אשכול פדיחותתת :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

בצבא למדתי לישון באוטובוס וכשהנסיעה לוקחת לפעמים עד 3 שעות זה אפשרי. תמיד הייתי תופסת 3 מושבים מאחור ונרדמת. אני מתעוררת מקול צחקוק ומסתכלת, אנחנו איפשהו בכרמל, ליד כפר ערבי, מעלי עומדים כמה ערבים וצוחקים - מסתבר שהזלתי ריר על כל המושב כי ישנתי עם פה פתוח. דבר דומה קרה לי ברכבת. אני מתעוררת, מולי יושב שייט חתיך ואני כולי ריר. אחרי חצי שעה הוא נרדם והוא גם רייר על עצמו. :lol:

פאדיחה אחרת, ביום הראשון שחילקו נשקים. למחרת אני קמה מהאוהל ב-5 בבוקר לעשות פיפי. אני יושבת בשירותים וחושבת "שכחתי משהו". מה חסר? יש נייר טואלט, הכל נראה בסדר, פתאום נזכרתי "אין נשק!". התחלתי לרוץ עם המכנסיים על הברכיים שלי חזרה לאוהל ונפלתי על הפרצוף. מזל שכולם, כולל המפקדות, ישנו.

המחסנית בכיס האחורי, כשמורידים את המכנסיים תמיד נופלת לאחור. תמיד פחדתי שיפול לשירותים הכימיים והמפקדות יכריחו אותי לצלול אחרי זה. לא קרה. בסוף ביום האחרון של הקורס נפל לי לתוך אסלה נורמאלית ואיזו זונה לא הורידה את המים... הורדתי את המים ולקחתי שקית ניילון להוציא את זה והחלפתי את זה עם מחסנית של מישהי אחרת שלא ראתה. חחח.

את שרוטה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הייתי עם אמא שלי והיא מדדה איזה חולצה ואמרתי לה איכסה זה חולצה שרק מורות לובשות ובדיוק מורה עמדה לידי ואמרה מתי ראיתה מורות לובשות דברים כאלה והתחילה לחפוררר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פדיחה קצרה זה שהכרתי מישהי ואיזה רבע שבע אני רק מספר לה סיפורים עם מתנדבים וכמה אני לא סובל אותם ולא נותן לה להוציא מילה ובסוף היא פשוט אמרה לי שאבא שלה מתנדב. ואז פתאום הכל הפך להיות "אבל לא ככה כאילו נו את יודעת התכוונתי רק לאלה ש....."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פדיחה קצרה זה שהכרתי מישהי ואיזה רבע שבע אני רק מספר לה סיפורים עם מתנדבים וכמה אני לא סובל אותם ולא נותן לה להוציא מילה ובסוף היא פשוט אמרה לי שאבא שלה מתנדב. ואז פתאום הכל הפך להיות "אבל לא ככה כאילו נו את יודעת התכוונתי רק לאלה ש....."

חחח מכירה את זה, הלכתי פעם עם חברה שלי והלכנו לאכול איזה בורגר בM והיא רצתה איזה המבורגר הכי גדול שיש ואמרתי לה מה את לוקחת את זה ?,זה של שמנים ,והיא היתה שמנה בעצמה. :-[
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי עכשו בדיוק באחת שהיתה לי לפני חודשיים בערך,

בוקר אחת שנסעתי למכללה בדרך שגרתית ואז שיצאתי או יותר נכון התחלתי לצאת מהאוטובוס, פאק ונסגרו הדלתות על התיק שלי(למזלי הצלחתי לצאת מהאוטובוס, אך בלי התיק) ופאקינג האוטובוס נסע עם התיק ועם כל הציוד שלי.

כמובן שרצתי כמו איזה משוגע אחרי האוטובוס ואז שהגעתי לתחנה המרכזית סגרו אותה כי היה חפץ חשוד.

ואז חשבתי.. תיק שלי.. חפץ חשוד.. חפץ חשוד.. תיק שלי :kopfpatsch: (עשיתי 1+1) פאאאקקק!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיי יש נהגי אוטובוסים שרוטים...

פעם אחת חיכיתי לאוטובוס שיגיע לתחנה ליד הבצפר והיו שם הרבה אנשים.האוטובוס מגיע, מתחילים להסתער עליו ואני איכשהו הצלחתי להיכנס. אז הנהג מחליט לעשות תקטע הזה של לסגור תדלת ורק אז להודיע....ככה יצא שהוא סגר בדיוק על מישהוא. הצורה שזה נסגר עליו היה באמצע החזה, ככה שחצי אחד שלו בתוך האוטובוס וחצי השני בחוץ :smile1:. עכשיו בעודו במצב המוזר הזה, חבר שלו, שלא רצה לחכות לאטובוס הבא, פשוט נתפס עליו מבחוץ וככה היה שהאוטובוס נסע כמה מטרים, כשהזה תלוי מבחוץ על החבר שלו עד שהנהג פתח תדלת ושניהם נכנסו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מתרגש או לא מרוכז, מסתבכות לי המילים על הלשון.

כך קרה לי לפני איזה שנתיים שהייתי במיטה עם החברה ברגע של גילוי רגשות.

ורציתי לומר לה שאני אוהב אותה. לא יודע על מה חשבתי באותו רגע אבל כלום לא יצא לפי התכנון.

היינו אחד מול השני מיישירים מבט עין מול עין, ואז אני אומר משהו כמו

אכשימטולמיכהמפפ... כשאני פולט בסוף..שיט.

באותו רגע העיניים שלה התרחבו ודפקנו צחוק עד דמעות במשך איזה רבע שעה.

מאז היא רק צוחקת עליי (אנחנו עדיין ביחד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורציתי לומר לה שאני אוהב אותה. לא יודע על מה חשבתי באותו רגע אבל כלום לא יצא לפי התכנון.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הרגת אותי :D אכשימוטלמיכהמפפ

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שלגברים יש מנגנון נגד משפטים כאלה???

סתאאם :xyxthumbs: צוחק איתך, שיהיה לכם בכיף :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...