אשכול פדיחותתת :) - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול פדיחותתת :)

VL

Recommended Posts

סיפור אחרון כי בטח אני משעמם פה אננשים

הייתי בים עם הכלב שהיה לי (הוא מת :'() (בוקסר...ממש ממש גדול יחסית לבוקסר) וזה היה בערך שהייתי בכיתה ו' הייתי עוד רבע עוף והוא היה ממש חזק קיצר היו בקאים כאלה שעפו מעל החוף (טרקטורוני אוויר כאלה) והוא נבח עליהם והתחיל לרדוף אחריהם ואני מחזיק ברצועה עשיתי סקי חול על הבטן וכל האנשים בים מתים מצחוק אף אחד לא בא לעזור לי

משתתף בצערך...אני יודע מה זה לאבד כלבה..(בוקסרית מדהימההההה)

אבל זה מצחיקקקק אני מדמיין אותך!!! :lol::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הממ יש המון דברים...

יש לי ראיה לא ממש טובה, של מינוס 1.5 שאני מתעקש לא ללבוש, אז זה מה שקורה לי לפעמים:

1. אני שומע מישהו שאומר לי "מה קורה" וכאלה מהצד השני של הרחוב, אבל אני לא יכול לדעת בוודאות ממי זה.

2. כשמישהו קורא לי, לפעמים קורה שאני בא ובכלל לא קראו לי :lol: :'( אני עובר לצד השני של הרחוב, וכשאני מתחיל לקלוט שזה לא מי שחשבתי שזה, אני מתחיל לעשות סיבובים או עקיפות (כי לפנות ישר אחורה יראה קצת מפגר :'( )...

דשחגךלחגש יש לי הרבה, כשאני אזכר במשהו אני אכתוב פה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוד מפדח אותכם ?

המנהלת שהייתה לי בכיתה י"א היא הייתה אחת השוות, כאילו ממש שווה בתור תלמיד הייתי מדבר איתה ומגמגם.

יום אחד ישבנו בהפסקה כל הג'מעה ודיברנו עלייה אז יצאתי ביציאה "הייתי עושה את עידית (המנהלת), היא הכי שווה בעולם" מש'ו בסגנון של זה.

פתאום אתם מכירים את הדממה הזאת שבאה אחרי מש'ו לא במקום ? ויהיא כך.

אני מסתובב ואני רואה אותה עומדת ממולי וזה עוד לא נגמר ככה. היא אמרה לי בוא איתי לחדר ושהתחלנו להתקדם היא אמרה לי "תודה על המחמאה מותק" וקרצה לי עין :) ואז כל המשוגעים שישבו איתי צעקו "תרים לה ת' _ ח _ !!! " ואז נהייתי אדום בצורה שלא תאמן.

LOL היה לי מקרה דומה, וגם עם מורה בשם עידית

המורה לתנ''ך היא קרועה לגמרי, מתחילה לשיר באמצע השיעור ולרקוד

אז אחרי שיעור אחרון ליום אני וחבר שלי הלכנו בפרוזדור ואמרתי לו ''בואנה עידית הזאת דפוקה בשכל''

well, guess who was behind me :smile1:

זה היה מביך חושרמוטה וחבר שלי נקרע במשך כל הנסיעה באוטובוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתתף בצערך...אני יודע מה זה לאבד כלבה..(בוקסרית מדהימההההה)

אבל זה מצחיקקקק אני מדמיין אותך!!! :lol: :lol:

איך אתה מדמיין אותי אתה לא יודע איך אני נראה :s05: סתם...

גם עכשיו יש לי בוקסר רק שעכשיו זאת נקבה

רק בוקסרים אצלנו בבית חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עכשיו נזכרתי במשהו

שהייתי בחופשת סקי

אז הייתי עם קבוצה ועשיתי סקי (השנה אני יתחיל סנואדבורד )

ובקיצור אנחנו עושים איזה מסלול לא קשה במיוחד והייתי אחרון (לא רציתי ליפול..)

בקיצור זה מידרון כזה (מסלול אלכסון ואז פינה ושום אלכסון ופניה)

אני מגיע לפניה האחרונה אותה טס באלכסון שמתי לב שכל הקבוצה מחכה לי

אני מסתכל אליהם בוםםם דופק הפכה מול כל הקבוצה חחח הם נקרעו :P

ואז אני כזה " נסעתי אחרון בשביל לא ליפול :-[)

ועוד אחד באותה חופשה נסענו באיזה דרך צדדית על המגלשים למלון (עשינו סקי בדרך למלון)

בקיצור אני נוסע והייתה פניה ארוכה ופניה קצרה

לקחתי את הקצרה פתאום אני מגלה שהיא מקרח אני טס על הקרח (הדבר הכי מסוכן שקיים )

ואז אני חושב לעצמי מה לעשות בשביל לאט (קשה מאוד לאט על קרח במהירויות)

אז אני מסתכל מסבבי לידי היה Deep Snow (שלג עמוק ) אז אני חושב, רעיון טוב אני יחליק

לסקי העמוק... אני עושה את זה בום דופק הפכה איזה 2 מטר היה מצחיק לאללה.. ושוב מול כל הקבוצה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ גם לי יש רק בוקסרים בבית. בדרך כלל אני לובש אותם.

