים ובמחיר הרבה יותר זול בארץ

אבויליון כבר בPC

ככה שלשחקן שרוצה לעבור מיהמחשב לקונסולות אבל לישמור פחות או יותר על אותם סיגנונות מישחק ה360 היא מציע

אבל לחובבי RPG ופלטפורמות וביכלל ללינפ מגוון לWII כינראה יהיה יתרון גדול אם לישפוט לפי מישחקי ההשקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

360. מבחינה חומרתית- ההבדל מזערי.

מבחינת היצע משחקים- ה 360 מנצחת.

מבחינת מחיר משחקים- ה 360 מנצחת.

מבחינת מחיר הקונסולה- ה 360 מנצחת.

ל 360 אין בגדול חסרונות מול ה PS3. עם הפרש המחיר האדיר שיש, אני לא רואה טעם ל PS3.

החסרון היחיד הוא שלא מגיע איתה כונן שאותו אפשר לקנות בנפרד גם ככה. חוץ מזה שהדבר היחיד שאפשר לעשות איתו כרגע ובעתיד הקרוב זה בערך לנגב את הטוסיק.

את המתאם האלחוטי אתה יכול להזמין מ play-asia ב 90$ כולל משלוח (390 שח). רק צריך לברר עם המכס מהם המיסים עליו (אני מאמין שזה עדיין יצא הרבה פחות מ 700 (אם אתה מוסיף 30 אחוז מכס ו 15.5 אחוז מעמ זה עדיין יוצא 590 שח. ובטוח המיסים נמוכים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקיסין

אוקיי. ניצחת. יכול להיות שכל מה שאמרתי לא נכון- אבל דבר אחד בטוח- אולי לxbox360 יש יציאת hdtv, אבל הכונן עצמו לא תומך בטכנולוגיה הזאת- וזה לדעתי החידוש הכי גדול בדור הבא של הקונסולות. כונן הdvd של ה-xbox360 לא מגיע לקרסוליו של הבלו ריי העוצמתי של הps3. ברגע שיש לך כל כך הברבה מקום על דיסק אחד- אתה יכול לפתח משחקים כבדים בלי לפחד ש"יגמר לך המקום". והps3 כן תומך בקריאת דיסקים צרובים, ואם אני לא טועה גם יכול להפעיל משחקים צרובים (רק ללא עידכונים מהאינטרנט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקיסין

אוקיי. ניצחת. יכול להיות שכל מה שאמרתי לא נכון- אבל דבר אחד בטוח- אולי לxbox360 יש יציאת hdtv, אבל הכונן עצמו לא תומך בטכנולוגיה הזאת- וזה לדעתי החידוש הכי גדול בדור הבא של הקונסולות. כונן הdvd של ה-xbox360 לא מגיע לקרסוליו של הבלו ריי העוצמתי של הps3. ברגע שיש לך כל כך הברבה מקום על דיסק אחד- אתה יכול לפתח משחקים כבדים בלי לפחד ש"יגמר לך המקום". והps3 כן תומך בקריאת דיסקים צרובים, ואם אני לא טועה גם יכול להפעיל משחקים צרובים (רק ללא עידכונים מהאינטרנט).

אתה מברבר שטויות שאתה לא מבין בהם ביכלל מישחקים כבדים כמו אובוילון וGOW כבר יש ל360

ככה שזה לא קשור לגרפיקה אלה לכמות קבצים שאתה יכול להכיל בדיסק

וזה אומר יותר דיבוב יותר מוזיקה וסירטונים וכו

מבחינת הגרפיקה הבלו רי הנוכחי לא מזרים מידע מספיק מהר כדי שהPS3 באמת יוכל להנות מטקסטורות וכו כבדות יותר

וכמובן שיש מיגבלות חומרה אחרות שלא יתנו לPS3 לנצל תבלו רי עד הסוף

תחשוב על זה לPS3 כולל הכל יש רק 512 מגה זיכרון(כמו ה360 )והוא מחויב להריץ מישחקים בHD

ככה שיש גבול לאיכות הגרפיקה שלו כמו שיש גבול לכל קונסולה אחרת ולדעתי הבלו רי לא ינוצל לגרפיקה יותר טובה בדור הזה

דרך אגב גם הארד דיסק יחסית איטי ולמעשה ארד דיסק סטנדרטי של מחשב ניח יותר מהיר

ולא הPS3 לא מסוגל כרגע להריץ מישחקים צרובים

1. יצא כונן blu ray ל 360.

2. בעבר שלא הספיק המקום על תקליטור.................. פשוט הוסיפו עוד אחד.

1-יצא המיתחרה -HD ולא בלו רי וזה לא למישחקים אלה לסרטים

2-נכון מאוד

בקיצור תפסיקו ליתלהב רק מהיפ של החברה שאתם אוהבים

וכמו שאני לא מיתלהב מי ראד סטיל לדוגמה אתם לא צריכים ליתלהב מי כל פיפס ומיכל פירסומות

גם אני ראיתי פירסומות של וחלקם יפה מאוד חוץ מהסוף שמראים איך המישחקים ניראים באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל אני לא אקנה את ה360 עד שTEKKEN יהיה גם אצלם.

כל עוד יש TEKKEN רק בPS אין מצב שאני קונה 360. משחקים המכות והPES זה הסיבה היחידה לקנות . כל שאר המשחקים אני מעדיף לשחק במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...