היתה לי פידחה בעבודה הקודמת שלי (ועכשיו גם תביאו למה קודמת)ההיתי עובד במיפעל קוסמטי , ומנהל העבודה שלי היה מצחיק בטרוף בגלל שמכל הא-ב הוא יכל לנסח רק 2 אותיות וכל השאר מעווט - ואי אפשר היה לא לחכות אותו. ההיתי עובד מישמרות לילה שזה 1-2 בנים , 10-15 בנות. אז סתם אני יושב בחדר אוכל עם כמה בנות על אחת יורדת על המנהל ובדיוק כשאני מחכה אותו הזיין הזה נעמד מאחורי ואומר : " אתווה יוגע שהסעור לשגת בחבר אוגל החרבה זמן". נפלי על הריצפה מרוב צחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיול של כתה י"א לרמה"ג ולחרמון:

אחרי שסיימנו באתר החרמון וחזרנו לחניית האוטובוסים, בדרך היתה שלולית קפואה קטנה, תמימה למראה, והחלטתי שאני רוצה סתם להחליק לאורכה על הקרח. אני מתחיל להחליק (במקביל לשאר הכיתה שממשיכה ללכת), כשפתאום החלקתי יותר מדי, 2 הרגליים שלי פשוט עפו באוויר ואני נוחת במלוא העוצמה עם הגב והתחת בשלולית (זה היה משהו כזה - החלקה - ווווופפפפףףף - ... - בום!!) . הקרח התרסק לגמרי וכולי נרטבתי מכל המים מתחת לשכבת הקרח.

הדבר הכי מצחיק - אף אחד מהכתה לא שם לב!!

אחרי כמה דקות שכולנו עלינו לאוטובוס, אני עליתי אחרון, וברגע שעליתי לאוטובוס (כולי רטוב עם השיער פרוע כאילו ברחתי מאיזה גטו דרך ביוב) המורה שאלה אותי לעיני כולם - "איך לעזאזל נרטבת ככה?"

ולזה כולם שמו לב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצבא למדתי לישון באוטובוס וכשהנסיעה לוקחת לפעמים עד 3 שעות זה אפשרי. תמיד הייתי תופסת 3 מושבים מאחור ונרדמת. אני מתעוררת מקול צחקוק ומסתכלת, אנחנו איפשהו בכרמל, ליד כפר ערבי, מעלי עומדים כמה ערבים וצוחקים - מסתבר שהזלתי ריר על כל המושב כי ישנתי עם פה פתוח. דבר דומה קרה לי ברכבת. אני מתעוררת, מולי יושב שייט חתיך ואני כולי ריר. אחרי חצי שעה הוא נרדם והוא גם רייר על עצמו. :lol:

פאדיחה אחרת, ביום הראשון שחילקו נשקים. למחרת אני קמה מהאוהל ב-5 בבוקר לעשות פיפי. אני יושבת בשירותים וחושבת "שכחתי משהו". מה חסר? יש נייר טואלט, הכל נראה בסדר, פתאום נזכרתי "אין נשק!". התחלתי לרוץ עם המכנסיים על הברכיים שלי חזרה לאוהל ונפלתי על הפרצוף. מזל שכולם, כולל המפקדות, ישנו.

המחסנית בכיס האחורי, כשמורידים את המכנסיים תמיד נופלת לאחור. תמיד פחדתי שיפול לשירותים הכימיים והמפקדות יכריחו אותי לצלול אחרי זה. לא קרה. בסוף ביום האחרון של הקורס נפל לי לתוך אסלה נורמאלית ואיזו זונה לא הורידה את המים... הורדתי את המים ולקחתי שקית ניילון להוציא את זה והחלפתי את זה עם מחסנית של מישהי אחרת שלא ראתה. חחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת פדיחה?

טוב אז לפני שאני יתחיל עם שלי אני רוצה להצהיר הצהרה שאני לא הומו בשום אופן לא הומו, תודה.

אז ככה היינו בבסיס סגרנו שבת אני ועוד שני חברים וחבר אחד פתוח כזה סבבה ואחד חמוד ביישני כזה, קיצור היינו שלושתינו בחדר אז הפעלנו את המערכת על פול ווליום וזאת חתיכת מערכת והיה איזה שיר כזה בסנון חופים של ג'מייקה קיצבי כזה, ובדיוק היינו בדרך למקלחות, קיצור אז הביישן היה על המיטה ואני והחבר השני היינו רק עם מגבת אז התחלנו לרקוד מול החבר הביישן ומה לרקוד כאילו ריקוד סקסי כזה ואנחנו מתחילים למרוח אותנו בשמפו (כל אחד את עצמו) והיה איזה שלב שהמוזיקה קצת נרגעה והיה רק מילים אני וחבר שלי זרקנו את המגבת והתחלנו להידבק לביישן בצחוק כזה ופתאום ברגע הכי לא נכון שאנחנו עם סבון על הפנים המפקד תחום והמפקדת פותחים את הדלת לראות מה פשר המוזיקה הרועשת ביום שבת ורואים אותנו ככה ובהתחלה לא שמנו לב אחרי כמה שניות אני מסמן לחבר שלי שיפסיק והוא לא מבין והכל בפול ווליום והמפקד מנסה להפסיק את המוזיקה והוא לא מצליח ואני כמו חמור קם לכבות את המערכת וכולי מסתבך בעצמי והמפקדת בכלל הלכה משם כולי אדומה והמפקד תחום הזה הוא גם דתי אז לא היה נעים בכלל וכולנו אדומים לא יודעים מה לומר כולם בשקט הדבר היחידי שהוא אמר לנו זה "השתגעם בשעה כזאת בכזאת ווליום יש לכם 7 דקות לעלות על מדים ולעמוד בחוץ" ואז שאמרנו לו שאנחנו בדרך למקלחת הוא הבין שהשעת ט"ש שלנו תיגמר אם נלך והוא לא יספיק להעניש אותנו אז בסוף הוא וויתר לנו על העונש.

זאת הייתה אחת הפדיחות הכי גדולות שלי בחיים ואני מקווה שחברים שלי לא מסתובבים בפורום בטעות וקוראים את ההודעות פה, ד"א המפקדת יום אחרי פשוט לא הפסיקה לצחוק שהיא ראתה אותנו וכל היום רק ירדה עלינו וגם החמיאה פה ושם (חרמנית אחול בלועה) :)

חחח ושוב אני מצהיר בזאת שאני לא הומו הרגע הנ"ל היה רגע שטותי לחלוטין ואני מתכוון לתבוע את יוצר השיר על גרימת שכרון חושים או משו כזה :hi:

נ.ב אני בפנמ"צ אז לא להפלא ממערכת וחדרים ומפקדי תחום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזאת פדיחה?

טוב אז לפני שאני יתחיל עם שלי אני רוצה להצהיר הצהרה שאני לא הומו בשום אופן לא הומו, תודה.

אז ככה היינו בבסיס סגרנו שבת אני ועוד שני חברים וחבר אחד פתוח כזה סבבה ואחד חמוד ביישני כזה, קיצור היינו שלושתינו בחדר אז הפעלנו את המערכת על פול ווליום וזאת חתיכת מערכת והיה איזה שיר כזה בסנון חופים של ג'מייקה קיצבי כזה, ובדיוק היינו בדרך למקלחות, קיצור אז הביישן היה על המיטה ואני והחבר השני היינו רק עם מגבת אז התחלנו לרקוד מול החבר הביישן ומה לרקוד כאילו ריקוד סקסי כזה ואנחנו מתחילים למרוח אותנו בשמפו (כל אחד את עצמו) והיה איזה שלב שהמוזיקה קצת נרגעה והיה רק מילים אני וחבר שלי זרקנו את המגבת והתחלנו להידבק לביישן בצחוק כזה ופתאום ברגע הכי לא נכון שאנחנו עם סבון על הפנים המפקד תחום והמפקדת פותחים את הדלת לראות מה פשר המוזיקה הרועשת ביום שבת ורואים אותנו ככה ובהתחלה לא שמנו לב אחרי כמה שניות אני מסמן לחבר שלי שיפסיק והוא לא מבין והכל בפול ווליום והמפקד מנסה להפסיק את המוזיקה והוא לא מצליח ואני כמו חמור קם לכבות את המערכת וכולי מסתבך בעצמי והמפקדת בכלל הלכה משם כולי אדומה והמפקד תחום הזה הוא גם דתי אז לא היה נעים בכלל וכולנו אדומים לא יודעים מה לומר כולם בשקט הדבר היחידי שהוא אמר לנו זה "השתגעם בשעה כזאת בכזאת ווליום יש לכם 7 דקות לעלות על מדים ולעמוד בחוץ" ואז שאמרנו לו שאנחנו בדרך למקלחת הוא הבין שהשעת ט"ש שלנו תיגמר אם נלך והוא לא יספיק להעניש אותנו אז בסוף הוא וויתר לנו על העונש.

זאת הייתה אחת הפדיחות הכי גדולות שלי בחיים ואני מקווה שחברים שלי לא מסתובבים בפורום בטעות וקוראים את ההודעות פה, ד"א המפקדת יום אחרי פשוט לא הפסיקה לצחוק שהיא ראתה אותנו וכל היום רק ירדה עלינו וגם החמיאה פה ושם (חרמנית אחול בלועה) :)

חחח ושוב אני מצהיר בזאת שאני לא הומו הרגע הנ"ל היה רגע שטותי לחלוטין ואני מתכוון לתבוע את יוצר השיר על גרימת שכרון חושים או משו כזה :hi:

נ.ב אני בפנמ"צ אז לא להפלא ממערכת וחדרים ומפקדי תחום...

חחח צחוקים עם חברים בצבא...ה

אני מת שיגיע כבר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...